Славутко люксове карбюраторне 1.2L

Автор Toris, 28 Лютого 2018, 11:32:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

Ну одним словом  ми айвонтим фото того сенсовіча, ну май совість, зроби фото
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

До заручин нізя.
Я б не продавав сусіду і ближче 10км, ложечкою мізки виїзть коли повилазе то те тотте )), хороші відносини рухнуть ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

якщо машина нормальна то нема чого і дутися, людина купує те що бачить, ну буває і те що впарять, але тут ніхто нікому не доХтір. А цю машину він бачить і знає її всі болячки, бо вона стоїть на дворі як і його жужа.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 15 Лютого 2021, 09:56:21Ну одним словом  ми айвонтим фото того сенсовіча, ну май совість, зроби фото
Сенс як сенс, світло-сіренький чи сріблястий. Шо його дивитись? Як у людей...

Цитата: Sergik32 від 15 Лютого 2021, 10:35:35А цю машину він бачить і знає її всі болячки, бо вона стоїть на дворі як і його жужа.
На невеличкій естакаді у вентильованому гаражі сенсик стояв.
Я вже відчуваю осуд, який мені буде, коли сенсей стоятиме у дворі на свіжому повітрі. :facepalm:

Цитата: ВКБ від 15 Лютого 2021, 10:14:49Я б не продавав сусіду і ближче 10км, ложечкою мізки виїзть коли повилазе то те тотте )), хороші відносини рухнуть ))
Відносини рухнули, коли я порадився з ремонтерами і почав торгуватись (це було на тижні, я тоді ще не моніторив ціни та особливості випуску). :-D
Сьогодні відносини відновились. Залишилось розвідати усі юридичні нюанси купівлі-продажу та переоформлення.

User2108

Цитата: Toris від 15 Лютого 2021, 10:50:23
Цитата: Sergik32 від 15 Лютого 2021, 10:35:35А цю машину він бачить і знає її всі болячки, бо вона стоїть на дворі як і його жужа.
На невеличкій естакаді у вентильованому гаражі сенсик стояв.
Я вже відчуваю осуд, який мені буде, коли сенсей стоятиме у дворі на свіжому повітрі. :facepalm:
Гараж збирай

Toris

Цитата: User2108 від 15 Лютого 2021, 10:55:23Гараж збирай
Немає куди втулити, щоби недалеко. Позаторік збирався перебудувати цегляний сарайчик, але щось не зрослось, заїзд туди проблемний і взагалі боюсь завалити сарай до стану руїни.
Сарайчик накритий бетонними плитами ВЗДОВЖ, 6 плит по 1,5 тонни, тобто одним кінцем блоки лежать на стіні, у якій треба робити заїзд.
Приводив спеціаліста-архітектора-будівельника з усіма офіційними свідоцтвами та активними допусками. Він сказав, що гавно вопрос, вирішується швелерами на "16" або більшими. Але все одно якось лячно...

User2108

Цитата: Toris від 15 Лютого 2021, 10:58:38
Цитата: User2108 від 15 Лютого 2021, 10:55:23Гараж збирай
Немає куди втулити, щоби недалеко. Позаторік збирався перебудувати цегляний сарайчик, але щось не зрослось, заїзд туди проблемний і взагалі боюсь завалити сарай до стану руїни.
Сарайчик накритий бетонними плитами ВЗДОВЖ, 6 плит по 1,5 тонни, тобто одним кінцем блоки лежать на стіні, у якій треба робити заїзд.
Приводив спеціаліста-архітектора-будівельника з усіма офіційними свідоцтвами та активними допусками. Він сказав, що гавно вопрос, вирішується швелерами на "16" або більшими. Але все одно якось лячно...
Зібрати шиферний окремостоящий, або прибудувати до сарайчика :)

Sergik32

ну одним словом уже процес пішов, вже є значить бажання його забрати.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: User2108 від 15 Лютого 2021, 11:33:53Зібрати шиферний окремостоящий, або прибудувати до сарайчика :)
Там вже давно, років зо 20-30 тому так натикали сарайчиків та гаражів по периметру, що важко заїжджати... :hysterics:

Sergik32

ну тоді вихід один, купувати сенса і переїхати в елітніший район, а краще в приватний сектор. машина без гаража - як баба без сраки.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

User2108

Та розштовхати ті всі гаражі, показати хто тут за старшого :)

igo61

Ничего личного, никаких приоритетов, просто информация.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Алекс

Цитата: Sergik32 від 15 Лютого 2021, 12:50:21
ну тоді вихід один, купувати сенса і переїхати в елітніший район, а краще в приватний сектор. машина без гаража - як баба без сраки.
А баба при чем ?вернее окорока ? :psih: тогда уж про сиськи уместнее
А гараж он нужен больше шоферу ...если вывести отдельный вопрос про сохранность авто
Не сохраняемость,нет ...машинки в гараже гниет быстрее
Ну и тема гаража по -сочински  https://www.google.com/search?q=гараж+в+сочи+фото&oq=гараж+в+сочах+&aqs=chrome.2.69i57j0l2.4339j0j8&client=tablet-unknown&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#sbfbu=1&pi=гараж%20в%20сочи%20фото
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

drone

Цитата: Алекс від 20 Лютого 2021, 15:12:44
Не сохраняемость,нет ...машинки в гараже гниет быстрее
Чего, [censored]?  :-D :-D :facepalm:
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Алекс

Цитата: drone від 20 Лютого 2021, 15:34:17
Цитата: Алекс від 20 Лютого 2021, 15:12:44
Не сохраняемость,нет ...машинки в гараже гниет быстрее
Чего, [censored]?  :-D :-D :facepalm:
Гниет быстрее,зато не украдут ...может быть
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328