Покраска патрубков, силиконовые патрубки на славутке

Автор gold8swag, 26 Березня 2020, 01:51:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gold8swag

Люди! Хочу преобразить подкапотку, думал купить силиконовые патрубки, но их на наше авто в продаже нету, вот и думай как бы сделать красиво.
В связи с подтеком старых оригинальных покупаю новые, и думаю сразу же на них набросить белой нитрокраски, но насколько это рабочий способ и есть ли в этом смысл?

Возможно у кого либо есть опыт в таких делах?

ZaVa

Коронавірус..... чи наслідки тривалого карантину......
Начорта їх фарбувати ??? Чи ти будеш всім пікапотку показувать ???
Заміни патрубки, якщо є необхідність і експлуатуй авто далі.
;)
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Toris

Цитата: gold8swag від 26 Березня 2020, 01:51:45В связи с подтеком старых оригинальных покупаю новые, и думаю сразу же на них набросить белой нитрокраски, но насколько это рабочий способ и есть ли в этом смысл?

Возможно у кого либо есть опыт в таких делах?
Влітку тріснув шланг підігріву карбюратора, то вирішив замінити геть усі шланги та патрубки. Заодно хотів зробити гарно. Однак швидко знайти гарні і, головне, правильні патрубки не вдалось. Тому купив комплект Wolmot, які є найкращими на ринку України для наших славуток. Заводські теж були Wolmot, тому маю надію, що новий комплект має таку ж якість і послужить вірно.

А краса... Та хрін на неї, все одно під капотом пердунець, не ламборгіні. Головне - щоби патрубки не здохли на півдорозі, як ото в мене трапилось зі шлангом підігріву. Коли розрив руками затикав, ледь не обварився антифризом. Тоді ж і відкрилась мені істина, що шланги мають бути надійні та в межах ресурсу.

Фарбувати нічого не треба: патрубки вібрують, гріються, надуваються та змінюють свої розміри, плівка фарби буде тріскатись.

KOT

Цитата: ZaVa від 26 Березня 2020, 03:03:17
Коронавірус..... чи наслідки тривалого карантину......
Начорта їх фарбувати ??? Чи ти будеш всім пікапотку показувать ???
Заміни патрубки, якщо є необхідність і експлуатуй авто далі.
;)
Ну может человек занимается тюнингом и будет участвовать в соревнованиях, синие патрубки на интеркулер, красные на тосол. На соревнованиях и подкапотку красивую показать.
Покраска - колхоз, который облезит и будет не красивым. Для себя на стоковую машину, это от карантина, из за нечего делать.

Sergik32

ехххх, не шарите ви, зразу палки в колеса, краще запропонуйте кольорову гаму, щоб ні один колір на деталях не повторювався
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Олександр 1968

Пофарбувати волосся в синій,губи в зелений,нігті в кольори райдуги.Начепити накладні вії.Сісти в славуту.Успіх гарантований!!!Причому не тільки на змаганнях.Хто перший викладе на ютуб може гарно заробити

Володимир

Цитата: gold8swag від 26 Березня 2020, 01:51:45В связи с подтеком старых оригинальных покупаю новые, и думаю сразу же на них набросить белой нитрокраски, но насколько это рабочий способ и есть ли в этом смысл?
Нітрокраска роз"їсть верхній шар резини, будуть потім красиво тріскатись.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

gold8swag

Цитата: Володимир від 26 Березня 2020, 11:15:04
Цитата: gold8swag від 26 Березня 2020, 01:51:45В связи с подтеком старых оригинальных покупаю новые, и думаю сразу же на них набросить белой нитрокраски, но насколько это рабочий способ и есть ли в этом смысл?
Нітрокраска роз"їсть верхній шар резини, будуть потім красиво тріскатись.
Понял, я так спросить, думал кроме крышки воздухана что-то ещё выделить. Так же думал силиконовые патрубки купить, но к сожалению на наше авто нету комплекта, либо самому искать подходящие, либо платить трижды за просто так.

Sergik32

ну воно взагалі ідея з покраскою підкапотки це просто так, за свої і від нєчєго дєлать.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Sergik32 від 27 Березня 2020, 08:45:36ну воно взагалі ідея з покраскою підкапотки це просто так, за свої і від нєчєго дєлать.
З досвіду роботи зі жмутами різних дротів скажу, що кольорове маркування - це таки зручно.

Я б із задоволенням виділив високовольтну частину запалювання флюоресцентним помаранчевим кольором, високоамперну стартерну білим, газові магістралі жовтим, "гарячі" та холодні патрубки/шланги відповідно червоним та синім. І підкапотний кузов пофарбував би у білий колір, щоби краще було видно вночі.

А якби патрубки були прозоро-кольоровими - то це взагалі було би шикарно для інспектування рідини та повітряних пробок в процесі роботи.

Розумію, що коли все працює, то немає чого під капот лазити. Але якби була можливість реалізувати таке кодування без погіршення якості - то чому би й ні?

Володимир

Цитата: gold8swag від 27 Березня 2020, 01:51:09
Понял, я так спросить, думал кроме крышки воздухана что-то ещё выделить. Так же думал силиконовые патрубки купить, но к сожалению на наше авто нету комплекта, либо самому искать подходящие, либо платить трижды за просто так.
Думаю красити патрубки не обов"язково, можна взяти оригінальні нові і довести підкапотку до незайманого вигляду як було з заводу. Незайманість також має свій шарм.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Сволочь

"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

gold8swag

Цитата: Володимир від 27 Березня 2020, 09:23:48
Цитата: gold8swag від 27 Березня 2020, 01:51:09
Понял, я так спросить, думал кроме крышки воздухана что-то ещё выделить. Так же думал силиконовые патрубки купить, но к сожалению на наше авто нету комплекта, либо самому искать подходящие, либо платить трижды за просто так.
Думаю красити патрубки не обов"язково, можна взяти оригінальні нові і довести підкапотку до незайманого вигляду як було з заводу. Незайманість також має свій шарм.
У меня подкапотка, хорошо выглядит (ничего особо и не менялось, добавлялась электроника, но всё спрятано), а так всё как с завода (белый кузов, без единого рыжика вообще), но есть некие проблемы с болтиком подсоса (на карбе), постоянно приходиться открывать капот, но то такое. Своими руками делается без проблем.

gold8swag


gold8swag

Цитата: Toris від 27 Березня 2020, 09:19:48
Цитата: Sergik32 від 27 Березня 2020, 08:45:36ну воно взагалі ідея з покраскою підкапотки це просто так, за свої і від нєчєго дєлать.
З досвіду роботи зі жмутами різних дротів скажу, що кольорове маркування - це таки зручно.

Я б із задоволенням виділив високовольтну частину запалювання флюоресцентним помаранчевим кольором, високоамперну стартерну білим, газові магістралі жовтим, "гарячі" та холодні патрубки/шланги відповідно червоним та синім. І підкапотний кузов пофарбував би у білий колір, щоби краще було видно вночі.

А якби патрубки були прозоро-кольоровими - то це взагалі було би шикарно для інспектування рідини та повітряних пробок в процесі роботи.

Розумію, що коли все працює, то немає чого під капот лазити. Але якби була можливість реалізувати таке кодування без погіршення якості - то чому би й ні?
Когда нечем заняться, и не такое приходит в голову)