Вічна проблема: *діти -батьки*, в Нашому випадку *продавець - покупеуь*

Автор VAZ 21053, 09 Грудня 2020, 13:13:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 11 Вересня 2021, 09:44:52Ну що Я радий що все стало на свої місця і карти розкриті, тому Я сподіваюсь моя міссія завершена, {що до даного питання}, якщо наніс вашому бізнесу якісь незручності - вибачайте, але Я тому і не розкривав хто є продавцем, щоб не заподіяти нікому шкоди, адже всього на світі знати не можу,  тому і відео свої підписую інколи з самоіронією - наприклад "крик АВТОЛОМАСТЕРА", сподіваюсь і у Вас і взагалі все буде добре, допобачення, або прощавайте, це як захочите....
А це вже цікаво!!!
Це ж яка " моя міссія завершена"?
Ви питали конкретно: "але в чому суть Вашого запитання?"

Цитата: olegopel від 01 Вересня 2021, 21:36:32Дякую за те що доєднались до даного форуму, і бажаю приємного спілкування, але в чому суть Вашого запитання...?????

Я перепитав..., (це вже втретє)

Цитата: VAZ 21053 від 16 Грудня 2020, 01:21:02Ну то як, "народ розсудив"? 
І чи зробили Ви для себе якісь висновки? 
Де відповідь на :" суть мого запитання...?????


olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 11 Вересня 2021, 09:44:52якщо наніс вашому бізнесу якісь незручності - вибачайте
Я не зрозумів..., до чого тут мій "бізнес"???
Якби я переживав за свій "бізнес", то повірте мені - я б взагалі тут нічого не писав.

Ви як створювали тему - як писали заголовок, читали його?
То давайте почитаєм разом, "Вічна проблема: *діти -батьки*, в Нашому випадку *продавець - покупеуь*"
Так, з якимось бізнесом можна зв"язати " продавець - покупець",
Але порівнюючи їх з *діти -батьки* бізнес зразу відпадає, бо я не уявляю ніякого "бізнесу" між дітьми та батьками!!!
А от СПІЛКУВАННЯ, ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ, ВЗАЄМОПОВАГА, так уявляю.
То це саме воно, що в першу чергу має бути між Дітьми та Батьками ( також між Продавцем та Покупцем)

І саме тому я вирішив вступити в обговорення.
В першу чергу потрібно бути ЛЮДИНОЮ і відноситись до інших так, як хотів би щоб відносились то тебе!!!

Мені на бізнес, гроші начхати - якщо немає людського взаєморозуміння та взаємоповаги.
Гроші можна заробити, але поваги за них не купиш...



VAZ 21053

Цитата: olegopel від 11 Вересня 2021, 20:46:43
Цитата: VAZ 21053 від 11 Вересня 2021, 09:44:52якщо наніс вашому бізнесу якісь незручності - вибачайте
Я не зрозумів..., до чого тут мій "бізнес"???
Якби я переживав за свій "бізнес", то повірте мені - я б взагалі тут нічого не писав.

Ви як створювали тему - як писали заголовок, читали його?
То давайте почитаєм разом, "Вічна проблема: *діти -батьки*, в Нашому випадку *продавець - покупеуь*"
Так, з якимось бізнесом можна зв"язати " продавець - покупець",
Але порівнюючи їх з *діти -батьки* бізнес зразу відпадає, бо я не уявляю ніякого "бізнесу" між дітьми та батьками!!!
А от СПІЛКУВАННЯ, ЛЮДСЬКІ ВІДНОСИНИ, ВЗАЄМОПОВАГА, так уявляю.
То це саме воно, що в першу чергу має бути між Дітьми та Батьками ( також між Продавцем та Покупцем)

І саме тому я вирішив вступити в обговорення.
В першу чергу потрібно бути ЛЮДИНОЮ і відноситись до інших так, як хотів би щоб відносились то тебе!!!

Мені на бізнес, гроші начхати - якщо немає людського взаєморозуміння та взаємоповаги.
Гроші можна заробити, але поваги за них не купиш...
та да, на гроші вам начхати оце в точку  :-D
Що тут ще можна добавити?  :wallbash: :wallbash: :wallbash:
   Прямо класика жанру, барига божиться що йому начхати на гроші,
Ню Ню....
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:35:34барига божиться що йому начхати на гроші
Можна почути Ваше персональне визначення "бариги" (так, як Ви це розумієте)?

User2108

Цитата: Toris від 13 Вересня 2021, 08:23:29
Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:35:34барига божиться що йому начхати на гроші
Можна почути Ваше персональне визначення "бариги" (так, як Ви це розумієте)?
Думаєте почути адекватну відповідь, враховуючи поводження автора в темах?

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:35:34та да, на гроші вам начхати оце в точку 
Що тут ще можна добавити?   
   Прямо класика жанру, барига божиться що йому начхати на гроші,
Ню Ню....

Саме так, а чому ні ...
Ну наприклад: Я "барига" - тут зараз спілкуюся з людьми і уявляєте _ нічого не заробляю (в грошах звісно).
Але, від самого початку теми саме мене (без мого відома) тут виставили ..., в "не дуже гарному світлі"...
І як, результат мого спілкування - вже заробив деяку повагу, а не гроші.

П.С. Ви спілкуєтесь "вороже" (завжди хтось "кака") і отримуєте таку ж відповідь.
Можливо ви від цього "кайфуєте"...


olegopel

Шановне товариство!  :thank_you: :thank_you: :thank_you:
Я вибачаюсь, що я тут об"явився і "закипіли страсті"  :dancer: :hysterics: :wallbash: :popcorm: :wacko: :psih: :applause:

Свого часу я багато спілкувався з такими співрозмовниками і маю свою "стратегію" так би мовити.
Коли мене обзивають, звинувачують в усіх бідах, чіпляють ярлики - я не відповідаю таким людям тим же, бо воно на них не діє. Саме цього вони добиваються!
Я з ними погоджуюсь, "так я такий" і далі в з великою ПОВАГОЮ  :thank_you: продовжую спілкування.
Доводячи в процесі спілкування співрозмовника до того, що всі "недобрі"слова, які прозвучали в мою адресу, на пряму відносяться саме до нього.
Він це починає розуміти  :o і оппонента від цього "просто рве на шмаття".

П.С. Спілкуйтесь завжди з повагою з будь якими людьми.  :thank_you:
Нормальні люди - перейдуть на нормальну мову і почнуть спілкуватись з вами на рівних ( без закидонів)
"неадеквати" - самі себе "знищують"...  :hysterics:

VAZ 21053

Цитата: Toris від 13 Вересня 2021, 08:23:29
Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:35:34барига божиться що йому начхати на гроші
Можна почути Ваше персональне визначення "бариги" (так, як Ви це розумієте)?
є загально людське розуміння цього негарного терміну, але можу запитати на взаєм, Ви знаєте яких людей в радянські часи називали спекулянтами?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

olegopel

Цитата: VAZ 21053 від 13 Вересня 2021, 20:09:07
Цитата: Toris від 13 Вересня 2021, 08:23:29
Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:35:34барига божиться що йому начхати на гроші
Можна почути Ваше персональне визначення "бариги" (так, як Ви це розумієте)?
є загально людське розуміння цього негарного терміну, але можу запитати на взаєм, Ви знаєте яких людей в радянські часи називали спікулянтами?
Все заспокойтесь.
Я спекулянт, барига і все що ви тут мені приписували...
Щось ще не влаштовує ...

Купив авто оптом (витратив кошти) - провів якісь дії, застосовуючи фізичну працю та інструмент ( розібрав) - відсортував хлам від якісних деталей - провів рекламну кампанію ( подав об"яви на дошки оголошень) -  продав "живі" деталі в роздріб з гарантією
Продав:
отримав замовлення - відвіз на Нову пошту (чи інший перевізник) - отримувач все перевірив, отримав або відмовився (якщо товар не влаштував - Я сам оформив повернення і оплатив доставку в два кінці) - якщо отримувача все влаштовує, він розраховується і забирає деталь з гарантією по домовленності.
І всі ці дії ви визначили, як "рядом стою біля автотранспорту".
.
На всі ці дії потрібен час і витратити деякі кошти.
До речі - кошти витрачені на покупку авто на розборку, повертаються від 6 місяців до 3 років (буває по різному) і тільки тоді я буду починати заробляти (бариші)
Якщо всі ці дії нічого не коштують - то я вас запрошую на роботу, мені буде в нагоді такий робітник. :thank_you: :thank_you: :thank_you:

User2108

Цитата: VAZ 21053 від 13 Вересня 2021, 20:09:07
Цитата: Toris від 13 Вересня 2021, 08:23:29
Цитата: VAZ 21053 від 12 Вересня 2021, 22:35:34барига божиться що йому начхати на гроші
Можна почути Ваше персональне визначення "бариги" (так, як Ви це розумієте)?
є загально людське розуміння цього негарного терміну, але можу запитати на взаєм, Ви знаєте яких людей в радянські часи називали спікулянтами?
Тобто визначення ви таки не може озвучити? :)

Toris

Цитата: VAZ 21053 від 13 Вересня 2021, 20:09:07але можу запитати на взаєм, Ви знаєте яких людей в радянські часи називали спекулянтами?
Ви не зрозуміли мене: я поставив запитання щоби почути Вашу відповідь. Не я відповідаю на Ваше питання, а Ви відповідаєте на моє питання.

Отже запитую як модератор: дайте Ваше персональне визначення "бариги" так, як Ви це розумієте.

igo61

Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

User2108

Шановний авторе, не потрібно мені писати особисті повідомлення,, питання вам поставили тут публічно, тому і мені як форумчанину цікаво почути визначення від вас публічно.

VAZ 21053

Цитата: User2108 від 13 Вересня 2021, 22:37:00
Шановний авторе, не потрібно мені писати особисті повідомлення,, питання вам поставили тут публічно, тому і мені як форумчанину цікаво почути визначення від вас публічно.
не розумію по суті, навіщо Вам щось доказувати, людина вирішила нагадити мені в капці, модератор "доблесно" підтримав цього мудака, як тільки Я розкриваю якусь тему мене блокують і навіть тим людям які готові іти докінця і розставити всі крапки над і, таким чином блокуєттся можливість розібратись {де мухи а де котлети} і відповідно немає можливості розібратись, тому написав особисто, кому потрібно розбереться, а модератору великий привіт....
    Всі дивані грамотєї які там розповідали мені що підшипники ковзання зношують закалені частини поршневих пальців просто зараз тішаться з людей яких вони вводять в оману і таким чином псують їм їхні автомобілі, до речі на загал чому Ви вирішили що Я маю перед Вами виправдовуавтись? Я виклав інфу на загал ьдля того щоб Ви розібралися а Ви спочатку спробували мене обгадити, а коли не вийшло заблокували тему "про автоцивілку", чи це Я там підіймав питання не по темі? Чи може Ви хочите щоб Вас судила суддя тарган, яка не знає законів фізики за 5-тий клас, і не може подивитись на схему ДТП, ДЕ ЧІТКО ЗАЗНАЧЕНО ЩО НА МОМЕНТ СКОЄННЯ ДТП, МІЙ АВТОМОБІЛЬ БУВ НЕРУХОМИЙ - ДЛЯ МОДЕРАТОРА ПОВТОРЮЮ СТОЯВ, ВІДПОВІДНО ПРО ЯКЕ ВІДІРВАНЕ КОЛЕСО НА ХОДУ ІШЛА МОВА Я ВЗАГАЛІ НЕ ЗНАЮ, І ЯКУ НЕПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ Я ВИКЛАВ ТЕЖ НЕ РОЗУМІЮ..... НА ВСЕ ДОБРЕ ШАНОВНІ, ШПЕКАЙТЕ ДАЛІ ОДИН ОДНОГО, І ЯКЩО БАЖАЄТЕ ПОЧУТИ ВІДПОВІДЬ ВІД МЕНЕ НА ЗАГАЛ ТО ЗА ДАВАЙТЕ АДЕКВАТНІ ЗАПИТАННЯ...
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

VAZ 21053

Спочатку самі задаєте питання які зводять тема на нівець, а потім самі ж і і блокуйте цю тему, Я що підписувався десь на якусь клоунаду?
Чи може десь галочку поставив і не помітив?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured