Не греет печка

Автор trezor, 17 Жовтня 2017, 22:35:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

да я не знаю як у кого, бо пишуть що все класно, но я скажу зі своєї крапки зору, від штатного моторчика до вихідного отвору в панелі, славутопічка гавно із гавна.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Aryan

Sergik32, а Ви з яких міркувань картонку перед радіатором ставили? Температура двигуна недостатня?
(я не читав всю тему і не знаю конструкцію Вашої системи охолодження)

Володимир

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 10:58:58
да я не знаю як у кого, бо пишуть що все класно, но я скажу зі своєї крапки зору, від штатного моторчика до вихідного отвору в панелі, славутопічка гавно із гавна.
Але ти врахуй що клильчатки займають майже всю площу радіатора, і потік не є вузьконаправленим, а розсіяним.

Якщо маєш високопродуктивного фена, то можеш подути на радіатора і подивитись як проходить повітря через радіатор на різних відстаннях між радіатором і феном.

Цитата: Aryan від 01 Березня 2018, 11:45:51
Sergik32, а Ви з яких міркувань картонку перед радіатором ставили? Температура двигуна недостатня?
(я не читав всю тему і не знаю конструкцію Вашої системи охолодження)
Хоч запитання не до мене, але підозрюю що для того щоби швидше прогрівся двигун, в мене наприклад якщо дивитись по БК на температуру двигуна, то доки машина стоїть і працює на холостому, то циферки швидко тікають, а вже в дорозі коли двигун обдувається морозяним повітрям, то повільно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Алексчук

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 10:58:58
да я не знаю як у кого, бо пишуть що все класно, но я скажу зі своєї крапки зору, від штатного моторчика до вихідного отвору в панелі, славутопічка гавно із гавна.
А какая температура ОЖ при работе печки на обогрев? Там и термос Ланосячий?

Sergik32

термос ланосячий, все по феншую. картонку поставив щоб основний радіатор не так холонув на швидкості, а не помагає сьогодні.
Володя, а в тебе твій тойотовський дуйчик хвайно дме, ти під ним не закривав прохід, осталося так як від стокового перед жалюзями?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алексчук

Цитата: Salek від 01 Березня 2018, 12:30:36
Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 12:16:53
картонку поставив щоб основний радіатор не так холонув на швидкості
КАК он может охлаждаться если термос закрыт? :wallbash:
Так термос Ланосячий, а не родной. Правда и при родном верхняя часть радиатора тоже охлаждается, хотя полной циркуляции через радиатор нет.

У меня на Тавроне термос жигулевский.


Sergik32

та я понімаю що термос закритий, а не відкривається бо холодно, ще в місті то стрілка троха полізе догори, термос відкритий, а тіко троха розженешся то знов холодно. На роботоспособность жалізяк я скарг немаю, термос працює система чиста
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 12:16:53
Володя, а в тебе твій тойотовський дуйчик хвайно дме, ти під ним не закривав прохід, осталося так як від стокового перед жалюзями?
Все як в стоці, тільки крильчатка поперек. Дує напевне гірше ніж з рідним кожухом, але дує краще ніж стоковий.

Я колись мав наміри поставити збоку під торпедою, і з"єднати трубами з пічкою як в калині, але не знайшов підходящих труб, то засунув в середину.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: Salek від 01 Березня 2018, 12:30:36
КАК он может охлаждаться если термос закрыт? :wallbash:
Мовчки  :-D
Ты коли стоиш на вулици харей до витру писок мерзне? А екшо станеш за ларёк, или автобусну зупинiвку то харе не так холодно?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

Володя, а з пічки гаряче дує чи так собі, от в такий моріз як зараз і без картонки в машині тепло чи на вікно дує прохолодним?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алексчук

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 15:12:46
Володя, а з пічки гаряче дує чи так собі, от в такий моріз як зараз і без картонки в машині тепло чи на вікно дує прохолодним?

Во первых, на жалюзях должны быть уплотнители, тогда воздух будет идти не по легшему пути, а туда, куда его направили, т.е. через радиатор.
Во вторых, шо у тебя с заслонкой на ноги? Закрыта, приоткрыта или открыта настеж?

Sergik32

відкрита на всю, а от з паралонками на жалюзях тут да, признаю свою далекоглядність, думав тофігня, а оказалось шо то шо я так думав то і є фігня. тра було проклеїти.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алексчук

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 16:06:15
відкрита на всю,

А шо, крючок, который держит заслонку ног в приоткрытом состоянии сломан? Так как же оно пойдет на стекло?

Володимир

Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 15:12:46
Володя, а з пічки гаряче дує чи так собі, от в такий моріз як зараз і без картонки в машині тепло чи на вікно дує прохолодним?
У нас зараз зранку мінімум -15, то вожу малого за 2 км до школи. Кран пічки в мене відкритий на половину, дуйчик на першій швидкості, виїзджаю при температурі двигуна 25 градусів. За 4 км по місту з картонкою перед радіатором якраз встигає нагрітись до робочої температури. З повітрепроводів повітря дує тепле, вікна залишаються чисті. Подача на ноги відкрита, центральний повітрепровід закритий.
Цитата: Алексчук від 01 Березня 2018, 15:24:22
Во первых, на жалюзях должны быть уплотнители, тогда воздух будет идти не по легшему пути, а туда, куда его направили, т.е. через радиатор.
Во вторых, шо у тебя с заслонкой на ноги? Закрыта, приоткрыта или открыта настеж?
Я так розумію мова йде про велику заслонку, я колись як поставив вазодуйчика то також подумав що не всі дирки закрив, зняв повторно пічку, все в ідеалі.
Цитата: Алексчук від 01 Березня 2018, 18:52:45
Цитата: Sergik32 від 01 Березня 2018, 16:06:15
відкрита на всю,

А шо, крючок, который держит заслонку ног в приоткрытом состоянии сломан? Так как же оно пойдет на стекло?
При віткритій нижній заслонці на скло також попадає, але менше.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

нижня до крючка, тож я ж кажу відкрита а не виломана. картонка дала про себе знати тільки коли з роботи додому їхав, -15 на дворі то по місту десь біля 90град була температура, карлсон не включився но стрілка була вправо від середини. Тра всетаки було ті жалюзі обклеїти паралоном і тоді б не просочувалося холодне через них. ну є мій корпус пічки, от думаю на ньому проекспериментувати, ще є задумка поставити туди вентилятор а може і два щоб якраз на проєм забірної частини, а вентилятори по типу кампютерних, вони є великі. як думаєте, толк буде?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0