Автор Тема: Вічна проблема: *діти -батьки*, в Нашому випадку *продавець - покупеуь*  (Прочитано 3281 раз)

0 Пользователей и 2 Гостей просматривают эту тему.

Оффлайн VAZ 21053

 • https://www.facebook.com/groups/3435019516562882
 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 295
 • Карма: +12/-0
 • Зарегистрирован: 2020-02-08
 • Авто: Кірогазік
 • Получил спасибо: 12
 • Сказал спасибо: 71
Народ хоч не по темі але розсудіть... :hysterics: :hysterics: :hysterics:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Slavuta-club.info


Оффлайн VAZ 21053

 • https://www.facebook.com/groups/3435019516562882
 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 295
 • Карма: +12/-0
 • Зарегистрирован: 2020-02-08
 • Авто: Кірогазік
 • Получил спасибо: 12
 • Сказал спасибо: 71
тема:
Поршень, шатун Фольксваген, Шкода, Сеат 1.6 AEE, ABU, оригинал
   Я:
Нужни только шатуни, 1200грн?
Він:
2000 грн. З яких це пір, товар в роздріб став коштувати дешевше від опта.
   Я:
:-)
   Він:
Комплект - 100$. 1 шатун - 600-650 грн.
4 шатуни - за 2000 грн віддам.
Поршні - ... приблизно так, як шатуни.
   Я:
А вашы запчвстин хіба в номінальному розмірі?
   Він:
Трохи не зрозумів запитання... Але здогадуюсь, що ви мали на увазі, Просто треба конкретніше запитати, які саме запчастини.
В усякому разі, колінвал з цього мотора продався і він був в номіналі, 1-2 сотки виробітки. Тобто - шліфувати його не потрібно було, тому й продався за, приблизно 100 $. Сам проміряв мікрометром
Якщо ви питаєте за шатуни чи в розмірі, то вони практично ніколи не виробляються. Хіба що їх погне, від зустрічі з клапнами або від гідроудару. (тоді зразу в металолом). Або якщо проверне вкладиші, тоді теж в металолом. Та й в такому разі колінвал, теж не буде "в нулях".
Скажу так ..., я не магазин нових запчастин, де працівники часто навіть не знають, яка деталь куди в авто ставиться. Я працюю з реальним "залізом" і можу відбракувати деталі по їх стану та згідно розмірів.
   Я:
ну тоді скажіь яка ще може бути несправність шатуна, окрім спрауювання втулки, раз ви реально з реальним залізом працюєте, то це взагалі не проблема , тим бвлбше надрукувати два слова заради - виручки це справа прибуткова
???
   Він:
Я Вам не ясновидець і байки розповідати не буду. Щось конкретне можна говорити коли деталь "тримаєш руках"
А ви вже й встигли мої прибутки порахувати ...
Тоді зрозуміло, чому у вас не виходить задати конкретне запитання. "Що саме вас цікавить і які розміри перевірити, на деталі?" Можу скинути на Вайбер фото і відео перевірок.
А так, да, Ви праві. "надрукувати два слова" легше, ніж замінити ту саму втулку (мова йде про втулку під палець???) Ну не хоче людина просто конкретно і коротко задати питання. А краще б було просто подзвонити на телефон.
І ще ... В дуже помиляєтесь!
Мені ваші гроші не потрібні. Це Вам потрібні деталі, які в мене є.
Бо не я до вас пишу :"купіть", а Ви пишете мені : "ПРОДАЙ".
      Також відкрутити кілька гайок чи болтів "заради - виручки це справа прибуткова" також. Чи я помиляюсь ...
   Я:
дякую за пояснення, признаюсь чесно Я цікавлюсь з точки зору на "виріст", тобто не інженеру цього не зрозуміти, але ще раз дякую,
І питаннячко якщо не секрет
Що Вас заставило займатись таким бізнесом?
   Він: 
В -94 році розбився на Опель Рекорд, в хлам. В результаті. Півтора місяця в лікарні (мало не скопитився), і купа металобрухту. З цього все і почалось...
   Що мається на увазі під "на виріст"?
Для якогось проекту (експериментів) чи про запас?
Якщо про запас, то краще вже цілий двигун, а то і ціле авто прикупити за "пару копійок". Це не сарказм, а реальний варіант. Повірте - такі варіанти є.
Я так роблю вже давно. Завжди в гаражі було кілька двигунів запасних.
   Я:
Співчуваю, , і тепер розумію що інколи навіть власні помилки людей нічому не вчать, нічого особистого адже сам зараз працюю на роботі не повязаній з моїм основним профілем, та мене в наглу звільнили так би мовити, *добровільно-примусово", щоб Я не заважав розбазарювати і розпродувати державне а по факту обладннання для навчвння Нашої млолді, такі як ви це все суцповують і ця ланка не закінчується.
   Раз є попит занчить буде і пропозиція, але пояснюю з точки зору що аи не розумієте шо продаєте і яка реальна вартість того що продаєте. Реальна вартість від ринкової вартості може дуже відрізнятись, і тільуи фахова людтна може правильно себе позиціонувати, нажаль в Україні більшість таких як ви, і мщжлтво навіть просто так склалось і ніхто Вам цього кавіть не пояснить ажде це питання виживання коли країною керуе комік міліцією бандит "з солнцевськогго угрупування" а медициною взагалі незрозуміло хто,
Залищається лише побажати Вам успіхів і "правильних" покупців на букву Л.

   Він:
Я не розумію, чого Ви "скиглите" ... і чого Ви від мене хочете?
Ви мій товар в руках не тримали, але ТОЧНО знаєте, що він не добрий. Ну хай так ..., то я висилаю наложенним платежем, без будь яких предоплат (навіть на доставку).
Мало того, були випадки, коли покупці самі помилялись і замовляли не те, що їм потрібно:
1). клапанна кришка на Мерс ОМ616,4 циліндри (в об"яві є фото і каталожний номер), а йому треба було на ОМ617 (5 цилцндрів). І що... , а ішов на зустріч та прийняв возврат. Зараз продаю далі.
2) . розщирювальний бачок на Фіат: виявилось, що на авто клієнта він стоїть з другої сторони (його форма дзеркальна) і йому він не стає. І що ..., а знов прийняв повернення. І це при тому, що люди деталі забрали з НП і вже аж вдома біля авто помітили свою помилку.
А мав повне право не приймати повернення і не повертати людям кошти.
   От Ви кажете я скупаю ...
Ну так хто вам заважає купити цілий двигун та взяти з нього що вам потрібно?
   А я скажу Вам що...
Вам заважає скупість та лінь! Бо двигун може вийти трохи дорожче, буває що чекати варіанта потрібно довго (щоб купити дешевше), а це час (тиждень, два -рік моніторити ринок в інтернеті). І вже коли купили, то потрібно замастити руки. мати інструмент, щоб дістати ту деталь що Вам потрібна.
І тут Ви можете отримати БОНУС!!!
Саме та деталь може бути "ВБИТА", не добра.
 Я вам пораджу - купуйте НОВІ запчастини!
Але тут вже самі вирішуйте, що купити.
Новий ОРИГІНАЛ чи дешевшу ЛІЦЕНЗІЮ чи взагалі відвертий "КИТАЙ".
   А про "добровільно -примусово" мені не розказуйте.
Бо в кожного в житі свої труднощі та виклики. Коли в -12 році в мої матері стався інсульт, то мій рідний брат (мамин син) трошки поїздив до неї на протязі року, а коли зрозумів, що Мама повністью не відновиться (не буде як раніше і дати вже нічого не зможе), то просто на все забив.
Я деякий час дзвонив і наполягав, що обов"язки пополам. А потім просто сказав сам собі : "це мій Хрест і я понесу його далі Сам".
Держ допомоги не просив і опікунство по догляду не оформляв ПРИНЦИПОВО. Бо як, писав вище, це МІЙ обов"язок!!!
З тих пір я більше нічого не просив і робив все сам 7 років. Брат приїзджав раз в рік-півтора на кілька годин, подививсь на ситуацію, та й поїхав.
До речі, з тих пір я і присів на інтернет. Бо відлучитись з дому більш, як на пів години чи годину, змоги не було (Мама не розмовляла і права сторона повністтю паралізована).
   А ще ж діти росли і їм теж щось потрібно дати.
От так і сидів: біля Мами: купав, міняв памперси, стірав, готував їжу, проводив процедури массажу і т.д.(не моя жінка, а я сам, бо це мій ОБОВ"ЯЗОК і це моя Мама).
І поруч комп. заробляв копійку.
Так що, не скигліть , а РАДІЙТЕ!!!
Що серце б"ється, життя продовжується і світ клином на мені не зійшовся.
Шукайте свій варіант і не чекайте, що Вам принесуть деталі на тарілочці задешево.
Наприклад я не згоден збивати руки об мазуту на халяву. Я теж свою працю ціню, як і Ви свою.
П.С. Покупців у мене вистачає, навіть за кордон почали замовляти. Ви не повірите, але колінвал з Опель С24NE в стандарті - поїхав в Фінляндію, радіатор "печки" з Ниссан Блюбірд і дросельні заслонки з С20NE - поїхали у Францію,
скло люка на Форд Скорпіо - поїхало а Польшу (в Гданськ).
Просто треба відповідально та якісно робити свою роботу. (об"явами займатись теж)
Я вам не буду бажати нічого! Окрім того, щоб Ви зрозуміли, що своє життя Ви будуєте самі. І його якість - це якість Вашої праці. Як я шуткував з хворою Мамою: "Тримай хвіст пістолєтом" і все буде добре! "Давай радіти тому, що ми маємо - а не жаліти, за тим що втратили!" "не можна жаліти за тим, що вже неможливо повернути"
  В мене Мама посміхалась постійно, бо навіть коли в мене не було настрою (було важко) чи дуже на когось "злий". Я завжди до Мами заходив з ПОСМІШКОЮ! Постійно приносив "подарунки від зайчика" чи "лисички". Я жартував - посміхалась Вона - і радів Я.
   Ви мене вибачте, я дохалєри понаписував, нагрузив Вас непотрібною інфою. Можливо в мене дефіцит спілкування, за роки просидженні вдома. Та й ситуація не сильно змінилась, так і сиджу "прив"язаний" в дома.
Матері нестало майже 2 роки назад, Пів року їздив по родичах, і знов рік прив"язаний. Бо забрали до себе жінчиного батька (всліп повністтю), тепер ходжу біля нього (покормити, завести, привести, добре хоч не лежачий), мені не звикати.
Жінка на роботі, старша дочка в універі в Польщі вчиться на магістратурі, менша дочка тут в коледжі.
Так і "кукуєм" вдвох!
А тут Ви зі своїми навчаннями, що я роблю не так. Я за роки звик, до того, що всі мені розказували, як треба робити і що я роблю те правильно. Але самі сиділи по своїх кутках і робити нічого не хотіли.
Хоча я пропонував. Я говорив: "Якщо я роблю не так, то ставайте і робіть як правильно! Місце вакантне!"
По суті вам так саме сказавав: "Якщо моя праця легка і я дуже багато заробляю, то чому Ви самі так не робите? Це ж так легко!!!"
   Все харе, бо я вже зупинитись не можу...
Прошу вибачення!
    Я:
Нічого страшного, мені без різниці у кого купквати, але скажу як є, а є так - чому бідний? Бо дурний... А чому дурний - бо бідний..
Я втомився жити в країні де мене постійно і на кожному ступіневі дурять, деякі несвідомо ну наприклад - Ви, а більшість це робить свідомо, тому і пояснюю, адже чотри дні назад проїжджаючи повз розборку запитав ціну і вона склала 9 м сот, ну тому що ви загнали мене в кут своєю самовпевненістью, так би і не питав бо знав приблизну ціну данного товару, оскільки все життя в данній сфері кручусь.
Але мені приємно шо наші продавці вже доросли до того що потрібно бути чемними, так шо Я не звинувачую Вас але в житті діють свої правила не залежно від обставин складу сімї і достатку.. є один вірш на цю тему:

Життя бумеранг до того і йде, що ти посієш те і зійде
Чорні думки повернуться болем
Паскудна брехня залишить вас з горем
Підставите душу за правду і волю
Здобудиш найкращу і праведну долю
Кожний вчинок буде як вирок
Простиш, і прощають
Не не стрельнуть у спину
Ви віддаєте і все повернеться
А хто зраду посіє
Тому кривда й пожнеться,
Все у житті має прядок
Чесному честь
А негіднику зрада.

https://youtu.be/UzoRFUbLmGc
    Тому тримайте хвіст пістолетом все буде добре, ну Я так хотів би якщо потрібна консультація , звертайтесь Я не відмовлю, адже єлементарно знати що таке єліпсність потрібно.
   Він:
Ви знаєте ... . мені багатства не потрібно. Бо щоб бути багатим потрібно бути шахраєм. Озирніться навколо - скільки "багатих" чесних людей? Я ні в кого нічого не вкрав, і нікому нічого не винен. Дуже рідко в когось позичав і завжди намагався швидко віддати, хоча сам позичав багато, на довго і навіть кілька раз зписував борги.
Мені і зараз винні кошти (ще з 98 року), залишилось 400 $. Тоді купив двоюрідному брату авто за 2100$, мав повернути за місяць. Повертали частками і то не він, а його брат і мама по можливості. Я за ними не бігав. Навіть не зручно було брати в них кошти, бо вони скоріш за все віддавали свої, хоч казали, що то Сергій передав.
Ви правильно пишете, "дурний що давав - тому і бідний"!
Вірш ваш правильний, та я з ним не згоден в одному!
Я скажу своїми словами: У вірші все в "темному кольорі": "Чорні думки", "Паскудна брехня", "зрада й пожнеться".
   Так от якщо жити з "чорними" думками і чекати на те що вам "повернеться" за свої вчинки, то так і складається життя ( в чорному кольорі)
Я вважаю, що потрібно робити добро і не чекати натомість ніяких подяк.
Бувало я відправляв деякі запчастини людям взагалі безкоштовно. Деякі кидали "пару копійок" на телефон, бо їм не зручно і не зрозуміло, як їм можуть вислати деталі просто так.
Я їм казав: " Я допоміг вам - ви допоможете комусь - хтось допоможе мені!"
Ви можете мені не вірити і це ваше право. Та в мене друзів по всій Україні багато, хоча особисто ми з ними ніколи не зустрічались. Можу навіть вам телефони понаписувати, можете перевірити.
І жити треба зі світлом в душі! Незалежно від того, чи легко Вам зараз, чи важко! Незалежно від того багато грошей чи мало.
В мене є моє правило: " Якщо все погано - то це добре! Бо життя чорно-біле і зараз чорна полоса. А це означає, що скоро почнеться біла полоса і все буде добре!"
   Проглянув трохи ваших відео в Ютуб.
Може я не правий, але лего сказано "слабовато". Навіть дуже.
Я звісно не знайомий з вами. Та Ви не такий вже й великий спец в автомобільній тематиці. Можливо навіть далеко, не вище мого досвіду.
Зате мене точно оцінили, "десь трохи біля автомобільної тематики". Браво!!!
   Це мені, для мене підтвердило рівень моєї професійності. І в принципі мені цього достатньо.
    Я:
Ну так Я і кажу що рівень фаховості визначвється не наявністью знань а розумінням того чи іншого питання адже, якшо Я розглядаю життя як зебру, то пройшовши чорну лінію порертаю на 90 % гр і дарлі рухаюсь не звертаючи :-)
так чому б Вам не зробити так само,? адже друзів лищніх не буває, і не було ще ні одного випадку коли людина посіяла зерно пшнеиці а з нец зійщов репях, чи лопух.
   не переживайте Ваше відео по проханню можу перевести в приватне, або видалити, да і взагалі ніхто не знає про кого йде мова, але я ЗА ПОРОЗУМІННЯ, і вже перевів цого до приватних роликів і його можна переглянути з Вашої або з моєї згоди.
    Він:
Бо "чорно-біле" життя не залежить віо одного мене чи Вас. Життя приносить свої сюрпризи, які ні від мене, ні від Вас не залежать. Тому звернути на 90градусів не вийде. Вірніш - звернути можна, але тоді ми перестенемо бути "людьми".
Я Вам писав про себе, мого брата і нашу маму...
Мій брат зробив, як Ви пишете: "звернув на 90градусів", не захотівши входити в чорну полосу і залишився на білій.
Я так не можу і пішов прямо. Мене не лякають труднощі "чорної полоси" - я їх проходжу і йду далі!
   От Ви пишете (і говорили в відео в Ютубі", що Я продаю дорого. А скажіть будь ласка - Що зараз ДЕШЕВО?
Назовіть кілька позицій товарів, які коштують дешево скрізь.
То може потрібно задуматись про те, щоб більше заробляти, а не чекати коли хтось принесе "халяви"?
   Ви кажете, що "бляхери" нагнали металобрухту з Европи...
Так спершу гляньте на свого Жигуля.
   Ви з теї категорії людей, що дивляться навкруги - бачать "успіх" інших - і вже їх "ненавидить", бо вони не скиглять, а щось роблять для якості свого життя.
   Мені просто було СМІШНО ..., коли в відео Ви розказували про колісні гайки та шпильки (шаг 1.5 та 1.25). Це ж треба напевне бути "інженером", щоб таку хрінь втнути.
    А ... , "пальці накернені, щоб сиділи краще в шатунах" - то взагалі ШЕДЕВР!!!
Для такої майстерності, напевне потрібно бути "конструктором"...
Чесно ..., ржу- німагу!!!
(жаль смайликів нема додати)
   ""якшо Я розглядаю життя як зебру, то пройшовши чорну лінію порертаю на 90 % гр і дарлі рухаюсь не звертаючи :-) "" - ваші слова.
   Мені здається Ви не на тій полосі звернули на 90 градусів. Вам так не здаєтья? Озирніться!
Бо, чомусь Ви всім недовольні, все Вас не влаштовує і "більшість таких як я" - ваші слова.
   Ще про звернути на 90 градусів !!!
От зараз в мене один покупець знов "дав штангу" - зробив замовлення ( навіть оплатив на карту)
Впросив мене зняти та продати з дверних карт специфічні пластмаски (сітки динаміків з ободками), вони припаяні до карт. Карти йому не потрібні і доставка карт буде дорогою, а пластмаски менші і будуть дешевші в доставці.
Зняти їх з карт нормально нема можливості і ...
Я просто карти покрамсав. а через 20 хвилин дзвонить покупець, ДУЖЕ вибачається і каже: "якщо ще не висилали, то він знайшов свої (що десь раніше загубив). то тепер не висилайте.
А тепер питання до Вас: як Ви вважаєте мені требе вчинити?
1). Звернути на 90 градусів і йти прямо. (не повертати йому гроші) Мені це фінансово вигідно.
2). йти прямо не звертаючи ( вступити в не вигідні для мене дії, втратити свої кошти, що вже в мене на карті) вислати чоловіку те що він замовив. І хай робить з нами що хоче!
   Зртати чи ні???
Тест на ... самі придумайте.
   Скажу лиш одне. Мій вибір очевидний з того, що я писав вище.
А який вибір, Ваш???
 "не переживайте Ваше відео по проханню можу перевести в приватне, або видалити, да і взагалі ніхто не знає про кого йде мова, але я ЗА ПОРОЗУМІННЯ, і вже перевів цого до приватних роликів і його можна переглянути з Вашої або з моєї згоди. "
------------------------------------------------
Абсолютно не заважає. Хай буде відкрите, мені без різниці.
Та в тому відео, Ви самі розказуєте про свою непрофесійність.
   Я:
  :-)
ну так Я не розумію успіх по Вашому - це їздити на блясі насравши своїм свівідчмзникам на голову? Бити чужі чесно зароблені авто за які лююдина сплатила всі мита і податки , і тому в такої людини не вистачило кощтів щоб взяти щось дорожче, чи мій неуспіх в тому що Я не обманюю свою державу і чесно плачу за все? Чи може Я повинен зійти зі свого шляху через те що хтось мені каже (ваша цитата: ти не такий цспішней як ті жлоби що не платять( налоги)?????
   Він:
Ви все не вірно зрозуміли, що я мав на увазі.
Зло не в самих бляхах, а в тому, що мита на них в нас самі дорожчі, порівняно з іншими країнами. От народ і добивається звернути на це увагу. Зло не в тому, що вони не хотять платити мито. А в тому мито ВЕЛИКЕ ("три шкури") які з вас здеруть, щоб Ви пересіли на краще авто.
   Для порівняння: в 2001 році, я купив Опель Аскону, 87 року (дешево за 800, не на ходу, вклав 200), але її реальна ціна на ходу на той час була 1500-2300 долл. , в залежності від стану. машині було 14 років. А скільки зараз коштує авто, якому 14 років???
Відїздив на ній 15.5 років, поки не згнила. І в 2017 році в мене її купили за 1000 долл, гнилою в драбадан!
Зараз авто такого класу Опель Вектра Б коштує 3500-5000 долл. То хто кого обманює? Народ державі чи держава народ???
   В березні 2017 році купив Фіат Добло 2007 гоку за 4700. Пройшло майже чотири роки, а вони коштують не менше.
   Та ж сама ситуація ...
В 2018 році купили дружині Рено Кліо, грандтур, 1.2 бензин з турбіною, двигун D4FT, 2010 року, свіжопригнану з Швейцарії - за 5200.
Пройшло рівно два роки, а таке авто зараз коштує від 6000. Бо розтаможку з тих пір не сильно, але піднімали кілька разів.
   Машини не бляхи! На українській реєстрації!
  А про "шлях" - Ви самі писали, що Ви звертаєте в потрібний момент! Я ж писав, що завжди йду ПРЯМО. Можливо тому, що я завжди на позитиві (не залежно від того, є проблемми чи все пучком), всі труднощі проходять в мене без депресій.
  Хоча... , брешу!
Коли брат мене кинув з мамою, було раз навіть розплакався,було дуже важко морально (жити не хотілось). Тоді мене дуууже підтримала дружина.
   Да! Кошти я чоловіку повернув! Хоча його ще й виловлювати прийшлось. Від два дні не брив слухавки і не дзвонив сам. Можливо йому теж не зручно було, що по його вині я дверні карти покрамсав.
Він десь ваш сусід, зі Стоянки, Київської обл.
   Тюнінгує свій Форд Ескорт, 97 року.
   Прошу вибачення! Але я такого не писав!!!
"Чи може Я повинен зійти зі свого шляху через те що хтось мені каже (ваша цитата: ти не такий успішней як ті жлоби що не платять( налоги)?????"
   Але напишу свій варіант:
"Ти не такий успішний - бо держава обіцяє щастя, а з тебе дере три шкури! Та й ти сам не проти, то чому ж не дерти? Як ті "жлоби", що не хотять бути вівцями і не дають з себе здерти лишнього!"
   Ви мене вибачте! Якщо, щось написав образливо, то ціли образити в мене нема. Просто пишу свої думки, які стосуються кожного. Ви не одні такий, і я теж не один. Скільки людей - стільки думок.

   І ще про авто...
   Я проти Жигуля, нічого не маю! Я сам 8 років відкатав на 21063, сам ремонтував і їхала вона в мене 165 в час, 4-ст, правда дуже страшно. Я мав на увазі, що Ваше авто ... в такому стані! (незнаю як м"якше сказати)
   Таке враження, що Ви не шануєте свое авто.
   Я:
Так а в чому питання, адже Я так і не зрозумыв в чому Я не успішний?
   Ви не успішні в емоціях: "всі навколо погані"...
Наприклад: Я ( "бо не знаю що продаю"), вам же видніше скільки коштує залізяка, яку ви в руках не тримали. До речі - а скільки такі шатуні коштують нові? Ви цікавились???
і такі як я - "більшість таких як ви", також винні ті хто в мене купує, Ви їх вважаєте лохами ( на букву "Л"). Тобто виходить, що вони "Л" - бо заробляють достатньо грошей і можуть собі дозволити купити в мене "дорого".
Президент, депутати, менти, бандити - всі винні в тому, що живеться погано.
   Ваші слова, Цитата:
"Раз є попит занчить буде і пропозиція, але пояснюю з точки зору що аи не розумієте шо продаєте і яка реальна вартість того що продаєте. Реальна вартість від ринкової вартості може дуже відрізнятись, і тільуи фахова людтна може правильно себе позиціонувати, нажаль в Україні більшість таких як ви, і мщжлтво навіть просто так склалось і ніхто Вам цього кавіть не пояснить ажде це питання виживання коли країною керуе комік міліцією бандит "з солнцевськогго угрупування" а медициною взагалі незрозуміло хто,
Залищається лише побажати Вам успіхів і "правильних" поупців на букву Л. "
   Ваша не успішність в тому, що винні всі навкруги, окрім Вас самих!
   Я ж Вам вже писав: "Ми самі будуємо своє життя! Якість нашого життя залежить, від якості нашої праці"
   Не можливо стати успішним, постійно шукаючи навкруги винних!
   Я не кажу, що не звертаю увагу на більш успішних людей! Я теж дивлюсь навкруги, але ...
Не для того, щоб позаздрити, назвати когось баригою чи причепити ще якийсь "ярлик".
А для того, щоб зрозуміти, для самого себе, як Я сам можу вдосконалитись, щось покращити в совєму житті. По прикладу більш успішних людей.
   Я:
ємоції викликані несвідомою поведінкою людей це недолік? Але чому Я на ващу думку неуспіщний , тому що скорисиався можлтвістью не стати баригою? Натомість пішов своїм шляхом і став ємоційною людиною? Все більше питань а відповіді де?Я ж конкретно сформулював що де не так відносно Вас, чому ки мені шлете мої цитати а не відповідаєте конкретно як годиться справжньому чоловікові?
??????????????????????????????????????
  Він:
Так Ви ж самі жалієтесь на все і на всіх!!!
Якщо по Вашому це ознака успішності, то я дуже вибачаюсь.
Хоча Ви таки праві ...
Успіх пойняття абстрактне. Когось влаштовує "рай в шалаші", а комусь мало палаца. В кожного своя планка іспіху, яку він сам собі встановив.
   Просто ні в відео, ні в нашій переписці я не помітив, щоб Ви були довольні.
Успіх - досягнення мети, щастя ...
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D1%81%D0%BF%D1%96%D1%85

Вікіпедія - коротко точно і ясно.
   Я:
ну так по вашому Я повинен радіти Нашим податкам, дорогам, гонциками на бляхах, президенту у якого вже лапша на вухах від авакова аж до землі дістає, та щей при цьому мовчати? чи мені радіти про те що зараз від коронавірусу люди як мухи мруть, це теж є позитив? чи тому що на передку як вбивали хлопців так і вбивають????
Тільки конкретно.
   Він:
Ви якось визначіться з запитаннями. Ви запитали, що таке успіх. Я відписав.
   А Ви мені зразу про труднощі і проблеми відписуєте.
Ну так проблеми та труднощі потрібно вирішувати, а не скилити і кричати на всі боки. " Всё пропало, меня обманули"
   Проблем і труднощів вистачає у всіх. І не всі можливо вирішити моментально. На вирішення деяких проблем підуть десятиліття. Поки не зміниться кілька поколінь.
   і залиште презедента в спокої. Не потрібно "громких фраз"! Як прийшов - так і піде.
Але що маємо - те маємо. І не в моїх та й не в ваших силах його поміняти. Є закон, є лохи, які його вибрали і які виберуть потім іншого.
   Чи Ви думаєте, що тільки в нас крадуть, не довольні президентом та високими податками.
Не будьте наївні. В інших країнах така ж кухня. Коррупція, продажні політики, високі податки є в усіх країнах.
   Ви часом не за союзом жалкуєте?
Хоча я не знаю, якого Ви віку.
   І не треба на мене кидатися ..., менше емоцій.
Я Вам в карман не заліз і нічого Вам не обіцяв і не винен.
   Люди мруть скрізь, не тільки в нас. І дуже часто, бо розслабились. Ходять без масок. Тиняються без потреби і т.д.
   А тепер про: "на передку як вбивали хлопців так і вбивають????"
У вас є конкретний варіант вирішення? Може Ви знаєте, як закінчити війну без вбитих? Що ви пропонуєте?
Я бачу варіанти: 1) здатись россії - не мій варіант і смертей все одно менше не буде.
2) піти в наступ - смертей буде ще більше, в десятки-сотні разів серед військових та громадянського населення. Мало того - є велика ймовірність втратити якщо не всю Україну то десь половину, як мінімум.(тому теж не мій варіант)
Чи Ви вважаєте, що Україна може тягатися в військовій силі з росією.
А інших варіантів я не бачу.
Достатньо "конкретно" відповів?
    А тепер про "радіти":
Так, Ви маєте РАДІТИ ( я радію), що при всіх тих проблемах та труднощах, що Ви перерахували, ми живемо, ростим дітей, піклуємось про батьків, допомагаєм один одному.
Я ж писав вище: "Радійте, Що серце б"ється, життя продовжується і світ клином на мені не зійшовся"
"Радійте тому, що маєте"
   Ви пишете про "глобальні" проблеми і хочете щоб їх хтось (не Ви) вірішив, і прийшов Вам відзвітував.
То я не та людина, що може вирішити ці проблеми. І взагалі нема такої однієї людини, яка все вирішить.
Як нема оджнієї пігулки від всіх болячок.
    Як нема однієї пігулки від всіх болячок.
   Я:
Ні, від слова взагалі
По перше , в карман ви мені не залізли лише тому що мій фах цього не дозволив зробити
по друге , висвітлення проблем суспільства , це по вашому - скиглення?
по трете Я більше користі принесу всім якщо буду висвітлювати проблеми України, - які всі або ігнорують або замовчують або тупо роблять якісь спори і доводи аби виправдати свою бездіяльність, типа:

варіанти: 1) здатись россії - не мій варіант і смертей все одно менше не буде.
2) піти в наступ - смертей буде ще більше, в десятки-сотні разів серед військових та громадянського населення. Мало того - є велика ймовірність втратити якщо не всю Україну то десь половину, як мінімум.(тому теж не мій варіант)

дуже цікаво якщо ще Я буду пхати свого носа , куди голова не лізе *Зеленський* - скільки тоді а державі залишиться адекватних людей??????????????
Скажіть яка у Вас освіта, бо мені вже нецікаво спілкуватись, " тіпа гра в одні ворота"?????
   Він:
Що значить "Гра в одні ворота"?
Ви що, мені якусь інфу про себе надали?
Я людина - ви людина! До чого тут освіта.
   По кількості переглядів ваших відео, видно як ви висвітлюєте проблеми України. Дуже схоже, як Зелений виступає - багато слів, змісту нуль, не зрозуміло що хотів сказати.
   Про карман:
Навіть якби ви в мене щось купили, то - не я б до вас в карман заліз ( бо не я Вам писав купіть). А ви самі віддали б кошти, бо це треба саме вам, а не мені.
Мені одним покупце більше - одним менше погоди не робить.
Мені вистачає покупців, які мені вдячні ( в прямому сенсі). Дзвонять і пишуть на Вайбер і кажуть : "дякую все в гарному стані і гарно працює".
Я навіть радий, що ви в мене не купуєте, бо ви самі собі суперечите.
Ви точно знаєте, що вмене деталі не якісні (хоча в руках не тримали їх) і разом з тим не можете помітити різницю в різьбі шпильок-гайок ( хоча все перед очима).
І саме головне, що винні в цьому не Ви, а продавець гайок та шиномонтажник з гайковертом.
   Висвітлювати кажете: ну так, язиком молоти, це не варіант запропонувати! Давйте всі будем кричати "КАРАУЛ!" і життя зразу стане краще.
    Ваш фах міг би щось сказати вам, якби ви хоча б в руках деталі тримали і могли б їх нормально роздивитися. Я вже не кажу проміряти.
А так, це просто порожні балачки або Ваш реальний фах.
   Давайте так!
Ви молодець! Не дали мені себе обманути!
І я "мудак" залишився в дурнях!
Вас такий варіант влаштує?
   Мене влаштовує. Ви довольні і від мене кусок не відвалився. Обоє в виграші!
   Просто в мене ще багато роботи, ( треба пару слів заради вигоди написати), хоч і дві години ночі.
А я вас тут розважаю.
От так і шкрябаю 5-7 років до 2-3 годин ночі, бувало навіть до ранку. Це ж так легко.
   Дякую за спілківання!
Прощавайте.

Оффлайн Toris

 • Ordnung muß sein
 • Глобальный модератор
 • Славутомастер
 • *****
 • Сообщений: 5638
 • Карма: +1024/-2
 • Зарегистрирован: 2017-12-01 Откуда: UA
 • Авто: ЗАЗ 110307 Славута 1.2L carb./LNG; ЗАЗ Т13110 Sens 1.3i/LNG
 • Получил спасибо: 981
 • Сказал спасибо: 3409
ЩО ЦЕ БУЛО?  :wacko:

(ніасіліл многабукаф)

Оффлайн User2108

 • Славутолог
 • ****
 • Сообщений: 3223
 • Карма: +358/-1
 • Зарегистрирован: 2010-05-28 Откуда: м.Київ, славетний НТУУ "КПІ"
 • Пробег:
  200000 KM
 • Получил спасибо: 123
 • Сказал спасибо: 35
Аварии случаются потому, что нынешние водители ездят по вчерашним дорогам на завтрашних машинах с послезавтрашней скоростью...
ВАЗ 2108 \"Спутник\" 1300і

Оффлайн Олександр 1968

 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 716
 • Карма: +453/-31
 • 🆓♎
 • Зарегистрирован: 2012-05-28 Откуда: Проскурів
 • Авто: Славута 1,2 solex
 • Пробег:
  120000 KM
 • Получил спасибо: 376
 • Сказал спасибо: 89
Многа букаффф.Не асилил а устафши-уснул.
ремонт автоелектрики🔧🔨💉

Оффлайн VAZ 21053

 • https://www.facebook.com/groups/3435019516562882
 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 295
 • Карма: +12/-0
 • Зарегистрирован: 2020-02-08
 • Авто: Кірогазік
 • Получил спасибо: 12
 • Сказал спасибо: 71
https://youtu.be/UzoRFUbLmGc
моя переписка з продавцем мені потрібні були деталі, і тут відеопояснення -
https://youtu.be/UzoRFUbLmGc
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Оффлайн VAZ 21053

 • https://www.facebook.com/groups/3435019516562882
 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 295
 • Карма: +12/-0
 • Зарегистрирован: 2020-02-08
 • Авто: Кірогазік
 • Получил спасибо: 12
 • Сказал спасибо: 71
:facepalm:
сам а шоке, мне было интересно насколько ненаситными бывают торгаши :dunno: :wallbash:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Оффлайн Kudrik

 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 148
 • Карма: +90/-0
 • Зарегистрирован: 2020-05-27 Откуда: г. Кривой Рог
 • Авто: Таврия-Нова L 110217 2005г.в. 1,2карб
 • Пробег:
  100000 KM
 • По городу (л / 100 км): 8
 • По трассе (л / 100 км): 6
 • Получил спасибо: 89
 • Сказал спасибо: 113
Долбаная сага о форсаете
Насколько ненасытными бывают торгаши...настолько тупак тупаковыми бывают и покупаны

Чтобы не было непоняток. Я последние 20 лет плотно занимался ремонтом только группы vag.
А так,  автослесарем ...пожизнено. но ни разу не торгаш....
1...Цена 25уе за заводской оригинал шатун...это реальная цена, это отличная цена. Потому, что ничего лучшего в жизни, чем б/у оригинал вы не купите. Новый завод не купите материально.
Новый аналог/смежник...это голимый отстой, по крепости металла.
К тому же есть огромная гарантия , что все 4 шатуна будут одной цифровой весовой группы. А этих групп множество у ваг, мало кто на это обращает внимание...

2...чел вас спрашивал, какие именно параметры шатуна вам интересны и их можно ему измерить и передать вам. Вы чтото мычали про чужие деньги и прочий бред.несли....

3...там измеряются три основных геометрически важных параметра:
а) диаметр нижней головки. Нутромером по каталогу размер. Плюс визусльно проверить наличие следа хоны внутри нижней головки́

б) возможная прогнутость тела шатуна. Проверяется легко на поверочной линейке

в)диаметр впрхней втулки шатуна. Проверяется нутромером/микро́метром. Но нужно конкретный палец не изношенный, с которого будете высти измерения

в) втулки новые есть в продаже свободно. Ее не трудно заменить. Важнее потом об,зстельно отвезти на обработку отверстия на крс. Никакаких райберов, это голимый колхоз

Почувствуйте разницу, (с)  :) 

Оффлайн User2108

 • Славутолог
 • ****
 • Сообщений: 3223
 • Карма: +358/-1
 • Зарегистрирован: 2010-05-28 Откуда: м.Київ, славетний НТУУ "КПІ"
 • Пробег:
  200000 KM
 • Получил спасибо: 123
 • Сказал спасибо: 35
:facepalm:
сам а шоке, мне было интересно насколько ненаситными бывают торгаши :dunno: :wallbash:
То була моя реакція, на те, що ви це винесли назагал. І м'яко кажучи показали себе не з кращої сторони.
Аварии случаются потому, что нынешние водители ездят по вчерашним дорогам на завтрашних машинах с послезавтрашней скоростью...
ВАЗ 2108 \"Спутник\" 1300і

Оффлайн Toris

 • Ordnung muß sein
 • Глобальный модератор
 • Славутомастер
 • *****
 • Сообщений: 5638
 • Карма: +1024/-2
 • Зарегистрирован: 2017-12-01 Откуда: UA
 • Авто: ЗАЗ 110307 Славута 1.2L carb./LNG; ЗАЗ Т13110 Sens 1.3i/LNG
 • Получил спасибо: 981
 • Сказал спасибо: 3409
То була моя реакція, на те, що ви це винесли назагал. І м'яко кажучи показали себе не з кращої сторони.
Опа! То нас чекає сага про те, як посварились Іван Іванович з Іваном Никифоровичем VAZ 21053 з User2108?

Трохи почитав текст. Поки що моя позиція на стороні продавана.

Оффлайн VAZ 21053

 • https://www.facebook.com/groups/3435019516562882
 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 295
 • Карма: +12/-0
 • Зарегистрирован: 2020-02-08
 • Авто: Кірогазік
 • Получил спасибо: 12
 • Сказал спасибо: 71
2...чел вас спрашивал, какие именно параметры шатуна вам интересны и их можно ему измерить и передать вам. Вы чтото мычали про чужие деньги и прочий бред.несли....
не могу чего-то понять єтой фразы:

2...чел вас спрашивал, какие именно параметры шатуна вам интересны и их можно ему измерить и передать вам. Вы чтото мычали про чужие деньги и прочий бред.несли....

Я не прям там супер - пупер офигенный на всю катушечную катушку мастериристый мастер по ВАГАМ, но если Я заехал на разборку и убедился в том что могу без проблем взять такие шатуны за 1000 и при том сразу не платя за пересылки и не понимая что мне там эти барыги положат в посылку, при том прощупав и промеряв,  --- то нафига мне обьяснять этому продавцу как и что там нужно мерять?????????????, Я для себя на тот момент уже определил где и что и по какой цене буду брать, тем более есть видео пояснение....
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Оффлайн VAZ 21053

 • https://www.facebook.com/groups/3435019516562882
 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 295
 • Карма: +12/-0
 • Зарегистрирован: 2020-02-08
 • Авто: Кірогазік
 • Получил спасибо: 12
 • Сказал спасибо: 71
То була моя реакція, на те, що ви це винесли назагал. І м'яко кажучи показали себе не з кращої сторони.
Опа! То нас чекає сага про те, як посварились Іван Іванович з Іваном Никифоровичем VAZ 21053 з User2108?

Трохи почитав текст. Поки що моя позиція на стороні продавана.
Я не виносив би це якби продавець особисто не дав згоди, до тогож Я не називав жодного імені, до того ж, ця особа є "несвідомим крадієм", від дій якого можете постраждати і Ви.
   Моя громадянська позиція чітка і зрозуміла, якщо ні тто Я можу в особистих, надати більші відомості які не суперечать законам і правилам форуму.
 :wacko: :wacko: :wacko:
  Я теж перейнявся долею продавана, але коли на мій жарт шо до зебри, він почав мене грузити шо не лізе до мене в карман - Я зробив висновок шо "на злодіїї шапка горить", адже Я зводив бесіду до розвязки і на той час вже не знав як ше йому пояснити що Я не збираюсь у нього нічоно купувати
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Оффлайн VAZ 21053

 • https://www.facebook.com/groups/3435019516562882
 • Славутовед
 • ***
 • Сообщений: 295
 • Карма: +12/-0
 • Зарегистрирован: 2020-02-08
 • Авто: Кірогазік
 • Получил спасибо: 12
 • Сказал спасибо: 71
:facepalm:
сам а шоке, мне было интересно насколько ненаситными бывают торгаши :dunno: :wallbash:
То була моя реакція, на те, що ви це винесли назагал. І м'яко кажучи показали себе не з кращої сторони.
Згоден інколи заносить, але Я намагаюсь боротись з цим недооліком, але чим більше протистою - тим гірший результат :wallbash:
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Оффлайн User2108

 • Славутолог
 • ****
 • Сообщений: 3223
 • Карма: +358/-1
 • Зарегистрирован: 2010-05-28 Откуда: м.Київ, славетний НТУУ "КПІ"
 • Пробег:
  200000 KM
 • Получил спасибо: 123
 • Сказал спасибо: 35
То була моя реакція, на те, що ви це винесли назагал. І м'яко кажучи показали себе не з кращої сторони.
Опа! То нас чекає сага про те, як посварились Іван Іванович з Іваном Никифоровичем VAZ 21053 з User2108?

Трохи почитав текст. Поки що моя позиція на стороні продавана.
Я вже все сказав, подальшої участі в розсуджуванні не прийматиму :)
Аварии случаются потому, что нынешние водители ездят по вчерашним дорогам на завтрашних машинах с послезавтрашней скоростью...
ВАЗ 2108 \"Спутник\" 1300і

Оффлайн Toris

 • Ordnung muß sein
 • Глобальный модератор
 • Славутомастер
 • *****
 • Сообщений: 5638
 • Карма: +1024/-2
 • Зарегистрирован: 2017-12-01 Откуда: UA
 • Авто: ЗАЗ 110307 Славута 1.2L carb./LNG; ЗАЗ Т13110 Sens 1.3i/LNG
 • Получил спасибо: 981
 • Сказал спасибо: 3409
...Колись я комп'ютери продавав. Отримував від київських оптовиків комплектуху, збирав та продавав.

І якось зателефонував якийсь типок, прицінився - та й ну мене розпікати, що ж це ми, бариги такі, продаємо компи з контрафактним софтом і наражаємо сумлінних користувачів на небезпеку? А тоді якраз в Україну зайшла BSA-Group і по ТБ та інтернету почалась "боротьба" з контрафактом. Я б і сам не проти продавати ліцензійний софт і не боятись правопохоронних органів. А тут ще й оце подзвонило... Завівся я.

Оптимістичним голосом возрадувався у вухо сумлінному покупцю у стилі "нарешті дочекались!"
І запропонував йому на вибір різні варіанти ліцензій на Вінду та Офіс. Без моєї націнки, як сумлінному законослухняному споживачу. Після коротенької паузи, поки воно переварювало почуте, запропонував йому ще й ліцензію на Фотошоп, щоби дитина розвивалась. Фішка в тому, що ті версії Вінди та Офісу, до яких звикли контрафактні користувачі, вартували тоді з половину вартості нормального середнього комп'ютера. А Фотошоп так взагалі як цілий геймерський комп.

Чудо щось булькнуло у стилі "бе та ме" і поклало слухавку. :-D А я прямо аж засмутився, хотів йому запропонувати ще Автокад і Солідворкс у комплекті з професійною відяхою під CAD.

Отака херня буває з покупцями, які не розуміють, хто вони, де вони і навіщо їм усе це...

Slavuta-club.info


 


*Последние сообщения

  Тема / Автор / Раздел Последний ответ
  First PostRe: История ЗАЗ

  Автор Алла about 13 years ago в Болталка « 1 2 3 ... 20 »

  288 Ответов
  49622 Просмотров
  Последний ответот _Aleksandr_
  about 5 hours ago
  First PostRe: Просто Славута -> ВАЗ-21114-НІМФА -> FIAT Doblo Турбо Каблучок

  Автор gray-black about 6 years ago в Бортовой журнал « 1 2 3 ... 100 »

  1486 Ответов
  186186 Просмотров
  Последний ответот gray-black
  about 5 hours ago
  First PostRe: Плохая работа тормозов

  Автор Стас about 13 years ago в Ходовая, Рулевая, Тормозная системы « 1 2 3 ... 82 »

  1224 Ответов
  203092 Просмотров
  Последний ответот romuald
  about 7 hours ago
  First PostRe: Происшествия, аварии, катаклизмы

  Автор Vitaliy. about 1 year ago в Болталка « 1 2 3 ... 13 »

  190 Ответов
  60025 Просмотров
  Последний ответот Vitaliy.
  about 15 hours ago
  First PostRe: Вічна проблема: *діти -батьки*, в Нашому випадку *продавець - покупеуь*

  Автор VAZ 21053 about 9 months ago в Болталка « 1 2 3 4 »

  51 Ответов
  3280 Просмотров
  Последний ответот VAZ 21053
  about 1 day ago

  • Обычная тема
  • Hot Topic
  • Very Hot Topic
  • Заблокированная тема
  • Прикрепленная тема
  • Голосование