Ремонт генератора и последовавшие проблемы

Автор Серж, 09 Жовтня 2020, 17:18:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: igo61 від 13 Грудня 2020, 19:00:52Очень похоже на начало анекдота: встретились как-то одессит и хохол... 
Вы таки метко угадали :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

игорь волноваха

АААААА!!!! Мужики !Человек спросил чё с генератором .А остановились на конской силе в лампочке!Столько новых матюков прочитал, капец! :-D :-D :-D :facepalm: :facepalm:

Олександр 1968

Цитата: игорь волноваха від 13 Грудня 2020, 23:20:02
АААААА!!!! Мужики !Человек спросил чё с генератором .А остановились на конской силе в лампочке!Столько новых матюков прочитал, капец! :-D :-D :-D :facepalm: :facepalm:
Хто сказав що зупинились?Ми ще не вияснили що таке точно кінська сила і не тільки в лампочці.І не тільки в тій що запускає той генератор.

drone

Подзреваю, что 1 к.с. в лампочке - это величина яркости света вспыхивающего в голове при ударе копытом лошади высотой в один метр и массой в один кг.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Цитата: drone від 14 Грудня 2020, 01:35:24
Подзреваю, что 1 к.с. в лампочке - это величина яркости света вспыхивающего в голове при ударе копытом лошади высотой в один метр и массой в один кг.
1 сек в 1 кг коніни
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: vladishtm від 12 Грудня 2020, 22:12:01
Пане Олександр 1968  , я про лампочку "розряд генератора" - чому вона світить і не світить. В мене немає вже можливості прикласти  :-D до неї кінці осцилографа. Тому просто  допускаю так. Коли двигун не крутить лампа світить - на лампочці різниця потенциалів  грубо 12В. Струм від акума протікає  через лампочку, обмотку збудж., вихідний  каскад РН.
Уже при обертах ХХ генератор  видає напругу більшу чим на акумі (13, с копіками) але малу ще як для РН ( наприклад у мене, 14....) і в РН ще не спрацював (віхідний транзист. ще откритий). Але лампа вже  не світить тому що різниця потенціалів на ній десь трохи більше вольта. І коли спрацює РН теж не засвітить, бо різниця потенціалів на лампі  буде не більше 14,... мінус напруга акума тоб то десь до 2,с копійками вольт. Я помиляюсь? Теоретично, якщо напруга полізе дуже вгору (не спрацює РН) то при напрузі з генератора більше 20вольт лампа повинна добре світить знову. Можливо дуже сильно підняттися напрузі  не дасть резистор-шунт біля лампи. Він всього 50Ом і робить обмеження  струму на обмотку збудження. Можливо ті конструктори подбали про таке?.

Якщо пояснити на пальцях як для дітей, то коли генератор не працює, то на одному контакті лампи плюс від акб, а на іншому мінус від регулятора, тому лампа світить, а коли генератор працює, то на одному контакті лампи плюс від акб, а на іншому плюс від діодного моста, два плюса і лампа не світить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Вірно.
Цитата: ВКБ від 14 Грудня 2020, 06:26:44
Цитата: drone від 14 Грудня 2020, 01:35:24
Подзреваю, что 1 к.с. в лампочке - это величина яркости света вспыхивающего в голове при ударе копытом лошади высотой в один метр и массой в один кг.
1 сек в 1 кг коніни
В сферичному вакуумі!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Vitaliy.

То мы ещё не раскрывали тему обозначения лампочек в свечах :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх


drone

А давайте еще пробег мерять в световых годах секундах. Единица измерения расстояния же связанная с лампочкой :-D
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

vladishtm

Цитата: Олександр 1968 від 12 Грудня 2020, 23:12:56..А уявляете є ще потужність, в якої множники і ток і напруга. Ну то, якщо я не запамятував   вже шкільна арифметика.
Не не знаю, хто там що курить. але спробуй сто раз перечитати оце"..А уявляете є ще потужність, в якої множники і ток і напруга. Ну то, якщо я не запамятував  :rolleyes: вже шкільна арифметика." - може на 101й і дойде.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Vitaliy. від 13 Грудня 2020, 00:43:58Чем толще диаметр, тем меньше сопротивление спирали, тем больше тока она потребляет.
т.е. все таки ток?  :-D
Про генератор  от вас - не увидел что там не сходилось с моим мнением.
Цитата: Vitaliy. від 13 Грудня 2020, 00:43:58НЕВОЗМОЖНО пропустить через фарную лампу ток в 1000 А при поданном на неё напряжении в 1 в.
Браво =стальной аргумент слово невозможно!  :-D :-D :-D :-D :-D
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Сволочь від 13 Грудня 2020, 16:47:26Почему на лампочка пишут мощность а не сопротивление?
Не обовязково. Пишуть на лампочках ток і напругу.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Володимир від 14 Грудня 2020, 08:38:12Якщо пояснити на пальцях як для дітей, то коли генератор не працює, то на одному контакті лампи плюс від акб, а на іншому мінус від регулятора, тому лампа світить, а коли генератор працює, то на одному контакті лампи плюс від акб, а на іншому плюс від діодного моста, два плюса і лампа не світить.
:thank_you::applause: Я блін це торочив ще багато постів назад. Але додадтково питався сказати, ще, шо можливо струм  (але бляха муха дуже дуже дуже малий щоб ми побачили її світ) скоріш за все протікає і тоду коли генератор уже крутиться. Бо РН - це ключ! Він откриваеться і закривається. І вихідний ключ РН послідовно з лампочкою і обмоткою збудження, тому якийсь струм повинен через лампочку протікати також. Просто він малий та й ще ділиться між резистором (шунтом) 50 ОМ і лампочкою. Скоріш за все  струм ділиться пополам бо думаю що опір лампочки тесь десь 50Ом.
Ну а ще одна "мисля" -була, що якщо "теретично" На клемах генератора буде вольт 20 (квакне РН) то лампочка знов засвітиться, Бо вона не діод. От всє що я втовкмачував. І все це як по моєму має відношення до цієї темі, на відміну від пердьожу деяких можлтво грамотних, але хамовитих.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

igo61

Цитата: vladishtm від 14 Грудня 2020, 14:37:37
якщо "теретично" На клемах генератора буде вольт 20 (квакне РН) то лампочка знов засвітиться,
Не засветитца - см. схему выше до просветления.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?