Grayish-green Injector Kar :-D

Автор Жулик, 26 Лютого 2016, 13:23:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

YUKON

Кран по вісі не тече? Середня фотка (де фотав кран) там прижимається защолкою опльотка троса пічки! Знайду хвотку тієї защолки кину посилання! Сцепу токі завод!(То ти і сам знає тік любиш задавати питання) Хоча став АТ!...або ДК! :ok: :ok: :ok: :-D :-D :-D
Защелка скоба троса отопителя печки - http://zp.prom.ua/p107249354-zaschelka-skoba-trosa.html?no_redirect=1
Як кріпиться та як замінюється! - http://www.avtorem.info/stati/tavrija-slavuta-zaz1102-tavria-nova/zamena-krana-pechki-na-avtomobilyah-zaz-1102-tavriya-i-zaz-1103-slavuta.html

Володимир

Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 08:30:17
мтак первое что было сделано поменяна подушка:

:-D
Треба було ставити від коробки вісімки, зараз навіть заводські подушки дуже жорсткі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: YUKON від 14 Березня 2016, 09:15:36
Кран по вісі не тече? Середня фотка (де фотав кран) там прижимається защолкою опльотка троса пічки! Знайду хвотку тієї защолки кину посилання! Сцепу токі завод!(То ти і сам знає тік любиш задавати питання) Хоча став АТ!...або ДК! :ok: :ok: :ok: :-D :-D :-D

короче кран шо я фоткал дали к машине а в сомой машине стоит уже новый но трос не подключён ( и я шото не догоняю как обмотка держится будто нима чегото.
Короче жду фото той планочки или еще че там.

Де тую защелку падлу взять?


По сцепе завод гуд но цена наверное огого.
Я откатал на АТ 140тис где-то (и машину продал) к диску и корзине претензий нет а вот в холод вижимной немного постукивал но если выжать и отпустить сцепу он уже не тарабанел  :-D.

Думаю может взять АТ комплект и + выжимной завод.

Цитата: Володимир від 14 Березня 2016, 09:20:06
Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 08:30:17
мтак первое что было сделано поменяна подушка:

:-D
Треба було ставити від коробки вісімки, зараз навіть заводські подушки дуже жорсткі.
Та чтобы заколхозить нужно время и желание.
Неужели мягиньких нет )
Подушка то типа завод но куплена не в завод магазе, поэтому я на нее и зырю косо )



YUKON

Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 09:23:21
Де тую защелку падлу взять?
Де брать знаєш, фірмовий гамазин АвтоЗюЗь! Ціна тобі є!
Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 09:23:21
... поэтому я на нее и зырю косо )
Что ты смотришь искося, низко голову наклонив!? :-D :-D :-D

Жулик

Цитувати виділенеДе брать знаєш, фірмовий гамазин АвтоЗюЗь! Ціна тобі є!
Тыж знаешь те борыги продають небось их вмести с кранном  :wacko:

оце ано?

YUKON

Еге! Ціна 5 грн.! Я їх брав 2 шт. бо то така гадість що при встановленні ще трісне або і взагалі зламається!!! Вона кальона!

Жулик

Цитата: YUKON від 14 Березня 2016, 09:33:26
Еге! Ціна 5 грн.! Я їх брав 2 шт. бо то така гадість що при встановленні ще трісне або і взагалі зламається!!! Вона кальона!
ага панятна спасибо
Ато я на стяжку фиганув )

А ще у троса маловатый ход када фигачиш на холодне трос упираеця и недотязуе 3тю часть.
Там якось це регулируется в салони? Чи тре трохи обмотки срезать?

YUKON

Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 09:37:13
Цитата: YUKON від 14 Березня 2016, 09:33:26
Еге! Ціна 5 грн.! Я їх брав 2 шт. бо то така гадість що при встановленні ще трісне або і взагалі зламається!!! Вона кальона!
ага панятна спасибо
Ато я на стяжку фиганув )
А ще у троса маловатый ход када фигачиш на холодне трос упираеця и недотязуе 3тю часть.
Там якось це регулируется в салони? Чи тре трохи обмотки срезать?
В салоні також само стоїть на отій дурноватій защолці! Хоча якщо ти кажеш шо трос замінювали, то можливо треба і зрізати опльотку або подовжити сам трос!Якщо не знаєш як зроботи, дивись як з'єднуються тяги ЦЗ! Припоминаєш? Думаю по зразку можна щось зробити!

Жулик


Только что звонил в укр авто.
Матиматика такая
Сцепа завод:
корзина 571грн
диск 571грн
выжимной 145грн
Всего 1287грн

сцепа АТ брать вразнобой нема понту один фиг
Комплект около 800-850 грн + завод выжимной 145грн
Всего 945-1045 примерно

Мда  :wacko:

Жулик

а нифига Позвонил АТ стоит 1057грн   :o
кароче как по мне нада брать завод
:rolleyes:

Володимир

Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 09:23:21
Подушка то типа завод но куплена не в завод магазе, поэтому я на нее и зырю косо )
Я свою останню купляв в чела що бере запчастини з автозаза, в оригінальній упаковці з голограмою і папірцем з штампом ОТК, то резина вже не та.
Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 10:17:13
а нифига Позвонил АТ стоит 1057грн   :o
кароче как по мне нада брать завод
:rolleyes:
http://vsedoavto.com.ua/page.php?page=product&catalog=49&product=52565&lang=ua  678 грн.

Це результати пошуку зчеплення на таврію.

http://vsedoavto.com.ua/page.php?page=search&lang=ua&keyword=%D0%B7%D1%87%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F+1102
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

ооо нужно звякнуть интересно цены актуальны...

Володимир

Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 10:51:22
ооо нужно звякнуть интересно цены актуальны...

Ціни там завжди були актуальні, бували випадки коли на сайті було,  а в наявності ні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 14 Березня 2016, 10:55:33
Цитата: Жулик від 14 Березня 2016, 10:51:22
ооо нужно звякнуть интересно цены актуальны...

Ціни там завжди були актуальні, бували випадки коли на сайті було,  а в наявності ні.
680 + выжимной 145грн
825 + пересыл
ну кароче 900грн

ну уже лучше )

Интересно сколько замена сейчас, на моем сто загнали 600грн (
_______________________________________________________________________________________________

Забить хрена поставить все АТ и поменять сомому )


YUKON

Краще став ДК. да ну його к монахам! :-D :-D :-D