Вопросы к модераторам

Автор YDoron, 25 Квітня 2018, 12:56:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: Алексчук від 03 Червня 2019, 21:08:32Или всем или никому!
Типа "Сами не жили - и вам не дадим!" :-D

Щоби ніхто не ображався - штрафую усіх трьох - Salek, Vitaly., Алексчук - по 30% кожному по п.4.10 Правил. Хто не заспокоїться після цього - буде прибанений ненадовго.

Совість треба мати і царя в голові.

Алексчук

Цитата: Toris від 04 Червня 2019, 11:55:19
Совість треба мати і царя в голові.

Стопудово! Особенно про царя ты сказал в точку. :-D

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Не лайтесь. Ввечері перегляну відео і вирішу, де йому краще. Зараз набігаю сюди уривками.

Vitaliy.

#94
Гарна пiсенька
Spoiler

Штраф +30% за тролінг Салєка під час розгляду справи (п.4.10).
Штраф +10% за офтоп (п.4.9).
З минулим штрафом, який ще не погашений, учасник Vitaly. станом на 25.06.2019 08:35 має 50% штрафів.
Модератор Toris.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris


Toris

Цитата: Salek від 28 Червня 2019, 15:34:27Я понимаю что ты к нему не ровно дышишь.Это твоё протеже!
Ти теж мій "протеже", в Алєксчука запитай. ;)
Цитата: Salek від 28 Червня 2019, 15:34:27Но ты всё чаще поступаешь втихаря подло и низко!!
Ти б ни спішив з такими заявами.
Цитата: Salek від 28 Червня 2019, 15:34:2712% потихому за три дня снял,это по каким правилам!!!
Spoiler
[close]
Мерзотою не займаюсь. Дискретність штрафів в панелі модераторів 5%. Я технічно не можу зняти 12%. Чому воно так знімає - не знаю. Звертайся до Ydoronа за деталями.

Алексчук

Ну и страсти у вас тут.  :popcorm:

А может в честь Дня Конституции провести сразу амнистию?

На форуме и так не густо  ;)

Toris

Розібрався, чому з Віталія "знято" 12% замість 2%: модератор Toris завтикав і не поставив Віталію другий штраф у 10%, тому й вийшло 12% замість 2%. Причина: мабуть, зателефонували на роботі "під руку" чи смикнули до керівництва. У будь-якому випадку це моя помилка.

Додав Віталію належні йому 10% штрафів.

Цитата: Алексчук від 28 Червня 2019, 20:08:53А может в честь Дня Конституции провести сразу амнистию?

На форуме и так не густо  ;)
Слушна думка. :) Оголошуємо Алексчука "голубом миру" і знімаємо усі штрафи з учасників Salek, Vitaly., Алексчук, Николай.

Зі святом усіх!

:drinks:

Vitaliy.

Цитата: Salek від 25 Червня 2019, 09:02:55
это я тупанул  :wallbash:
Постоянные тупизмы ни на что не натякають?
Цитувати виділене12% потихому за три дня снял,это по каким правилам!!!
Аха ха. Тебе выклась фото моего мусорного ведёрка, може там ще пороешся?  :-D Или в маленькой горке брудних речей биля стиралки, де носки з труселями лежать?  :-D  :rofl:

Цитувати виділенеЗа порушення п.4.14 Правил накладаю +10% штрафу. Оскільки вже є 96%, то просто піднімаю до 100%. Модератор Toris.
Вспомни как в школе на математике- ноль пишем, шесть в уме  ;)
А це все не тягне на бан? Щоб видпочило?

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Алексчук

Цитата: Vitaliy. від 29 Червня 2019, 10:17:20
Цитата: Salek від 25 Червня 2019, 09:02:55
это я тупанул  :wallbash:
Постоянные тупизмы ни на что не натякають?
Цитувати виділене12% потихому за три дня снял,это по каким правилам!!!
Аха ха. Тебе выклась фото моего мусорного ведёрка, може там ще пороешся?  :-D Или в маленькой горке брудних речей биля стиралки, де носки з труселями лежать?  :-D  :rofl:

Цитувати виділенеЗа порушення п.4.14 Правил накладаю +10% штрафу. Оскільки вже є 96%, то просто піднімаю до 100%. Модератор Toris.
Вспомни как в школе на математике- ноль пишем, шесть в уме  ;)
А це все не тягне на бан? Щоб видпочило?


Вот честно. Я бы сейчас отправил тебя на недельку подумать, будь я модером. Вчера все порешали, зачем снова лить говно?

Toris

Цитата: Salek від 28 Червня 2019, 21:51:00Завтра всё же хотелось бы увидеть список запрещенных на форуме местоимений!
Забагато хочеш. Навіщо слова забороняти? Достатньо людей любити.

А якщо вже хочеться заборони, то можна вчинити наступним чином: заборонимо Салєку вживати слово "алюміній", зобов'язавши користуватись виключно словом "люміній". ;)

Цитата: Vitaliy. від 29 Червня 2019, 10:17:20
Цитата: Salek від 25 Червня 2019, 09:02:55
это я тупанул  :wallbash:
Постоянные тупизмы ни на что не натякають?
Цитувати виділене12% потихому за три дня снял,это по каким правилам!!!
Аха ха. Тебе выклась фото моего мусорного ведёрка, може там ще пороешся?  :-D Или в маленькой горке брудних речей биля стиралки, де носки з труселями лежать?  :-D  :rofl:

Цитувати виділенеЗа порушення п.4.14 Правил накладаю +10% штрафу. Оскільки вже є 96%, то просто піднімаю до 100%. Модератор Toris.
Вспомни как в школе на математике- ноль пишем, шесть в уме  ;)
А це все не тягне на бан? Щоб видпочило?
Тягне. На 2 (два) дні 1 (один) день бану. Тобі. За "відпочило" та рецедив після амністії.

Toris

#102
Цитата: Salek від 29 Червня 2019, 17:34:58Вот скажи мне как я должен называть нечто непонятное суперспособное,божественно сказочное!!!
До божества належить відноситись з повагою і звертатись лише так і не інакше, як бажає саме божество.

Цитата: Salek від 29 Червня 2019, 17:34:58Ты Toris яркий тому пример.
Не знаю уж что:заколдовало,загипнотизировало или ещё что то.
Но по другому это не объянить.
Оно нарушает правила-ты его за это благодаришь!!!
Оно срёт -ты потихому убираешь.
Ну та і з тобою так само вчиняю. І не лише з тобою. Східні товариші не дадуть збрехати.

Цитата: Salek від 29 Червня 2019, 17:34:58Оно заслужило наказание-ты объявляешь об этом даже с цифрами,но при это само наказание не проводишь.
Так я вже пояснював вище, що провтикав: 30% додав, а 10% провтикав.

Салєк, а чого ти взагалі на Віталія так казишся? Люди ж різні бувають, у кожного свої індивідуальні налаштування "по замовчанню". Наприклад, на форумі Валерій є, який задає такі питання, що "обнять і плакать" - так ти не казишся на нього. Бувають люди взагалі не з інженерною свідомістю - то що, треба їх розстріляти і винести пів-форуму? Часом навіть ти сам за собою помічаєш, що щось не туди увага пішла - і ніхто ж тобі не робить рейваху за це, правда? Кому квадратно-перпендикулярно добре, а кому ромашками краще - кожному своє...

igo61

Опять сообщения втихаря пропадают.
Тенденция, однако.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

#104
Цитата: igo61 від 02 Липня 2019, 21:53:33Опять сообщения втихаря пропадают.
Тенденция, однако.
Цитата: Salek від 02 Липня 2019, 22:11:39А Торис потихому за ним прибирается,постоянно и тщательно!!!
То не тенденція і не підтирання, то я вчора встиг перенести срач до політички, а потім мені стало зле. Обійшлось без реанімації.
Зараз дочищу і роздам кожному своє, тобто Віталію віталієве.

UPD: Переніс штрафні повідомлення з репліками до штрафбату в Архіві. Віталій отримав +60% штрафів. Скарги відпрацьовані.