Славута стандарт 1,2Si инжекторная

Автор liubechbad, 07 Лютого 2016, 20:06:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: Salek від 16 Квітня 2018, 13:24:09
Цитата: Toris від 16 Квітня 2018, 12:49:26
По правді говорячи, мені було б не так страшно їхати в Славутику знаючи, що у випадку невеличкої лобової ДТП я буду викинутий кудись назад разом з переднім сидінням, а не запресований між рулем та спинкою. В ідеалі було б класно мати катапульту чи щоби кузов розкладався надвоє, якщо що.
Да ремень крепится не к сидушке.
А при хорошем лобовом тебя запаской об "плохую" сидушку расплющит нефик делать.Ну а когда тело будет зафиксировано,башку капотом отрежет.
Большенство не пристегивается! Вот тебе и катапульта.

Серёга

Цитата: Жулик від 16 Квітня 2018, 13:43:00
Цитата: Salek від 16 Квітня 2018, 13:24:09
Цитата: Toris від 16 Квітня 2018, 12:49:26
По правді говорячи, мені було б не так страшно їхати в Славутику знаючи, що у випадку невеличкої лобової ДТП я буду викинутий кудись назад разом з переднім сидінням, а не запресований між рулем та спинкою. В ідеалі було б класно мати катапульту чи щоби кузов розкладався надвоє, якщо що.
Да ремень крепится не к сидушке.
А при хорошем лобовом тебя запаской об "плохую" сидушку расплющит нефик делать.Ну а когда тело будет зафиксировано,башку капотом отрежет.
Большенство не пристегивается! Вот тебе и катапульта.

Ага было дело может как нить расскажу)
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Жулик

Шо дверь открылась, чуть не выпал?
В славуте только изза этого пристегиваются  :rofl:

Sergik32

дилетанти, постукують, розхитують. я отак знімаю і все гарно виходить


Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Гдето видил видос шо так вырвали  все шо возможно  :facepalm:

Toris

Цитата: Sergik32 від 16 Квітня 2018, 23:12:47дилетанти, постукують, розхитують. я отак знімаю і все гарно виходить
Spoiler


[close]

liubechbad

Хорош прикалуватись, ато понаписуєте мені тут що попало, я потім те що треба буду довго шукати. Поставив тяги замість тросиків задніх дверей. ОФІГЕННО. Трохи незручно відчиняти, але радість від того, що позбувся клятих тросиків затьмарює ВСЕ!!!

liubechbad

Цитата: liubechbad від 15 Квітня 2018, 22:14:04
Ще сьогодні вечором заклинив тросик задніх дверей (лівої)..... ну його, завтра зроблю ось так   http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=12199.450  бо вже дістало!
.   У якості тяг взяв електрод 4мм, зігнув Г- образно, та нарізав зверху різьбу. Першу тягу, чомусь довго думав як встановити. Другу встановив за 5 хвилин.

liubechbad

Тепер навчився відкривати задні двері ЧЕРЕЗ БАГАЖНИК ))))) :-D   Бо дотягуватись з водійського сидіння дійсно не зручно.... Але тепер нема проблем з тросиками))

gray-black

Цитата: liubechbad від 28 Квітня 2018, 08:20:41
Тепер навчився відкривати задні двері ЧЕРЕЗ БАГАЖНИК ))))) :-D   Бо дотягуватись з водійського сидіння дійсно не зручно.... Але тепер нема проблем з тросиками))
а ще можна відкривши вікно в задній дверці
відноситись до оточуючих треба так,як ти хотів би щоб до тебе вони відносились

liubechbad

Оце хочу встановити тумблер на живлення бензонасосу,  щоб коли іду на газу, то він не маслав ввесь час...... У мене стоіть газ другого покоління а мотор - інжекторний.  Ніхто такого не робив? Де зручніше ставити тумблер?

Aryan

Цитата: liubechbad від 10 Травня 2018, 22:31:32
Оце хочу встановити тумблер на живлення бензонасосу,  щоб коли іду на газу, то він не маслав ввесь час...... У мене стоіть газ другого покоління а мотор - інжекторний.  Ніхто такого не робив? Де зручніше ставити тумблер?
де Вам зручно там і ставити, додаткові дроти дозволять це зробити в любому місці, головне щоб можна було швидко увімкнути за потреби!

liubechbad

Стало торохтіти щось в районі передніх коліс. Помітив. що якщо трохи натиснути на педаль гальм, то торохкотіння припиняється. Що це може бути ?

Сволочь

Поддомкратить, снять колесо и посмотреть на работу суппорта и колодок.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Валерий

Цитата: liubechbad від 22 Червня 2018, 13:57:01
Стало торохтіти щось в районі передніх коліс. Помітив. що якщо трохи натиснути на педаль гальм, то торохкотіння припиняється. Що це може бути ?

[/qu
Цитата: liubechbad від 22 Червня 2018, 13:57:01
Стало торохтіти щось в районі передніх коліс. Помітив. що якщо трохи натиснути на педаль гальм, то торохкотіння припиняється. Що це може бути ?

можуть направяючі супорта..но діаностику вузла тре робить
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы