Зима 2018-2019

Автор Toris, 13 Грудня 2018, 09:04:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Усім привіт!

Ось і прийшла справжня зима! За бортом -2°С, на землі 10-20 см свіжого снігу. І легенький вітерець зі сніжинками. :yahoo:

...Вранці розкопав трохи Славутика, завів з четвертої спроби з підгазовкою (мабуть, конденсат у системі фільтр-карбюратор). Підоспів колега і з ним ми відкопали славкозавра остаточно.
Полюбувались на видобутого автомобільчика з-посеред розвалів снігу, прихопили з собою сусідку про всяк випадок, увімкнули геть усі фари з аварійкою - і з такою ілюмінацією врочисто вирушили прокладати першу колію в "партизанському" проході з двору.

Сніг, холєра, так демонстративно рипить під росавками WQ-101! Але на інстинктах якось намацали істинну траєкторію по зрадливій поверхні другого порядку, не буксували і не сіли черевом ні на що. "Партизанський" прохід готовий, тепер є резервний виїзд з  двору. Я взагалі люблю, щоби були всілякі резерви на всілякі випадки, бо так воно краще, ніж без нічого. Деякі сусіди радянської закалки трохи вовком дивляться на такі мої маневри, але мовчать. Я теж мовчу. І роблю свою справу. :rolleyes:

Їдемо потихеньку. Мотор почав прогріватись. Колега робить мені голосову навігацію по правій півсфері і модною фліскою протирає лобовуху переді мною, а також усі вікна по периметру. Сусідка розповідає щось про медицину, вакцину і геть ні про що не підозрює. Гарно так їдемо. Тривоги розвіялись і з'являється трохи оптимізму. На дорозі автомобілів удвічі менше і їдуть вони дуже обережно. Ха, та ми сьогодні взагалі лідери на нашій смузі!

Зимовий сезон відкрито! :mitsu:

Ivan1988

А у нас только дождик прошел позавчера, ни снега, ни мороза пока, многие ещё на летних шинах катаются.

Сергей

С 7.00 начал потихоньку сыпать снежок и +2. Сейчас сыпет, так по среднему, но температура за бортом +3. На дороге каша. По прогнозу, у нас, будет подсыпать с разной интенсивностью до завтрашнего дня-посмотрим. Синоптик ошибается один раз в день.

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Алекс

Пан Торис,ну Вы поэт и фсе таkoе  :applause: гений пера,kлавы тобишь  :psih:
Но почему снег рыпит при -2 ? :-)
Снег рыпит от -7 под ногами  :lol:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Sergik32

під росавою 101-ю сніг і при +2 рипить, то вам не фігня брендова по типу гудіерів чи мішелінів :-D
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Алекс від 13 Грудня 2018, 14:11:12Пан Торис,ну Вы поэт и фсе таkoе  :applause: гений пера,kлавы тобишь  :psih:
Но почему снег рыпит при -2 ? :-)
Снег рыпит от -7 под ногами  :lol:
Ну, не знаю. Щось там порипувало, поки виїхав на загальну трасу. Можливо, особливості клімату? Чи сніг пресувався? Або ламелі між собою? Хтозна...

YUKON

Цитата: Toris від 13 Грудня 2018, 15:02:24
Або ламелі між собою?
Ага ламелі між собою, а ті ламелі були із сусідніх по авто колес!
В роззяві і таке може бути! :-D

Toris

Нє-нє, автівки справа та зліва я об'їхав акуратно. :mitsu:

YUKON

Цитата: Toris від 13 Грудня 2018, 15:21:29
Нє-нє, автівки справа та зліва я об'їхав акуратно. :mitsu:
:-D вони мабуть пересувались реверсом!)

Toris

А хрєн там! Вони взагалі пішки порозходились, сцикуни...

Алекс

Цитата: Sergik32 від 13 Грудня 2018, 14:57:42
під росавою 101-ю сніг і при +2 рипить, то вам не фігня брендова по типу гудіерів чи мішелінів :-D
И то правда...в мене Toyo ..стереть хотя б наполовину  :sad:
Славута 1.3Li 2006 г ГБО 4
 ЗиЛ-4331 прицеп ГКБ-8328

Vitaliy.

Цитувати виділенеприхопили з собою сусідку про всяк випадок
:-D
Цитувати виділенеі геть ні про що не підозрює.
:-D :-D
Цитата: Сергей від 13 Грудня 2018, 11:51:52
у нас, будет подсыпать
Соль с песком с той посыпалки? :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

щойно їхав на роботу, посипані дороги сіллю з відсівом, як це не приємно коли отой відсів шуршить по днищу і дверям, і ржавчина жере мою колєсніцу, а ще більше бісять уроди які спішать і валять по отій каші що аж лобовуху закидають, тож встань сука на 0,5 години раніше і їдь як усі люди.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 14 Грудня 2018, 08:22:47щойно їхав на роботу, посипані дороги сіллю з відсівом
Долбодятли, інакше не скажеш, відсів на асфальті пришвидшує його зношення.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

і так гарно дирявить краску на порогах, хоч і бризговики є але всеодно в районі задніх дверей і арки гарно сипе. сяду в машину і чую як ржавчина їсть метал
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0