Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 20:25:50
а як же інтелектуальна власність?
Можете занести. Благодарность. Грамоту. Почётную. Или лайкнуть.  ;)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Sergik32 від 04 Березня 2018, 17:44:16
походу да, бо та жалюзя широка троха дугою і паралону немає, а значить воно тудою і сіфонить. Коллєги, дайте пораду, який радіатор пічки зараз нормальний можна взяти, дійсно нормальний, бо знімати і ставити то є гемор і всі це знають, а міняти треба бо капає
По відгукам тільки ДААЗ.
Цитата: Aryan від 04 Березня 2018, 17:50:40
кажуть на перших Тавріях жара була неймовірна? А на моїй Таврії вже ні, і на Славуті також, після ланосячого термоса значно краще але не ідеально ! в чому різниця?
Просто раніше крім ДААЗ ніхто радіаторів не робив, а ДААЗ радіатор самі не придумали, вони його робили по ліцензії якоїсь закордонної фірми. На тавріях славутах після 1996-го, то вже ставили український "Зліт".
Цитата: Алексчук від 04 Березня 2018, 21:11:32
В том, что я нашел, насос (помпа) давит на рубашку двигателя, а у МеМЗ тянет из рубашки движка.
З цього місця детальніше будь-ласка, як може бути навпаки, коли забір рідини іде прямо з флейти, а вихід в блок циліндрів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Володимир від 05 Березня 2018, 10:01:45
Цитата: Алексчук від 04 Березня 2018, 21:11:32
В том, что я нашел, насос (помпа) давит на рубашку двигателя, а у МеМЗ тянет из рубашки движка.
З цього місця детальніше будь-ласка, як може бути навпаки, коли забір рідини іде прямо з флейти, а вихід в блок циліндрів.
То я лоханулся. Усе у порядке, Шеф!

Серёга

Необязательно ДААЗ ставить, главное трубчатого типа, алюминиево паянный я бы не советовал ставить. У меня от 2108 радиатор они ж со славутовский одинаковые и отлично греет, хотя на нём на трубках стрелочки были наоборот показаны но подключил я его как и было в славуте.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Sergik32

так він гріє, до него ніяких претензій немає, от тіко чого він тече, і новий і ще муха на ньому не сиділа навіть
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Игорь

Цитата: Sergik32 від 05 Березня 2018, 14:57:13
так він гріє, до него ніяких претензій немає, от тіко чого він тече, і новий і ще муха на ньому не сиділа навіть
Закон подлости никто не отменял. Именно тебе и попал бракованный. Я вон приобрёл однажды глушитель БОСАЛ, а он падла по завальцовке сбоку сразу потёк конденсатом и сверлить не надо дюрочки.
Королевский синий. 1,2Sі.2008г.

Сволочь

А может пробка держит большое давление?
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

Володимир

Цитата: Серёга від 05 Березня 2018, 14:37:37
Необязательно ДААЗ ставить, главное трубчатого типа, алюминиево паянный я бы не советовал ставить. У меня от 2108 радиатор они ж со славутовский одинаковые и отлично греет, хотя на нём на трубках стрелочки были наоборот показаны но подключил я его как и было в славуте.
Брати то трубочного, але не всі виробники добросовісні і вставляють правильні макарони в трубки, також щільність пластин різна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

так от я і взяв з щільноодягненими пластинами, трубчастий і з вигляду гарний
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 05 Березня 2018, 20:47:59
так от я і взяв з щільноодягненими пластинами, трубчастий і з вигляду гарний
Що значить зубчатий, і хто виробник.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

хто зубчатий? виробник маде ін руссіа
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 06 Березня 2018, 13:42:53
хто зубчатий?
А, блін, перепрацював, погано букви читаю.
Цитата: Sergik32 від 06 Березня 2018, 13:42:53виробник маде ін руссіа
ДААЗ, чи інший кооператив?

На деталях зп, є випадки що ДААЗ тече, але на проятязі двох тижнів міняють.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Как заклеить свежий алюминевый радиатор печки? Несколько лет назад дали (точнее выпросил) красивый светлый как новый радиатор, в коробке. Погрузил в воду, надул, немного забулькало в соединении трубки с основанием, куда они вставляются. Чем можно полечить? Эпоксидка слышал температуру не держит, течёт. Чем можно?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Григорий

Виталий если просто отверствие в трубке то запаять можно, я паял, есть жидкость флюс для пайки алюминия но если место где входит трубка в основание то там всё уплотнение на резине, эпоксидкой даже не пробуй -- трата времени, денег и нервов.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Валерий

Цитата: Vitaliy. від 06 Березня 2018, 17:36:28
Как заклеить свежий алюминевый радиатор печки? Несколько лет назад дали (точнее выпросил) красивый светлый как новый радиатор, в коробке. Погрузил в воду, надул, немного забулькало в соединении трубки с основанием, куда они вставляются. Чем можно полечить? Эпоксидка слышал температуру не держит, течёт. Чем можно?
в этом случае только герметик.н что там держать будет не знаю.
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы