Посоветуйте хорошие зеркала:?

Автор gold8swag, 29 Жовтня 2019, 13:53:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gold8swag

Посоветуйте хорошие зеркала на Славуту. По источнику смотрел, люксовые заводские ломаются, а с маленькими чуть не удобно. Вот и хотел бы спросить, по поводу подходящих на Славутку зеркал, буду очень благодарен за ответ! :)

Володимир

Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 13:53:57
Посоветуйте хорошие зеркала на Славуту. По источнику смотрел, люксовые заводские ломаются, а с маленькими чуть не удобно. Вот и хотел бы спросить, по поводу подходящих на Славутку зеркал, буду очень благодарен за ответ! :)
Ті люксові що ламаються, насправді відсотків на 10 більші ніж заводські, плюс в заводських більший огляд за рахунок гнутого скла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

gold8swag

Цитата: Володимир від 29 Жовтня 2019, 14:12:36
Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 13:53:57
Посоветуйте хорошие зеркала на Славуту. По источнику смотрел, люксовые заводские ломаются, а с маленькими чуть не удобно. Вот и хотел бы спросить, по поводу подходящих на Славутку зеркал, буду очень благодарен за ответ! :)
Ті люксові що ламаються, насправді відсотків на 10 більші ніж заводські, плюс в заводських більший огляд за рахунок гнутого скла.
Тобиж лучше не менять? Альтернативы не найти?

_Oleksandr_

Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 13:53:57Посоветуйте хорошие зеркала на Славуту
Для движения по городу стандарт зеркала не понравилсь (тяжело быстро сориентироватся в потоке), c люксами на много лучше. Стоят больше года - не ломались и предпосылок к поломке нет.

gold8swag

Цитата: _Aleksandr_ від 29 Жовтня 2019, 15:16:28
Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 13:53:57Посоветуйте хорошие зеркала на Славуту
Для движения по городу стандарт зеркала не понравилсь (тяжело быстро сориентироватся в потоке), c люксами на много лучше. Стоят больше года - не ломались и предпосылок к поломке нет.
Хм...Окей. Ещё может денек повисит эта тема, если ничего лучше не предложат, возьму люксовые (если что буду колхозить :ok:)

Toris

gold8swag, розповім Вам свою історію.

В мене люксовка з рідними люксовими маленькими дзеркалами, котрі опуклі. Вирішив покращити огляд і прикупив великі люксові. Так от, у великому люксовому лівому дзеркалі саме дзеркало - пласке. Коли я поставив нове дзеркало і порахував видимі кубики бетонної огорожі ззаду, то я нарахував стільки ж, скільки й у малому. Тобто кут лівих дзеркал великого і малого дзеркал однакові, лише у пласкому картинка більша, заднє авто показує ближче. Засмутився. Праві дзеркала навіть не порівнював (кажуть, що велике праве таки опукле). Так і залишив маленькі дзеркала.

Досвідчені славутоводи рекомендують брати дзеркала від BMW з 34-го чи 37-го кузова (не пам'ятаю точно, треба шукати). Кажуть, під ті дзеркала в нас треба лише один отвір трохи змістити напилком. А саме дзеркало ніби для нас спроектоване: велике, опукле, з правильним кутом трикутника до дверки. І з підігрівом.

На даний час поставив на задній бампер парктронік та заспокоївся. Я ношу окуляри, то ж думаю щось таке замутити з маленьких дзеркал на присосках:

http://www.youtube.com/watch?v=DdknEsfgeKg

З такими окулярами можна взагалі дзеркала з авто знімати. :-D

gold8swag

Цитата: Toris від 29 Жовтня 2019, 15:21:41
gold8swag, розповім Вам свою історію.

В мене люксовка з рідними люксовими маленькими дзеркалами, котрі опуклі. Вирішив покращити огляд і прикупив великі люксові. Так от, у великому люксовому лівому дзеркалі саме дзеркало - пласке. Коли я поставив нове дзеркало і порахував видимі кубики бетонної огорожі ззаду, то я нарахував стільки ж, скільки й у малому. Тобто кут лівих дзеркал великого і малого дзеркал однакові, лише у пласкому картинка більша, заднє авто показує ближче. Засмутився. Праві дзеркала навіть не порівнював (кажуть, що велике праве таки опукле). Так і залишив маленькі дзеркала.

Поставив на задній бампер парктронік та заспокоївся. Як варіант, можна щось таке замутити:

http://www.youtube.com/watch?v=DdknEsfgeKg

Досвідчені славутоводи рекомендують брати дзеркала від BMW з 34-го чи 37-го кузова (не пам'ятаю точно, треба шукати). Кажуть, під ті дзеркала в нас треба лише один отвір трохи змістити напилком. А саме дзеркало ніби для нас спроектоване: велике, опукле, з правильним кутом трикутника до дверки. І з підігрівом.
Цікава ідея, подивлюсь чи є такі в просторі, як то кажуть — візьму не оглядаючись :rolleyes:

gold8swag

Цитата: Toris від 29 Жовтня 2019, 15:21:41
gold8swag, розповім Вам свою історію.

В мене люксовка з рідними люксовими маленькими дзеркалами, котрі опуклі. Вирішив покращити огляд і прикупив великі люксові. Так от, у великому люксовому лівому дзеркалі саме дзеркало - пласке. Коли я поставив нове дзеркало і порахував видимі кубики бетонної огорожі ззаду, то я нарахував стільки ж, скільки й у малому. Тобто кут лівих дзеркал великого і малого дзеркал однакові, лише у пласкому картинка більша, заднє авто показує ближче. Засмутився. Праві дзеркала навіть не порівнював (кажуть, що велике праве таки опукле). Так і залишив маленькі дзеркала.

Досвідчені славутоводи рекомендують брати дзеркала від BMW з 34-го чи 37-го кузова (не пам'ятаю точно, треба шукати). Кажуть, під ті дзеркала в нас треба лише один отвір трохи змістити напилком. А саме дзеркало ніби для нас спроектоване: велике, опукле, з правильним кутом трикутника до дверки. І з підігрівом.

На даний час поставив на задній бампер парктронік та заспокоївся. Я ношу окуляри, то ж думаю щось таке замутити з маленьких дзеркал на присосках:

http://www.youtube.com/watch?v=DdknEsfgeKg

З такими окулярами можна взагалі дзеркала з авто знімати. :-D
Такі дзеркала на окулярах, не дуже зручні, якщо треба повертати головою)

Toris

Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 15:26:46Цікава ідея, подивлюсь чи є такі в просторі, як то кажуть — візьму не оглядаючись :rolleyes:
https://ru.aliexpress.com/popular/rearview-mirror-sunglasses.html

Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 15:29:00Такі дзеркала на окулярах, не дуже зручні, якщо треба повертати головою)
Якщо з опуклого робити, то буде нормальний панорамний огляд. У будь-якому випадку будете бачити сліпі зони.

gold8swag

Цитата: Toris від 29 Жовтня 2019, 15:32:44
Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 15:26:46Цікава ідея, подивлюсь чи є такі в просторі, як то кажуть — візьму не оглядаючись :rolleyes:
https://ru.aliexpress.com/popular/rearview-mirror-sunglasses.html

Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 15:29:00Такі дзеркала на окулярах, не дуже зручні, якщо треба повертати головою)
Якщо з опуклого робити, то буде нормальний панорамний огляд.
Я про дзеркала від BMW E34  :-D

gold8swag

Цитата: Toris від 29 Жовтня 2019, 15:32:44
Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 15:26:46Цікава ідея, подивлюсь чи є такі в просторі, як то кажуть — візьму не оглядаючись :rolleyes:
https://ru.aliexpress.com/popular/rearview-mirror-sunglasses.html

Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 15:29:00Такі дзеркала на окулярах, не дуже зручні, якщо треба повертати головою)
Якщо з опуклого робити, то буде нормальний панорамний огляд. У будь-якому випадку будете бачити сліпі зони.
Почекав в інтернеті історію, як земляк поставив від неї дзеркала
https://www.drive2.ru/l/288230376152821053/

Володимир

Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 15:19:44
Цитата: _Aleksandr_ від 29 Жовтня 2019, 15:16:28
Цитата: gold8swag від 29 Жовтня 2019, 13:53:57Посоветуйте хорошие зеркала на Славуту
Для движения по городу стандарт зеркала не понравилсь (тяжело быстро сориентироватся в потоке), c люксами на много лучше. Стоят больше года - не ломались и предпосылок к поломке нет.
Хм...Окей. Ещё может денек повисит эта тема, если ничего лучше не предложат, возьму люксовые (если что буду колхозить :ok:)
Великий мінус люксових, це те що з заводу вони можуть бути браковані, я брав такі де праве дзеркало випукле, то були браковані обидва, довелось добре попрацювати напильником щоби в них можна було побачити дорогу. Я так розумію що їх клепають різні кооперативи, то мої були браковані обидва, а на правому ще й криве дзеркало.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Як варіант, можна на торпедо зліва від приладів поставити дзеркало на сліпу зону зліва.

_Oleksandr_

Еще доп. зеркала есть. Сам не пробовал, но раз ставят - значит есть шанс, что толк есть.
Spoiler
[close]

Romka

Самые хорошие зеркала на таврославуты от BMW, кажись Е34, смотрятся как родные, но не дешевые и кажись, дефицит уже.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4