Таврия Пикапер

Автор Avtolord, 24 Червня 2021, 09:22:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Avtolord від 07 Вересня 2021, 12:17:25
По креплениям к дверце проблем как бы нет. Если не считать, что в левом зеркале
(после долгих мучений и двух испорченных винтов) пришлось прогнать
резьбы метчиком М5.
Левое зеркало сразу после установки порадовало прекрасным обзором.
А вот правое упрямо показывало мне картинку с тротуаров. Чтобы увидеть бок
своего автомобиля, пришлось отклоняться прямо до кресла пассажира.
Пришлось зеркало разобрать. Качество сборки не радует.
Резиновый обтекатель имеет неоднородную поверхность.
Две части зеркала соединены между собой двумя болтами М6, но резьбы для них
нарезаны в пластике. Одна уже была сорвана.
На данном этапе я вывел зеркало со стопора, нагнул его ближе в сторону борта машины.
Вместо сорванной резьбы подсунул пинцетом гайку. Болты заменил на аналогичные под
внутренний шестигранник. И хорошенько зажал.
Теперь покажет практика.
Если зеркало будет самопроизвольно отклоняться, сделаю по другому.
Пока обзор прекрасный.
Подогрев еще не подключен.
Особливість цих зеркал в тому, що вони з заводу всі браковані, і там треба добряче попрацювати напильником щоби вони стали так як потрібно та щей в них було щось видно.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

#61
А хіба у цих дзеркалах немає такого квадратного пластикового лючка, під яким коригуються кути? Чи все одно не вистачає діапазону регулювання?

...Я колись прикупив такі широкі "люксовки" і порівняв їх з рідними вузькими люксовками. Став задом до радянської бетонної огорожі з блоків Лахмана ПО-2 і почав рахувати кількість цілих боків та клітинок. Вийшло шість з половиною секцій в обох дзеркалах. Тільки у вузенькому дзеркалі зображення трохи зменшене, а у великому, де просте пласке дзеркало, зображення більше. Тобто кути огляду у дзеркал однакові. Це по лівому борту.

А по правому борту велике дзеркало трохи виграло по вертикальному куту, але в цілому придбання не варте вкладених коштів. Так і валяються десь ці дзеркала, треба їх продати... А рідні маленькі люксові дзеркала гут, вони нормально складаються і мають менший аеродинамічний опір. Аксакали кажуть, що переплюнути вузькі люксовки можуть лише дзеркала від BMW з кузова E34 чи E37 (точно не пам'ятаю), стають з мінімальним прикладенням рук. Але мені воно не настільки критично, то я не заморочувався.

Avtolord, а Ви не думали про те, щоби втулити камеру на лівому крилі (чи капоті, як на фото) у ролі дзеркала заднього огляду? Це ж ніяких сліпих зон не буде. Якщо зварганити щось по принципу оцих японських древніх авто, то за нинішніх розмірів камер воно взагалі не заважатиме фронтальному огляду. В моєму Сенсі широченні стійки, то вже думаю про те, щоби камеру на капот, а монітор прямо на стійку втулити, бо все одно та стійка нічого цікавого не показує.


_Oleksandr_

Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 12:18:512. Але все одно у запльовані дощем бокові вікна ніц не видно, ні дзеркал, ні просто так.
Можно "протирать" стекло путем опустил-поднял.
А зеркала с подогревом это очень удобно (в большей степени, конечно, для крупного города с большим траффиком) - ездить с сухими зеркалами в непогоду очень комфортно и безопасней.

игорь волноваха

Я на свои ,стандарт, поставил вот это.А пленка антидождь не надолго проверено.

Володимир

Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 16:32:17
А хіба у цих дзеркалах немає такого квадратного пластикового лючка, під яким коригуються кути? Чи все одно не вистачає діапазону регулювання?
В дзеркалах ричажок настройки з"єднується з самим дзеркалом двома пластиковими тягами, то в лівому дзеркалі вони в мене були задовгі, плюс отвори кріплення висверлені криво то воно висіло вниз. А в лівому було ще гірше, в дзеркалі можна було побачити тільки праве заднє колесо бо настільки криво все було зроблено. Десь на форумі є тема про люстерко заднього виду, то там я з фотками описав весь процес виправляння.
Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 16:32:17...Я колись прикупив такі широкі "люксовки" і порівняв їх з рідними вузькими люксовками. Став задом до радянської бетонної огорожі з блоків Лахмана ПО-2 і почав рахувати кількість цілих боків та клітинок. Вийшло шість з половиною секцій в обох дзеркалах. Тільки у вузенькому дзеркалі зображення трохи зменшене, а у великому, де просте пласке дзеркало, зображення більше. Тобто кути огляду у дзеркал однакові. Це по лівому борту.
Я порівнював обзорність своїх дзерклал, то рідне люксове має більший огляд, але так як вже гроші були потрачені, то їзджу з тими дзеркалами доки не поламаю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Як на мене в рідних люксових дзеркалах видно більше, тільки вони менші. Але 14 років по Києву і інших місцях, ніякого дискомфорту.
Тільки в цьому році зробив їх обігрів - взагалі кайф, як на БМВ.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 08 Вересня 2021, 15:02:41Як на мене в рідних люксових дзеркалах видно більше, тільки вони менші.
100%.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Avtolord

Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 16:32:17А хіба у цих дзеркалах немає такого квадратного пластикового лючка, під яким коригуються кути? Чи все одно не вистачає діапазону регулювання?

Кстати, как открыть этот лючок?

Avtolord

Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 16:32:17А хіба у цих дзеркалах немає такого квадратного пластикового лючка, під яким коригуються кути? Чи все одно не вистачає діапазону регулювання?

...Я колись прикупив такі широкі "люксовки" і порівняв їх з рідними вузькими люксовками. Став задом до радянської бетонної огорожі з блоків Лахмана ПО-2 і почав рахувати кількість цілих боків та клітинок. Вийшло шість з половиною секцій в обох дзеркалах. Тільки у вузенькому дзеркалі зображення трохи зменшене, а у великому, де просте пласке дзеркало, зображення більше. Тобто кути огляду у дзеркал однакові. Це по лівому борту.

А по правому борту велике дзеркало трохи виграло по вертикальному куту, але в цілому придбання не варте вкладених коштів. Так і валяються десь ці дзеркала, треба їх продати... А рідні маленькі люксові дзеркала гут, вони нормально складаються і мають менший аеродинамічний опір. Аксакали кажуть, що переплюнути вузькі люксовки можуть лише дзеркала від BMW з кузова E34 чи E37 (точно не пам'ятаю), стають з мінімальним прикладенням рук. Але мені воно не настільки критично, то я не заморочувався.

Avtolord, а Ви не думали про те, щоби втулити камеру на лівому крилі (чи капоті, як на фото) у ролі дзеркала заднього огляду? Це ж ніяких сліпих зон не буде. Якщо зварганити щось по принципу оцих японських древніх авто, то за нинішніх розмірів камер воно взагалі не заважатиме фронтальному огляду. В моєму Сенсі широченні стійки, то вже думаю про те, щоби камеру на капот, а монітор прямо на стійку втулити, бо все одно та стійка нічого цікавого не показує.

у меня были не люксовки, а стандартые маленькие зеркала.
И скажу прямо,   в них не видно нихрена. Особенно при наличии будки, которая закрывает весь обзор.
Парковка задним ходом - это вообще острая зубная боль.
Короче, проблему я кажется решил.
Позже отпишусь и выложу несколько фото

Toris

Цитата: Avtolord від 08 Вересня 2021, 21:26:33Кстати, как открыть этот лючок?
Колупнути ножиком.

Spoiler
[close]

Володимир

Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 16:32:17
А хіба у цих дзеркалах немає такого квадратного пластикового лючка, під яким коригуються кути? Чи все одно не вистачає діапазону регулювання?
Там регулюється тільки зусилля руху дзеркала, кути ні.
Цитата: Avtolord від 08 Вересня 2021, 21:26:33
Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 16:32:17А хіба у цих дзеркалах немає такого квадратного пластикового лючка, під яким коригуються кути? Чи все одно не вистачає діапазону регулювання?

Кстати, как открыть этот лючок?
Тонким ножем чи викруткою виколупати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Avtolord від 08 Вересня 2021, 21:33:57у меня были не люксовки, а стандартые маленькие зеркала.
И скажу прямо,   в них не видно нихрена. Особенно при наличии будки, которая закрывает весь обзор.
Люксовки і маленькі стандартні дзеркала - це одні і тіж елементи, тіки люксові фарбували в колір авто. Огляд в ці дзеркальця відмінний, люксові аля 08 - гімно, фізично вони більші, а огляд нікудишній.

Володимир

Цитата: User2108 від 09 Вересня 2021, 10:18:20
Цитата: Avtolord від 08 Вересня 2021, 21:33:57у меня были не люксовки, а стандартые маленькие зеркала.
И скажу прямо,   в них не видно нихрена. Особенно при наличии будки, которая закрывает весь обзор.
Люксовки і маленькі стандартні дзеркала - це одні і тіж елементи, тіки люксові фарбували в колір авто.
В якісь роки випуску некрашені ніби були з прямим склом
Цитата: User2108 від 09 Вересня 2021, 10:18:20Огляд в ці дзеркальця відмінний, люксові аля 08 - гімно, фізично вони більші, а огляд нікудишній.
Тут згоден на всі 100%, купляти їх можна тільки якщо нідні поламав і нема альтернативи.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Теж думав може вкинути рідні маленькі вушка-зеркала стандарт. У мене 8-чні. На рідні малі поставити обігрів.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Avtolord

#74
Цитата: ВКБ від 09 Вересня 2021, 15:32:39Теж думав може вкинути рідні маленькі вушка-зеркала стандарт. У мене 8-чні. На рідні малі поставити обігрів.

Ну хз. А я очень довольный. Теперь я в зеркало вижу и край борта авто,
и бордюры с разметкой, и авто, и пару полос в сторону, и кусок неба.
Парковка задним ходом (да при помощи камер) стала удовольствием.

Вид с водительского сиденья в правое зеркало.
И да, старые зеркала сбивались постоянно