Балансування таврославутоколіс (тавробубликів) диска з шиною

Автор ВКБ, 23 Квітня 2020, 10:56:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ali

Що крім коліс може давати таку картину?
При скиданні швидкості з 70 до 40 км на годину по рівній дорозі росте амлітуда коливань передньої частини славути в вертикальній площині паралельно повздовжній осі авто.
Ситауація носить несистематичний хаарктер.
Може з'явитися, а може й ні. При скиданні швидкості (тормоз) амплітуда росте, частота падає. При русі накатом нічого не змінюється, коливання які почалися - продовжуються.
Машину ковбасить...
При наборі швидкості (60-70)  -  все проходить. На інших ділянках траси такого не спостерігав.
Діагностуваати всю ходову не хочеться. Через місяць поміняю резину на зимову - подивлюся.

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 27 Вересня 2021, 12:00:50Зніміть всі грузики балансування і ніколи не балансуйте.
ЭТО ВРЕДНЫЙ АНТИСОВЕТ !!!
Цитата: ВКБ від 27 Вересня 2021, 12:00:50Сила дизбалансу мала і колеса з шиною доволі симетричні щоб маса авто відчула ті полупукові вібрації.
А миллионы владельцев этого не знают, и зря ездят на балансування  :-D
Цитата: ali від 27 Вересня 2021, 20:21:48Що крім коліс може давати таку картину?
Разъ.. ные рулевые наконечники; яйца; шаровые; открученные болты крепления по ходовке.
Цитата: ali від 27 Вересня 2021, 20:21:48Діагностуваати всю ходову не хочеться
тады лучше не выезжай на дороги, никто не пострадает от неуправляемой пули (тачки) со встречки.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: ali від 27 Вересня 2021, 11:28:50
Так сталося, що в мене на передній осі опинилося два колеса на таврійських дисках різних виробників.
Один диск креенчугький, інший від старої таврії (можливо рихтований). Резина одинакова, колеса балансувалися.
Режина має схильність до "ловлі" камінців.
На певній ділянці дороги ( в місті), при сповільненні руху з 70 до 50, 40 км/год передок починає колбасити (ідуть вібрації передка, як при виникненні дисбалансу).
При сповільненні амплітуда та сила дисбалансу збільшується. В чому може бути причина?
Їзжу тільки на дачу, колеса міняю сам.

При збільшенні швидкості все проходить, на інших ділянках дороги такого не було.
Нові диски мають ширину 4,5 дюйма, старі 4 дюйма, можливо коли балансували не врахували на стенді, а можливо і колеса криві.
Цитата: ВКБ від 27 Вересня 2021, 12:00:50
Зніміть всі грузики балансування і ніколи не балансуйте. Сила дизбалансу мала і колеса з шиною доволі симетричні щоб маса авто відчула ті полупукові вібрації.
Не завжди цей варіант проходить.
Цитата: ali від 27 Вересня 2021, 20:21:48
Що крім коліс може давати таку картину?
При скиданні швидкості з 70 до 40 км на годину по рівній дорозі росте амлітуда коливань передньої частини славути в вертикальній площині паралельно повздовжній осі авто.
Ситауація носить несистематичний хаарктер.
Може з'явитися, а може й ні. При скиданні швидкості (тормоз) амплітуда росте, частота падає. При русі накатом нічого не змінюється, коливання які почалися - продовжуються.
Машину ковбасить...
При наборі швидкості (60-70)  -  все проходить. На інших ділянках траси такого не спостерігав.
Діагностуваати всю ходову не хочеться. Через місяць поміняю резину на зимову - подивлюся.
На старій резині буває варіант що коли авто стоїть, то на шині утворюється вм"ятина, і коли помало їхати до вона відчувається, але правда з часом вирівнюється.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: ali від 27 Вересня 2021, 20:21:48При скиданні швидкості з 70 до 40 км на годину по рівній дорозі росте амлітуда коливань передньої частини славути в вертикальній площині паралельно повздовжній осі авто.
Ситауація носить несистематичний хаарктер.
Може з'явитися, а може й ні. При скиданні швидкості (тормоз) амплітуда росте, частота падає. При русі накатом нічого не змінюється, коливання які почалися - продовжуються.
Машину ковбасить...
При наборі швидкості (60-70)  -  все проходить. На інших ділянках траси такого не спостерігав.
Я так зрозумів, Ви не просто газульку кидаєте, але й одночасно тиснете на гальмо? І при цьому увімкнена якась передача? А коробка передач у Вас не шумить?

ВКБ

Цитата: Vitaliy. від 27 Вересня 2021, 22:19:25
Костя, а я про Ваши вредные антисоветы.
Зніми покатайся і поговорим..попепеписуємся вірніше ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 28 Вересня 2021, 12:25:18
Цитата: Vitaliy. від 27 Вересня 2021, 22:19:25
Костя, а я про Ваши вредные антисоветы.
Зніми покатайся і поговорим..попепеписуємся вірніше ))
Не завжди спрацьовує, колись на таврії в мене спрацювало, причому в колесах були ще й камери, а на славуті це не спрацьовує.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: ВКБ від 28 Вересня 2021, 12:25:18Зніми покатайся і поговорим..попепеписуємся вірніше ))
Нет. Я сам себе балансирую, так шо я знаю толк в дисбалансе.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitaliy. від 28 Вересня 2021, 22:29:00
Цитата: ВКБ від 28 Вересня 2021, 12:25:18Зніми покатайся і поговорим..попепеписуємся вірніше ))
Нет. Я сам себе балансирую, так шо я знаю толк в дисбалансе.
То ти балансуєш в статиці, не завжди виходить поставити два однакових грузика з двох сторін і не буде биття. Колись також так робив, але доки не зробив свою перехідну плиту з центруванням по центральному отвору а не по шпилькам, биття в мене було завжди.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 29 Вересня 2021, 09:16:32То ти балансуєш в статиці,
В динамике тоже получается. Не раз крутил б/ушную резину, видно было где сам протектор выше или ниже, соответственно компенсировалось это грузами.
Цитата: Володимир від 29 Вересня 2021, 09:16:32але доки не зробив свою перехідну плиту з центруванням по центральному отвору а не по шпилькам, биття в мене було завжди.
У меня по шпилькам, не всегда получается в ноль вывести, но удачные случаи имеются.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх