Славута стандарт 1,2Si инжекторная

Автор liubechbad, 07 Лютого 2016, 20:06:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

liubechbad

Замінив  (на 90300 км) мастило в двигуні 10W-40 напівсинтетика Super Trafik, того ж виробника, що й був до того. Долив мастило в коробку. Замінив масляний фільтр. Коли міняв мастилов двигуні, то прислухався і почув незначні "шуми " в двигуні знизу зі сторони КПП.

liubechbad

Вчора став свідком пожежі, горів автрмобіль. Я перший зупинився і дав свій вогнегасник 1кг порошковий..... По результатам гасіння зрозумів, що його можна було зовсім з собою не возити.... Треба нормальний вогнегасник мати на 5 кг, або не страдати фігнею і не возити його зовсім.....

Володимир

Цитата: liubechbad від 10 Жовтня 2018, 23:57:52
Вчора став свідком пожежі, горів автрмобіль. Я перший зупинився і дав свій вогнегасник 1кг порошковий..... По результатам гасіння зрозумів, що його можна було зовсім з собою не возити.... Треба нормальний вогнегасник мати на 5 кг, або не страдати фігнею і не возити його зовсім.....
А що в машині горіло, якщо підкапотка то треба починати тушити не відкриваючи капот.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad

Горіла підкапотка. А як тушити не відкриваючи капот, куди направляти струю вогнегасника?

Володимир

Цитата: liubechbad від 11 Жовтня 2018, 08:13:13
Горіла підкапотка. А як тушити не відкриваючи капот, куди направляти струю вогнегасника?
Збоку через через колісні арки, або чуть відкрити капот.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad


Toris

Цитата: liubechbad від 12 Жовтня 2018, 01:33:32Купив на 2 кг (ВП - 2)......
У мене такий же, і після Ваших новин думаю прикупити ще один.

Подивився трохи відео і зробив висновок, що один вогнегасник має бути в салоні доступним для водія. Думаю закріпити під сидінням переднього пасажира спереду, під ногами. Йду курити цю тему: https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=12601.msg433494#msg433494

Sergik32

і в багажник вуглекислотного на літрів 40-50
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 12 Жовтня 2018, 08:19:20і в багажник вуглекислотного на літрів 40-50
...і розвести автоматичну систему пожежогасіння з розпилювачами в гарячі зони, а в салон - шланг з пістолетом. :-D

Володимир

В мене такий https://detali.zp.ua/ua/catalog/7972-ognetushitel_op_2/#comments , в коментах пишуть що успішно тушили машини.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

liubechbad

Вчора знайомий допоміг відрегулювати редуктор, бо вже доіздився, що глох на світлофорах... Машина поіхала дуже добре - тепер треба перевірити витрату газу...На ГБО вже проіхав майже 40 тис км, ще жодного ТО для ГБО не робив.....Редуктор у мене Tomasetto Achille mod A 07 100 HP.

liubechbad

Десь з грудня 2018 іжджу з запаленим чеком... Помилка Р0341 ТС (Датчик положення розподільного валу, або сигнал поза межами діапазрну).... Машина іде нормально, заводиться з півтику.... Вирішив, що то зламався датчик.....

liubechbad

Сьогодні замінив датчик фаз - нічого не змінилося, чек горить, помилка таж сама...... Цікаво, а коли я працюю на ГБО датчик фаз сприймаєттся чи воно перемикає відразу на попарно паралельний вприск????

Skiper

Цитата: liubechbad від 20 Березня 2019, 17:38:57
Сьогодні замінив датчик фаз - нічого не змінилося, чек горить, помилка таж сама......
После замены датчика фаз на новый ошибка самостоятельно может и не уходить, я сбрасывал программой. После того больше не появлялась.
З.Ы. менял вместо заводского 2111-3706040-02 на Калужский 48.3855. На май 2014 года этот 48.3855 был более менее адекватным по качеству и до сих пор установлен и не брешет.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Володимир

Чек горить тільки коли нема синхронізації, але коли мікас синхронізується, то чек гасне, але залишається в пам"яті помилка.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion