Проблема з пічкою!!! Допоможіть замерзаю!!!

Автор Анатолий, 27 Грудня 2015, 09:05:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

А то что новые пробки иногда попадаються больше двух это я тоже убедился. Конечно печка еще лучше при этом отработает. Кому то мож везет , с более качественными  старыми бачками и патрубками.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 25 Січня 2019, 22:30:05И вопрос ради интереса = у вас какое давление держит пробка на расшир бачке сейчас?
Не знаю, бачок я поставив від шкоди, тиск трохи нижчий ніж було на рідному бачку. Але тиск на температуру пічки не вплинув.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сволочь

Давление в СО создаётся для повышения температуры кипения ОЖ.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

vladishtm

Цитата: Сволочь від 27 Січня 2019, 17:38:21
Давление в СО создаётся для повышения температуры кипения ОЖ.
Так никто и не  спорит с этим?  Есть несколько моментов. Кипение жидкости это образование газообразных пузырьков в ней. И начинается  оно немного раньше точки кипения. Вот основная задача давления в ОЖ.  А так, нафиг его подымать если по паспорту у ОЖ 108, а датчики вентилятора и термостат намного ниже?  Но у давления теплоносителя в радиаторе отопителя, ( а мы же здесь об отоплении. а не об охлаждении двигателя?)  тоже есть своя задача. В промышленности используют пар ну очень высокой температуры и давления когда нужно чего то нагреть или просушить. Навряд ли это от нех делать? Поэтому и в радиаторах наших печек давление ОЖ попутно играет свою маленькую роль повышения КПД.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 28 Січня 2019, 10:07:31
Цитата: Сволочь від 27 Січня 2019, 17:38:21
Давление в СО создаётся для повышения температуры кипения ОЖ.
Так никто и не  спорит с этим?  Есть несколько моментов. Кипение жидкости это образование газообразных пузырьков в ней. И начинается  оно немного раньше точки кипения. Вот основная задача давления в ОЖ.  А так, нафиг его подымать если по паспорту у ОЖ 108, а датчики вентилятора и термостат намного ниже?  Но у давления теплоносителя в радиаторе отопителя, ( а мы же здесь об отоплении. а не об охлаждении двигателя?)  тоже есть своя задача. В промышленности используют пар ну очень высокой температуры и давления когда нужно чего то нагреть или просушить. Навряд ли это от нех делать? Поэтому и в радиаторах наших печек давление ОЖ попутно играет свою маленькую роль повышения КПД.
В мене коли не було герметичності в системі, то зимою коли зранку запускав двигуна, в перші секунди роботи двигуна пічка булькала, після герметизації системи булькання пропало, тому хоч і температура кипіння ОЖ 108, але тиск має бути.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm


[/quote] але тиск має бути.
[/quote]

Ха! Так и я ж давление! :) И не тольку в системе отопления и охлаждения!  Мы мужики знаем шо давление есть  главное!
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

[email protected]

Мужыки помогите не могу включить обдув на лобовое как там переключить заслонку то выручайте Славута.

Володимир

Цитата: [email protected] від 18 Вересня 2019, 23:52:09
Мужыки помогите не могу включить обдув на лобовое как там переключить заслонку то выручайте Славута.
В славуті незалежно від комплектації обдув лобового не вимикається.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Wildchild

Підкажіть, як раціонально поміняти радіатор пічки? Чи можна злити тосол тільки з блока? Бо мурзілка радить злити повністю. І шланги подачі/обратки знімаються разом з радіатором, від'днуються під капотом? А зі штуцерів раідіатора в салоні можна їх стянути?

Олександр 1968

Якщо люксова комплектація то краще зняти панель.Патрубки знімаються тільки з під капота.Якщо примінити два зажима,то тосол взагалі можна не зливати а якщо кран пічки нормальний,то один зажим

vladishtm

Цитата: Wildchild від 02 Лютого 2023, 20:18:32як раціонально поміняти радіатор пічки?
Цитата: Олександр 1968 від 02 Лютого 2023, 20:31:30Якщо люксова комплектація то краще зняти панель
Саме РАДІАТОР міняв на люксі не знімаючи торпедо.  Зливав, тому приурочив до промивки/заміни ОР. З хомутатами памятаю намудохався, ще й здуру розрізав резинку де проходять шланги в салон (тепер буває на калюжах бризги залітають). Найкраще б до радіатора зробити подовжувачі, щоб вони виходили в капотне в удобне місце, і прикрутить подовжувач спочатку до радіатора в салоні а потвм вже до нього шланги під капотом, але це тільки мрії. А от пічку - то дійсно без зняття торпедо не зняти, то я трохи знизу повідрізав від неї юбки і таки знімав та ставив корпус пічки без зняття торпедо.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Олександр 1968

Можна не знімати якщо добре знаєш камасутру.В мене стандарт.Але все одно знімав.При наявності мінімального інструменту це займе півгодини.Зате потім при збиранні буде можливість позатикати всі дирки в з'єднанні повітряних труб,повищати з них рослинно-тваринні рештки.Я колись міняв радіатор на сенсі без зняття торпедо.Хотілось поменше намахатися.Як казав покійний Кравчук-хотілось як краще,а вийшло як завжди.Причому відразу при такому спрощенні згадується ота древня індійська книга

Wildchild

Цитата: vladishtm від 03 Лютого 2023, 10:14:39Саме РАДІАТОР міняв на люксі не знімаючи торпедо.
Блін, як?

А на самому радіаторі патрубки на звичайних хомутах тримаються?

Я так розумію, видираєш старий радіатор зі старими патрубками з-під капоту, і якщо старі патрубки ок, можна їх поставити на новий радіатор. Просто я у себе під торпеду з дзеркальцем лазив, там на радіаторі на патрубках якість странні хомути, чи то мені здалося...

Володимир

Цитата: Wildchild від 03 Лютого 2023, 14:40:04А на самому радіаторі патрубки на звичайних хомутах тримаються?
Я пробував ставити червячні, то вони не влазять, залишив старі стрічкові, патрубки знімав з самого радіатора, якщо зняти праве колесо, то через вікно де проходить рулюва тяга є доступ до парубків, в якості інструментав використовував цьвях 80 мм з сточеним гострим кінцем. Патрубки глибоко на радіатор не натягувати, бо впирають в ущільнювальну резинку, потім буде щілина між кузомов і резинкою.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Странні називаються лєнточні.По камасутрі.Знімаєш педаль газу.Знімаєш з матюками обидва хомути(найкраще з ями)знімаєш шланги,зливати чи не зливати по обстановці.Відкручуєш,лежачи на підлозі і вдаючи з себе гінєколога чотири гайки,які тримають корпус пічки.Від'єднуєш три проводи з резистора пічки.Відкручуєш від пасажира гвинтики радіатора.Зміщуєш корпус пічки до педалей,одночасно витягуючи радіатор з корпуса.Кажуть що деколи треба відкрутивши торпедо трохи його припідняти(не знаю,в мене стандарт).Потім в зворотньому порядку.При спробі поставити назад корпус пічки згадаєш мої слова про те що краще зняти торпедо.Такий короткий опис