Введут ТО в 2021-м г. Или - слишал звон, да не знаю где он!

Автор VAZ 21053, 18 Лютого 2021, 22:00:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

тема часто засоряется попутной и не всегда сопутствующей информацией?

Я за!!!
Задолбали уже, нафига это делать!!! фу, фу - фу!!!
Нормас - хоть есть про что поговорить.
Надо бы тему пустить в русло електротранспорта и его регистрации(в осн. регистрации)
Свои  предложения напишу прямо в общение темы: "Введут ТО в 2021м......."

vladishtm

Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

_Oleksandr_

Куплю катализатор, не дорого.
Шутка (а может и нет) -

Spoiler
[close]


stepankarcev

Цитата: _Aleksandr_ від 11 Січня 2022, 19:07:44
Куплю катализатор, не дорого.
Шутка (а может и нет) -

Spoiler
[close]
Штраф, конечно, жуткий. Не будет ли так, как с техосмотром в России? Раньше за 500 рублей можно было по телефону оформить. А сейчас вообще почти отменяют для легковых

_Oleksandr_

Цитата: stepankarcev від 11 Січня 2022, 19:31:28Штраф, конечно, жуткий. Не будет ли так, как с техосмотром в России? Раньше за 500 рублей можно было по телефону оформить. А сейчас вообще почти отменяют для легковых
Конечно будет. У нас лет 10 назад отменили техосмотр, т.к. тоже можно было "по телефону оформить". Теперь видеофиксация - видимо, все-таки, придеться приезжать лично.

Romka

А как доказывать будут, что на Славуте должен стоять катализатор?
Были версии и без. И выпуск построен на заводских деталях.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vladishtm

Цитата: _Aleksandr_ від 11 Січня 2022, 19:07:44
Куплю катализатор, не дорого.  Шутка (а может и нет) - 
Взагалі то є наче  зараз ремонтний каталізатор bosal ( китай?) десь 2500 +...
але  :dunno:
також є скупки платінових в Україні. Цікаво, що в тому документі, що я навів вище
https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=17355.msg558929#msg558929
є перелік коштовних матеріалів в авто Славута, так от платіни там чомусь (в документі) - ниць немає  :dunno:  Золото є  :rolleyes:
Spoiler
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: Romka від 11 Січня 2022, 20:13:27А как доказывать будут, что на Славуте должен стоять катализатор?
Можливо і не будуть доказувати, просто поміряють СО з вимогою під якесь Євро
або просто тупо скажуть -можна тільки Євро-...., а значить ПОВИНЕН стояти (установіть плз)
Цитата: Romka від 11 Січня 2022, 20:13:27Были версии и без.
Не факт, що вони задовільняли вимогам Євро...он і газ-66 по дорогах ще їздить  :dunno: і старі камази...
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka

Так правильно, а є ще карбюраторні авто, там і євро 0 не проходить. Але наприклад, в Європі вони їздять. Бо авто має відповідати тим нормам при яких воно випускалось чи сертифікувалось при виробництві, кажись так.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Ivan1988

Цитувати виділенеШтраф, конечно, жуткий. Не будет ли так, как с техосмотром в России? Раньше за 500 рублей можно было по телефону оформить. А сейчас вообще почти отменяют для легковых
Россия независимая страна и делает то что считает нужным. А мы к сожалению после 2014 года фактически потеряли независимость. Теперь нам из-за бугра хотят навязать обязательное ТО автомобилей и многое другое, ТО это один из многих пунктов обязанностей Украины по ассоциации с ЕС, то за что боролись некоторые на Майдане. Но я бы не спешил расстраиваться. В 2023 году выборы в парламент, вряд-ли захотят политики непопулярным решением терять рейтинги. Может и отсрочат введите ТО на год-второй.
Цитувати виділенеА как доказывать будут, что на Славуте должен стоять катализатор?
Были версии и без. И выпуск построен на заводских деталях.
Если авто соответствует Евро-2 и выше то катализатор обязательно должен быть я так думаю

vladishtm

Цитата: Romka від 11 Січня 2022, 20:29:36Так правильно, а є ще карбюраторні авто,
Думаю, тут просте питання,
а "навіщо вони той техогляд тулять" для нас пересічних...
-якщо для "срубіть бабло (налоги) і  у казну також, то їздити будуть і надалі мабуть усі (ну тільки платити різну мзду, (не треба ж мабуть розказувать які авто у властьдержащіх і що їм по...ть на той техогляд))...
-якщо мета позбутися старья з доріг, підняти продаж нових авто, ну т.п. і т. далі...то нас чекає участь мамонтів.....
Одне точно - робиться це не заради екології...
І чому до техогляду не додумались коли всі їздили на телегах  :-D  теж можна було гарненько налогов срубІть  :lol:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Ivan1988

Цитувати виділенеДумаю, тут просте питання,
а "навіщо вони той техогляд тулять" для нас пересічних...
-якщо для "срубіть бабло (налоги) і  у казну також, то їздити будуть і надалі мабуть усі (ну тільки платити різну мзду, (не треба ж мабуть розказувать які авто у властьдержащіх і що їм по...ть на той техогляд))...
-якщо мета позбутися старья з доріг, підняти продаж нових авто, ну т.п. і т. далі...то нас чекає участь мамонтів.....
Одне точно - робиться це не заради екології...

Все намного проще

Цитувати виділенеПідписавши у 2014 році угоду про асоціацію з ЄС, Україна зобов'язалася повернути технічний огляд (ТО) для всіх власників автомобілів. Ця вимога міститься в 40-й та 45-й директивах ЄС.

Реалізувати це зобов'язання держава має не пізніше, ніж за п'ять років після набуття чинності угоди в повному обсязі, тобто до вересня 2022 року.

Toris

Народ, я що це ми так захвилювались? Ми ж тут усі боремось за максимальну економію, бидло-тюнінхом не займаємось, авто наші технічно справні - то й авто наші приблизно відповідають заводським параметрам.

Наймолодша славутка випустилась у січні 2011 року, тобто уже понад 10 років тому і номінально наші авто вже давно минули 10 річний термін експлуатації. Але ми країна нещасна та бідна і таких нас негрошовитих автолюбителів - дофіга. Оскільки при наших доходах нам неможливо купити кращі автомобілі, то вимога неприйнятних стандартів до наших авто виглядатиме як узаконена дискримінація прав за майновою ознакою. Угода про асоціацію також передбачає подолання корупції та виведення бізнесу з тіні, що має підвищити наші зарплати.

Тобто якщо введуть ТО без реального зниження корупції та автоматичного підняття рівня життя, то це призведе до соціального вибуху, що нецікаво геть нікому, окрім злочинної групи північно-східних фашистів.

Не переймаймось!

_Oleksandr_

Цитата: Romka від 11 Січня 2022, 20:13:27А как доказывать будут, что на Славуте должен стоять катализатор?
У меня модель выбита в тех.паспорте (наверное еще где-то под капотом на табличках - но тут не уверен). А в сервисной книжке любой Славуты есть отметки какая модель под Евро-0/Евро-2.

Цитата: vladishtm від 11 Січня 2022, 20:18:44Не факт, що вони задовільняли вимогам Євро...он і газ-66 по дорогах ще їздить  :dunno: і старі камази...
Карбы/старые дизеля на эко нормы ессестно мерять не будут - этого там не было по заводу. Их могут со времен просто запретить, к примеру, к передвижению по городу.

На самом деле, не думаю, что на экологию будут проверять отечественный автопром, а вот на многое из оставшегося было бы не плохо проверить - ибо такой мусор по дорогам ездит, что купить сейчас живую машину с рук просто нереально, причем в любых ценовых диапазонах.

vladishtm

Цитата: Ivan1988 від 11 Січня 2022, 22:00:55Підписавши у 2014 році у
Це я знаю
Цитата: _Aleksandr_ від 12 Січня 2022, 00:43:37Карбы/старые дизеля на эко нормы ессестно мерять не будут - этого там не было по заводу. Их могут со времен просто запретить, к примеру, к передвижению по городу.
Думаю,що скоріш за все, забороняти ніхто не буде, стошники теж з власником спорити не будуть (нафуя? штраф же платитимуть власники  :lol:), вони просто заповнятимуть "корешок" по "факту".  В ПДР внесуть "площадку контроля з обовязковою остановкою на вимогу" (і легко, по аналогії з як зараз з вагами). Звісно такі площадки на кожному кілометрі не розтавиш, і їздитемимо з вами шановні  по просеках.  }-) А Ви думали, оті євробляхи по дешевке, просто так повалили з Європи. Ага  :lol:
Цитата: _Aleksandr_ від 12 Січня 2022, 00:43:37а вот на многое из оставшегося было бы не плохо проверить
А ось і "поддержка народа" для приняття закона... :rolleyes: А лексусам і бенклі бл!ь які той мусор заважає  :-D всі їх аварії через той мусор. :lol:
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

_Oleksandr_