Вічна проблема: *діти -батьки*, в Нашому випадку *продавець - покупеуь*

Автор VAZ 21053, 09 Грудня 2020, 13:13:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

VAZ 21053

Цитата: Toris від 15 Грудня 2020, 22:39:00
...Колись я комп'ютери продавав. Отримував від київських оптовиків комплектуху, збирав та продавав.

І якось зателефонував якийсь типок, прицінився - та й ну мене розпікати, що ж це ми, бариги такі, продаємо компи з контрафактним софтом і наражаємо сумлінних користувачів на небезпеку? А тоді якраз в Україну зайшла BSA-Group і по ТБ та інтернету почалась "боротьба" з контрафактом. Я б і сам не проти продавати ліцензійний софт і не боятись правопохоронних органів. А тут ще й оце подзвонило... Завівся я.

Оптимістичним голосом возрадувався у вухо сумлінному покупцю у стилі "нарешті дочекались!"
І запропонував йому на вибір різні варіанти ліцензій на Вінду та Офіс. Без моєї націнки, як сумлінному законослухняному споживачу. Після коротенької паузи, поки воно переварювало почуте, запропонував йому ще й ліцензію на Фотошоп, щоби дитина розвивалась. Фішка в тому, що ті версії Вінди та Офісу, до яких звикли контрафактні користувачі, вартували тоді з половину вартості нормального середнього комп'ютера. А Фотошоп так взагалі як цілий геймерський комп.

Чудо щось булькнуло у стилі "бе та ме" і поклало слухавку. :-D А я прямо аж засмутився, хотів йому запропонувати ще Автокад і Солідворкс у комплекті з професійною відяхою під CAD.

Отака херня буває з покупцями, які не розуміють, хто вони, де вони і навіщо їм усе це...
напевне ви недочитали, Я не покупець а людина яка знає що і по чому в данній сфері товару і моя діяльність на пряму повя!зана з транспортом, так чи інакше. І нікого розпікати не збираюсь , - все анонімно, але думаю цікаво і повчально ?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Ми уже все побачили та оцінили. ;)

Скільки коштує година Вашого робочого часу і чому саме стільки?

VAZ 21053

в залежності від погоди, як у авіації є погода значить летимо, а Якщо  нема то можна і з баригами попереписуватись, а ви хочете запропонувати мені підробіток? :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

А середньорічний заробіток поділити на 1760 годин не можна?

Цікаво, за яким тарифом Ви конвертуєте власне життя у гроші?

VAZ 21053

Цитата: Toris від 16 Грудня 2020, 00:16:08
А середньорічний заробіток поділити на 1760 годин не можна?

Цікаво, за яким тарифом Ви конвертуєте власне життя у гроші?
сам інколи дивуюсь своєму альтруізму, може підкинете формулу?
Наприклад з коєфіцієнтом потреб ринку?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 16 Грудня 2020, 00:23:56сам інколи дивуюсь своєму альтруізму, може підкинете формулу?
Найкраще - займатись улюбленою справою у кайф, досягти високих результатів та правильно оцінювати свою роботу. Створити ринок або йти туди, де Вашу працю можуть оцінити гаманцем.

Я працював в "органах", на приватного "дядю", на державному заводі, був приватним підприємцем, працював на приватний картель, зараз знову на державному підприємстві - але найкраще для моєї голови таки власна справа.

Чомусь після Ваших відео та тексту у мене склалось враження, що Ви не звикли мислити в реальних цінах і тому хочете вчити "бариг" жити. Я теж колись не цінував свою працю і мене уже в бізнесі грошовиті клієнти вчили правильно оцінювати свою працю і платили більше, ніж я озвучував. Озвучений мотив їхньої поведінки: "ти кльовий спец і хочемо мати такого поруч, а не десь". У них же я побачив, як живуть власники відносно чесних "скажених грошей" - приємного мало. Там же я побачив і мармурові архітектури, і автомобілі для різних настроїв. І вже після того досвіду почав бачити різницю між баригами та між бізнесменами. Клієнти-бариги-жлоби теж були і чомусь у них була погана "карма"; з часом я навчився залуплювати їм такі ціни і на таких умовах, щоби більше не приходили. Одному тошнотіку взагалі дав 10 доларів і сказав що більше ніколи не хочу з ним зустрічатись. Він більше не приходив.

...Займайтесь високоякісно кайфовою справою і лише нею, не розпорошуючись на інше - станете високооплатним фахівцем зі стабільним доходом.

VAZ 21053

Цитата: Toris від 16 Грудня 2020, 01:01:23
Цитата: VAZ 21053 від 16 Грудня 2020, 00:23:56сам

...Займайтесь високоякісно кайфовою справою і лише нею, не розпорошуючись на інше - станете високооплатним фахівцем зі стабільним доходом.
дякую за пораду, завтра так і розпочну день - з правильного настрою, але
чомусь згадав цей виступ
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 09 Грудня 2020, 13:13:30Народ хоч не по темі але розсудіть...   

Ну то як, "народ розсудив"?  :applause:
І чи зробили Ви для себе якісь висновки?  :heppy_dancing:

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 15 Грудня 2020, 23:26:16Я не покупець а людина яка знає що і по чому в данній сфері товару і моя діяльність на пряму повя!зана з транспортом, так чи інакше. І нікого розпікати не збираюсь , - все анонімно, але думаю цікаво і повчально ?
Дуже "цікаве і повчальне відео", що свідчить про фаховість автора цієї теми та вічні пошуки "винних в усіх бідах":


Про саме це відео згадувалось в спілкуванні "продавця і покупця"  :help:
Воно багато пояснить з переписки!

П.С. той "продавець", з переписки представленої автором теми - то Я!  :thank_you:
Цю тему, на цьому форумі, надибав якось чисто випадково.  :dunno:
І був дуже здивований   :o та нехай...
Вирішив зареєструватись і прийняти участь в обговоренні.
А що ..., вважаю що маю право  :ok:

VAZ 21053

Дякую за те що доєднались до даного форуму, і бажаю приємного спілкування, але в чому суть Вашого запитання...?????
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 10 Вересня 2021, 17:52:08Дякую за те що доєднались до даного форуму, і бажаю приємного спілкування, але в чому суть Вашого запитання...?????
Чітко, коротко і ясно! :ok:
Що не зрозуміло? :dunno:
Цитата: olegopel від 29 Серпня 2021, 14:57:54Ну то як, "народ розсудив"? 
І чи зробили Ви для себе якісь висновки? 

olegopel

 VAZ 21053, не треба дякувати ...  :ok:
Ви мене сюди, не запрошували.  :dunno:

VAZ 21053

Цитата: olegopel від 10 Вересня 2021, 20:00:06
Цитата: VAZ 21053 від 10 Вересня 2021, 17:52:08Дякую за те що доєднались до даного форуму, і бажаю приємного спілкування, але в чому суть Вашого запитання...?????
Чітко, коротко і ясно! :ok:
Що не зрозуміло? :dunno:
Цитата: olegopel від 29 Серпня 2021, 14:57:54Ну то як, "народ розсудив"? 
І чи зробили Ви для себе якісь висновки? 
ну ось ви і вирішили доєднатись до обговорення і навіть така думка буде не зайвою, ну Я так думаю, адже ми поки що живемо у біль чи менш вільній і демократичній країні, тому (написав би, дякую за відгук) та бачу що мої подяки вам до одного місця, тому на все добре....
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

olegopel


Цитата: VAZ 21053 від 10 Вересня 2021, 23:45:16ну ось ви і вирішили доєднатись до обговорення і навіть така думка буде не зайвою, ну Я так думаю, адже ми поки що живемо у біль чи менш вільній і демократичній країні, тому (написав би, дякую за відгук) та бачу що мої подяки вам до одного місця, тому на все добре....
Доєднуються до обговорення, тоді коли вас запрошують до обговорення.
А ви просто тихенько вирішили "поплескати язиком" - поливаючи недобрими словами людину, яку не знаєте особисто, чіпляючи "ярлики".
Бо бачте, ви самий розумний і супер спец, а тут якийсь "насколько ненаситными бывают торгаши", "не понимая что мне там эти барыги положат в посылку", "ця особа є "несвідомим крадієм"", "Я зробив висновок шо "на злодіїї шапка горить"".

Так, "ми поки що живемо у біль чи менш вільній і демократичній країні"  -
Ви мене запитали про запчастини - я вам відповів.
Не влаштовує - проходьде далі.
Але ви почали мене грузити питаннями, на які я вам розгорнуто відповідав. Тут я сам про себе скажу - "ідіот"(треба було "просто послати подалі")
Ну вибачайте!!!
І таки так, шановний ...
ДЯКУЮ  :thank_you: Вам за "теплі" слова, якими ви, по за очі, мене тут оцінювали!!!
Якщо буде Ваша ласка, то скажіть ще, в яке саме місце Вас поцілувати, в знак вдячності. :nea:

VAZ 21053

Цитата: olegopel від 11 Вересня 2021, 02:22:49

Цитата: VAZ 21053 від 10 Вересня 2021, 23:45:16ну ось ви і вирішили доєднатись до обговорення і навіть така думка буде не зайвою, ну Я так думаю, адже ми поки що живемо у біль чи менш вільній і демократичній країні, тому (написав би, дякую за відгук) та бачу що мої подяки вам до одного місця, тому на все добре....
Доєднуються до обговорення, тоді коли вас запрошують до обговорення.
А ви просто тихенько вирішили "поплескати язиком" - поливаючи недобрими словами людину, яку не знаєте особисто, чіпляючи "ярлики".
Бо бачте, ви самий розумний і супер спец, а тут якийсь "насколько ненаситными бывают торгаши", "не понимая что мне там эти барыги положат в посылку", "ця особа є "несвідомим крадієм"", "Я зробив висновок шо "на злодіїї шапка горить"".

Так, "ми поки що живемо у біль чи менш вільній і демократичній країні"  -
Ви мене запитали про запчастини - я вам відповів.
Не влаштовує - проходьде далі.
Але ви почали мене грузити питаннями, на які я вам розгорнуто відповідав. Тут я сам про себе скажу - "ідіот"(треба було "просто послати подалі")
Ну вибачайте!!!
І таки так, шановний ...
ДЯКУЮ  :thank_you: Вам за "теплі" слова, якими ви, по за очі, мене тут оцінювали!!!
Якщо буде Ваша ласка, то скажіть ще, в яке саме місце Вас поцілувати, в знак вдячності. :nea:
Ну що Я радий що все стало на свої місця і карти розкриті, тому Я сподіваюсь моя міссія завершена, {що до даного питання}, якщо наніс вашому бізнесу якісь незручності - вибачайте, але Я тому і не розкривав хто є продавцем, щоб не заподіяти нікому шкоди, адже всього на світі знати не можу,  тому і відео свої підписую інколи з самоіронією - наприклад "крик АВТОЛОМАСТЕРА", сподіваюсь і у Вас і взагалі все буде добре, допобачення, або прощавайте, це як захочите....
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured