Славутко люксове карбюраторне 1.2L

Автор Toris, 28 Лютого 2018, 11:32:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Володимир від 12 Березня 2020, 17:24:48І на скільки гривень штрафу чи років ув"язнення назбирали?  :-D
Еее, товаришу поліціонер, "гасали" не означає "знайшли та зібрали". То лише відмазка. Да! :rolleyes:

Серёга

Цитата: Toris від 12 Березня 2020, 16:11:48
Сьогодні в обід гасали з дівчатами "Нивою" до лісу за пролісками та підсніжниками.
Як вона пре! Бере дикі крени і тангажі, ями та невеличкі дерева. Повний привід, блокування, високий кліренс та коротка база розкрили свої переваги повністю. Маневрували як по поверхні, так і між спиляними чи поваленими деревами, які зависли кінцями стовбурів десь на рівні голови. Славутко там би й залишилось ще на вході.
Приємно вражений.
Работаю на УАЗе, тоже люблю покататься там где дорог нет)))
Особенно когда пассажиры *ой мы тут не проедем** просто кидают мне вызов)))
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Toris

Цитата: Серёга від 12 Березня 2020, 18:38:51Работаю на УАЗе, тоже люблю покататься там где дорог нет)))
Особенно когда пассажиры *ой мы тут не проедем** просто кидают мне вызов)))
Я теж час від часу вигукував "ой!" і "куди ти летиш?!" :-D

Володимир

Цитата: Toris від 12 Березня 2020, 17:47:37
Цитата: Володимир від 12 Березня 2020, 17:24:48І на скільки гривень штрафу чи років ув"язнення назбирали?  :-D
Еее, товаришу поліціонер, "гасали" не означає "знайшли та зібрали". То лише відмазка. Да! :rolleyes:
Та я так і зрозумів, що підсніжники то тільки причина заманити дівок до лісу.  :-D
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 13 Березня 2020, 11:22:47
Цитата: Toris від 12 Березня 2020, 17:47:37
Цитата: Володимир від 12 Березня 2020, 17:24:48І на скільки гривень штрафу чи років ув"язнення назбирали?  :-D
Еее, товаришу поліціонер, "гасали" не означає "знайшли та зібрали". То лише відмазка. Да! :rolleyes:
Та я так і зрозумів, що підсніжники то тільки причина заманити дівок до лісу.  :-D
Імєнно так і било, товаришу поліціонєр. Нічо нє нарушалі і нє прінімалі. :-D

Але то все таке... От ниводжип - таки вещ! :yahoo:

Володимир

Тут головне щоби не забули про захист.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Цитата: Володимир від 13 Березня 2020, 12:58:27
Тут головне щоби не забули про захист.

**защита поддона**)))) :-D :-D :-D
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Toris

Сьогодні Володимир знайшов класну "швидкісну" пару 5-ї передачі. Зашибісь штука, якщо постійно не вистачає 6-ї передачі на трасі. Покладу цитату тут, щоби не шукати потім.

Цитата: Володимир від 16 Квітня 2020, 11:27:00
Тут днями було питання про те де купити швидкісні шестерні 5-ї.

https://avtozapchasti-zaz.uaprom.net/p30673186-komplekt-shesterenok-peredachi.html
https://prom.ua/ua/p30673186-komplekt-shesterenok-peredachi.html

Володимир

Цитата: Toris від 22 Квітня 2020, 19:09:53
Сьогодні Володимир знайшов класну "швидкісну" пару 5-ї передачі. Зашибісь штука, якщо постійно не вистачає 6-ї передачі на трасі. Покладу цитату тут, щоби не шукати потім.

Цитата: Володимир від 16 Квітня 2020, 11:27:00
Тут днями було питання про те де купити швидкісні шестерні 5-ї.

https://avtozapchasti-zaz.uaprom.net/p30673186-komplekt-shesterenok-peredachi.html
https://prom.ua/ua/p30673186-komplekt-shesterenok-peredachi.html
В мене на таврії така стояла, плюс там була головна пара більш швидкісна ніж в мене зараз на славуті, то мені всерівно не вистарчало 6-ї передачі. Але тоді були ще дороги кращі, я був молодим і дурним, повільніше ніж 90 кмг поза населиними пунктами не їздив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

А я стараюсь їздити в межах 2000-2500 об/хв, кажуть, то найбільш економні обрти і для двигуна, і для гаманця. Звик до звуку роботи 2000-2500 об/хв. Через те, що у нас четверта і п'ята передачі за положенням важіля КПП мало відрізняються, постійно вижимаю зчеплення і роблю спроби перемкнутись з 5-ї передачі ще вище. Вчора по об'їздній їхав, страждав та ностальгічно згадував, як добре пре амарок на 6-й передачі житомирським шосе...

Полюбе треба ставити швидкісні шестерні та індикатор 5-ї передачі, щоби не робити марних спроб.

Серёга

Цитата: Toris від 23 Квітня 2020, 10:06:04
А я стараюсь їздити в межах 2000-2500 об/хв, кажуть, то найбільш економні обрти і для двигуна, і для гаманця. Звик до звуку роботи 2000-2500 об/хв. Через те, що у нас четверта і п'ята передачі за положенням важіля КПП мало відрізняються, постійно вижимаю зчеплення і роблю спроби перемкнутись з 5-ї передачі ще вище. Вчора по об'їздній їхав, страждав та ностальгічно згадував, як добре пре амарок на 6-й передачі житомирським шосе...

Полюбе треба ставити швидкісні шестерні та індикатор 5-ї передачі, щоби не робити марних спроб.

3000об самые экономные обороты двигателя, незнаю какие шестерни у меня стоят, но при 3т об у меня на спидометре 100км/ч.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Володимир

Я б не сказав, швидше 2300-2500 самі економні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

У мене при 3000 на спідометрі 90 км.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 23 Квітня 2020, 20:17:10
У мене при 3000 на спідометрі 90 км.
Спідометр не в ту сторону бреше, має брехати в плюс а не в мінус.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

80км/год це сама економна їздячка, 5-та не виє і її не чутно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0