Автор Тема: Славутко люксове карбюраторне 1.2L  (Прочитано 14129 раз)

Оффлайн vol4ok7

• Славутолог
  • Набрал лайков: 280
  • Раздал лайков: 463
Re: Славутко люксове карбюраторне 1.2L
« Ответ #15 : 12 Апрель 2018, 23:01:17 »
Ручник - це хоч якесь резервне гальмо на випадок відказу основної системи.

Таким підлокотником Ви вкрали у себе рятівний час. :facepalm:
Через місяць після початку моєї водійської кар'єри саме ручником я зупиняв свого Славутика після того, як зачепив бампер Лендкрузера. Вдалось проскочити по зустрічній перед пішоходами на переході. Обійшлось без жертв, дякувати Богу, і страхова покрила  ремонт бампера гарантійного крузака. Добре, що був ручник. Після цього навіть не думаю в сторону правого підлокотника. Ручник має зручно бути під рукою.

Розпишу якось цю історію в бортовику.

В чиємусь бортовику бачив правильний підлокотник від радянської вантажівки: тоненький і кріпиться десь ззаду, не заважає ні руці, ні ручнику.
Торис ты меня пугаешь... :-D Аккуратней ...
« Последнее редактирование: 13 Апрель 2018, 07:56:50 от Toris »

Slavuta-club.info

« Ответ #15 : 12 Апрель 2018, 23:01:17 »

Оффлайн Sergik32

• Славутомастер
  • 17.03.1978 р.в. в клубі з 22.01. 2013, 14:13:55
  • Набрал лайков: 394
  • Раздал лайков: 118
« Ответ #16 : 13 Апрель 2018, 10:00:05 »
а класика то змінюється, колись запорожець був в мерсяку, тепер славута в крузаку. ти що просто ручником гальмував, чисто для попробувати? я і сам так роблю деколи, бо задні так і чиркають по барабану уже пару років, ніяк притертися не можуть.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Оффлайн Toris

• Глобальный модератор
  • Славутолог
  • Набрал лайков: 566
  • Раздал лайков: 2185
« Ответ #17 : 13 Апрель 2018, 10:12:39 »
а класика то змінюється, колись запорожець був в мерсяку, тепер славута в крузаку.
Страховики та інші клієнти ржали вслух всією конторою, коли ми оформлювались. :-D

ти що просто ручником гальмував, чисто для попробувати?
Нє. Подробиці трохи розкрию у бортовику, а поки що триматиму інтригу.
   Тести шин: http://www.tyrereviews.co.uk/

Оффлайн Володимир

• Славутомастер
  • Километраж:
    52250 KM
  • Набрал лайков: 928
  • Раздал лайков: 187
« Ответ #18 : 13 Апрель 2018, 11:24:01 »
а класика то змінюється, колись запорожець був в мерсяку, тепер славута в крузаку.
Страховики та інші клієнти ржали вслух всією конторою, коли ми оформлювались. :-D

ти що просто ручником гальмував, чисто для попробувати?
Нє. Подробиці трохи розкрию у бортовику, а поки що триматиму інтригу.
Ти що в страховій працюєш?

Оффлайн Toris

• Глобальный модератор
  • Славутолог
« Ответ #19 : 13 Апрель 2018, 11:38:39 »
Нє. Просто створилась сенсаційна ДТП. :-D Я звичайний клієнт страхової компанії.
   Тести шин: http://www.tyrereviews.co.uk/

Оффлайн Володимир

• Славутомастер
  • Километраж:
    52250 KM
« Ответ #20 : 13 Апрель 2018, 11:56:11 »
Нє. Просто створилась сенсаційна ДТП. :-D Я звичайний клієнт страхової компанії.
Зрозуміло, бо щось страховик на славуті, то трохи смішно виглядає.

Оффлайн Sergik32

• Славутомастер
« Ответ #21 : 13 Апрель 2018, 12:04:56 »
Торіс, давай признавайся, ти де працюєш, тіко не кажи що модератором на славутоклубі.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.

Оффлайн Toris

• Глобальный модератор
  • Славутолог
« Ответ #22 : 13 Апрель 2018, 12:15:26 »
Торіс, давай признавайся, ти де працюєш, тіко не кажи що модератором на славутоклубі.
Ситуація така, що або я деанонімізовуюсь, більше нічого не пишу і самовипилююсь з форуму, або натхненно пишу, не розкриваючи свою персону. Особливих таємниць немає, але нюанси таки є.

Оффлайн Sergik32

• Славутомастер
« Ответ #23 : 13 Апрель 2018, 12:33:22 »
ну прям секретний агент 00ТОРІС

Оффлайн Валерий

• все в нас буде добре
  • Славутолог
  • не боги горшки обжигают
  • Километраж:
    75523 KM
  • Расход по городу (л / 100 км): 8
  • Набрал лайков: 138
  • Раздал лайков: 284
« Ответ #24 : 13 Апрель 2018, 13:07:59 »
а класика то змінюється, колись запорожець був в мерсяку, тепер славута .
:popcorm: На мою славутку хамер наїхав. В мене задньому бамберу хана. А на хамері тільки номерний знак відпав. Правда попався нормальний чувак. Все оформили. Но бабло з страхової єле вибив.
« Последнее редактирование: 13 Апрель 2018, 13:36:26 от Toris »
глаза боятся, а руки делают. Ремонтно строительные работы

Оффлайн Toris

• Глобальный модератор
  • Славутолог
« Ответ #25 : 11 Май 2018, 13:32:28 »
Продовжую мемуари.

{мемуари}

...Поки Торіс відпочивали в Карпатах, курсанти тим часом вже почали курс практичного водіння. Мій інструктор вже двічі телефонував, запитуючи, що я собі думаю? А в мене на роботі накопичилось роботи і ніяк не можу в робочий час накатувати програму. :wallbash: Нарешті якось сподобився потрапити в робочий час до інструктора. Запропонував йому окрему оплату за тренування мене в неробочий час та вихідні дні. А він каже "нє" і хоч ти його встрель! Мовляв, вистачає роботи вдома, діти, внуки. :download: Добре, думаю собі, сьогодні тренуємось, а далі буде видно. Я все одно знайду вихід з ситуації.

...А зараз я маю розповісти, чого це я такий сміливий, що вирішив вивчитись і отримати права водія.

Річ у тому, що років з 10 тому, чи, може, навіть 15, один мій клієнт запропонував мені бартер послуг: я навчаю його роботі з комп'ютером, а він навчає мене керуванню автомобілем, щоби чоткий паца Торіс знав, як себе поводити з чотириколісним другом, якщо що. Мені взагалі цікаво навчатись чомусь новому, тому я погодився і ми провели один одному взаємні експрес-курси. Тренували мене теплими літніми вечорами за містом на Mazda 626, Fiat Doblo i на якомусь бусі типу VW Transporter T4. Цікаво було. :mitsu: Мій водійський прогрес був набагато кращий від його комп'ютерного, тому ми вирішили навчити комп'ютерним основам його дружину. Вона вчителька і її прогрес був уже такий, як треба. Власне вона була гарно мотивована, оскільки її колежанкам комп'ютер сильно допомагав у роботі. Ми з клієнтом десь разів з 10 покатались, а потім він подався на заробітки за кордон.

В результаті "прокачки головного героя" я отримав нові навички, які один раз дуже сильно знадобились. Але про це розповім трохи згодом, як буде натхнення.

Оффлайн Toris

• Глобальный модератор
  • Славутолог
« Ответ #26 : 11 Май 2018, 13:45:30 »
{мемуари}

...Так от, сідаю я, значить, за кермо навчальної славутки, весь такий при пам'яті, що колись трохи їздив за містом. Інструктору натякнув з гідністю, що, мовляв, я майже ас і зараз покажу майстер клас. Інструктор розвеселився, але якось придушив свою іронію. Ну шо, набрався я ганьби: клієнт колись натаскував мене на налаштованих потужних інжекторах, а тут майже вбита карбюраторна славутка. Я глох при будь-якій можливості: при рушанні, при переключенні передач, на естакаді. :facepalm: Поки проїхали тренувальний майданчик - був геть мокрий. Літо, спека і ганьба. Я - шокований! :wacko: Інструктор дав машині остигнути, перекурив, попаскудив мене трохи, посадив пасажиром зправа, сам сів за кермо і спокійно показав, як треба проходити тренувальний майданчик. :mitsu: Я так зрозумів, що тепер інструктор - мій кумир. То ж треба, в розп в розгільдяя з'явився кумир!

Не встиг я оклигати від ганьби, аж інструктор дає команду на виїзд з території автошколи! Відчуваю, що у мене піднялась напруга десь в районі адреналінового вихлопу і очі стали дуже красномовними. Розказую інструктору щось про совість, безпеку руху та любов до ближнього. Пропоную гарно відкатати майданчик, щоби надійно. Перше заняття, як не як. :dunno: А він мені каже, що я непогано відкатав, прямо як ас, якби не глох. :-D А ще в нього є дві чарівні педальки, якими він мене поправить, якщо що. І ще в нас табличка "У" на даху та всілякі гарні написи по всьому фюзеляжу. Одним словом, вміє заспокоїти, холєрник. Їдемо в місто? - без проблем!

...Ледь втрапив у широко відкриті ворота. Цікава штука, ця психологія страху: поки спокійний - все вдається, а як збентежений - то вдається все, що не треба, окрім того, що треба. Постояли, я заспокоївся і ми їдемо далі. На перехресті з головною дорогою побачив колєжанку з чоловіком - радісно махаю їм. Вони теж вітають мене - а інструктор починає гнути йоби, мовляв, не відволікайся. Пробую його присоромити, мовляв, хіба ж можна на таку гарну даму не звернути увагу? Пропустили купу машин, інструктор вже втомився нервувати. З горем пополам якось виїхав на головну дорогу, а інструктор єхидно так запитує, чи бачив я, що там на знаках намальовано? В мене очі, як блюдечка: які знаки, шеф?! Я дорогу ледь бачу, дай, Боже, розібратись з керуванням, стільки тут всяких педальок-ручечок! З'їхали на другорядну дорогу, бо щось мені страшно.

Оффлайн Володимир

• Славутомастер
  • Километраж:
    52250 KM
« Ответ #27 : 11 Май 2018, 13:59:21 »
Щось я не розумію, в першому пості ти вже четвертий місяць катаєшся, а тут після 3-х місяців після того повідомлення не можеш рушити.

Торіс: так мемуари пишу. Не хочу порушувати хронологію, а побалакати люблю, коли є натхнення. :rolleyes: http://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=14724.msg506180#msg506180
Десь за 10 мемуарних повідомлень маю вийти в реальний час. Відповів прямо тут, щоби не плодити повідомлення.

Оффлайн Toris

• Глобальный модератор
  • Славутолог
« Ответ #28 : 12 Июнь 2018, 08:59:09 »
{мемуари}

...Так от, їдемо, значить з інструктором, веду боротьбу з педальками-важільками, інструктор щось там розповідає повчально і допомагає курсанту своїми педальками. Планета крутиться, життя рухається належним чином, я оптимістично здобуваю новий досвід. Знову виїхали на головну дорогу, дисципліновано так йдемо в потоці. Звернув увагу, що автомобілі ззаду стараються не наближатись до мене близько і обганяють також обережно, аж якось навіть шанобливо. :) Заспокоївся: навколишні автівки таки тримаються на відстані від навчальної славутки.

Доїжджаємо до перехрестя, де маю повернути наліво, випускаю спереду кілька машин, дисципліновано блимаю поворотником - аж тут бачу, що з того повороту наближається до мене здоровенний такий білий автобус з пасажирами! Інструктор командує їхати, а я відмовляюсь і показую йому на автобус, мовляв, давай пропустимо його. Інструктор гне йоби, каже, що в нас головна дорога, з нами правда і той автобус зараз нас пропустить. А в мене інстинкти увімкнулись, затягую ручник і кажу, що хай йому грець, не поїду я під той автобус! Автобус тим часом зупинився. Інструктор показує: "Він тебе пропускає". А я здаю назад трохи і показую автобусу через переднє вікно, щоби їхав. Ззаду сигналять, інструктор лютує, я червоний від стресу. Автобус, бачачи таку драму, таки вирішив їхати. Проїхав. Інструктор каже: "Все. Їдь." Я рушаю, аж тут інструктор різко гальмує своїми педальками. Я дивуюсь, а він показує здоровенного мерседеса зправа, який летить туди ж, куди і я маю заїхати, але по іншій смузі. Я знову дивуюсь і кажу, що він нам не заважає. А інструктор пояснює, що невідомо, хто там сидить за кермом, що воно собі думає, права можуть бути куповані і тому він запросто може звернути прямо нам в борт без попередження про маневр поворотником. Пропускаємо мерса, який не порушив та входимо в поворот. Трохи проїхали, інструктор командує зупинитись біля чогось там, вискакує з машини і прикурює цигарку. Каже, що з тим мерсом і мною його вхопив стрес. Тут я усвідомлюю всю ситуацію і мене розбирає сміх. Розповідаю інструктору, що не треба на мене так реагувати - а він ображається, що я його не слухаюсь. Обіцяю надалі бути більш слухняним. Повертаємось на базу. "Круті" мерси більше не траплялись, стрес минув, я отримав задоволення від процесу.

Додому йду пішки, перед очима стоять яскраві моменти першої тренувальної місії. Ми вижили. Життя - прекрасне! :clap:

Оффлайн YUKON

• Славутомастер
  • Cogito, ergo sum
  • Набрал лайков: 330
  • Раздал лайков: 124
« Ответ #29 : 12 Июнь 2018, 13:29:41 »
{мемуари}

...
Додому йду пішки, перед очима стоять яскраві моменти першої тренувальної місії. Ми вижили. Життя - прекрасне! :clap:
Дядьку Торіс, ти думав, що ти один такій?
Я, коли вперше сів за баранку КАМАЗа 4310, да і взагалі вперше за баранку такого здоровенного авто, за малим не відкрив двері стоячому біля обочини Москалю ( ...афтамабіль Мацквіч, паслєдняя мадєль), власник якого відкрив тії двері на "всю"...дякуючи інстракторові...дверина отієї валяки залишилась на місті, бо він зумів вчасно викрутити баранку.
Таким чином я з 16 років вважав і до сих пір вважаю...що москалів треба забирати на дорозі і замість них видавати метлу, що є повним його (москаля) еквівалентом. Отаке! ;)

Slavuta-club.info

« Ответ #29 : 12 Июнь 2018, 13:29:41 »

*Последние сообщения

Тема / Автор / Раздел Последний ответ
    First PostRe: Ручное управление!!!! Переделка

Автор Андрей about 11 years ago в Кузов, салон « 1 2 3 »

31 Ответов
    16694 Просмотров
    Последний ответот Toris
    about 2 hours ago
    First PostRe: Славутко люксове карбюраторне 1.2L