Флудилка 2022

Автор Vitaliy., 01 Січня 2022, 12:10:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

sniper

я бы не советовал по 10тык кататься, только если трасса. лучше масло дешевле и чаще менять. а фильтр меньше потому что выше допуски, точнее обработка и гипотетически меньше мусора.
капельный метод проверки покажет справляется фильтр или нет.


смотрю без меня флудилка не живёт... 5 страниц... до конца года хоть 10 добейте. при мне 45+ было...
славута 1.3 Li

Володимир

Цитата: sniper від 20 Жовтня 2022, 01:01:16я бы не советовал по 10тык кататься, только если трасса. лучше масло дешевле и чаще менять. а фильтр меньше потому что выше допуски, точнее обработка и гипотетически меньше мусора.
капельный метод проверки покажет справляется фильтр или нет.
Не всі живуть в криму з теплим кліматом, з малим фільтром в мороз багато масла з мусором під повз фільтр.
Цитата: sniper від 20 Жовтня 2022, 01:01:16смотрю без меня флудилка не живёт... 5 страниц... до конца года хоть 10 добейте. при мне 45+ было...
В людей змінились пріоритети.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

славутомотор це монстр і міняти масло і фільтра взагалі немає сенсу, а якщо ще він їсть масло гарно то постійне доливання масла це просто бальзам.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

vladishtm

В кого є мотоблок з акумом і генератором? В мене форте. Не бачу заряда акума в роботі.Генератор дає десь 11,в. Це виліковно? Чи щось здохло?  Бо поки мене запевнюють що то у всіх так і забий.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

sniper

а ты уверен что это не показания разряженного АКБ? нужно генератор делать.
_____________________________________

как вам космос?)
славута 1.3 Li

Toris

Космос - сила! Це для "славутки" така краса?

KOT

Нужна помощь советом. Нужно  сделать подогрев 2х бутылок физраствора. Использоваться будет в полевых условиях, нужно на вчера. Время даже заказать с Алиэкспресса не очень есть.
Нагревается должно от 5-12 вольт.
Но обычный повербанк не очень подходит, маленькая мощность.
Короче пока в мыслях утепленная коробка, внутри пленка с напылением для подогрева. Электроника с термодатчиком тоже будет, но наверно немного позже, время на разработку и сборку.
Сейчас делаем из подручных средств.
У кого какие мысли, какую коробку взять, какой нагревательный элемент?
Может есть китайские термостаты на 38 градусов, с небольшим гистерезисом доступные в Украине.

drone

#82
Нихромовая проволока подобранная на необходимую мощность + термостат с инкубатора. Сделать по типу йогуртницы. Некую емкость куда влезают две бутылки обмотать снаружи проволокой и утеплить. В емкость поставить бутылки и налить воду, вынуть бутылки и отметить уровень воды в "пустой" емкости. Обматывать до этого уровня. Держать нагретую емкость куда потом ставить бутылки по необходимости. Чем больше буферной воды, тем быстрее будут разогреваться бутылки.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Toris

На крайняк можна взяти звичайні лампи розжарювання на відповідні вольти.

Олександр 1968

Радіатор від проца(відеокарти).На ньому резистор кераміка квадрат(можна і польовик,але це довше гратися)притиснутий.Для польових умов краще акум свинцево-гелевий ніж літій,на холоді все таки

Володимир

Цитата: KOT від 25 Жовтня 2022, 11:49:49Нужна помощь советом. Нужно  сделать подогрев 2х бутылок физраствора. Использоваться будет в полевых условиях, нужно на вчера. Время даже заказать с Алиэкспресса не очень есть.
Нагревается должно от 5-12 вольт.
Но обычный повербанк не очень подходит, маленькая мощность.
Короче пока в мыслях утепленная коробка, внутри пленка с напылением для подогрева. Электроника с термодатчиком тоже будет, но наверно немного позже, время на разработку и сборку.
Сейчас делаем из подручных средств.
У кого какие мысли, какую коробку взять, какой нагревательный элемент?
Может есть китайские термостаты на 38 градусов, с небольшим гистерезисом доступные в Украине.
Такий нагрівач не підійде, вони є різних розмірів і на різні температури, маю такий в наявності 12в/200 градусів, колись купляв на алі для підігріву газових форсунок, можу подарувати для експерементів.

https://www.aliexpress.com/item/32997813152.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1802AgRQwx
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sabre

Славута 1.2 SL

sniper

Цитата: Sabre від 25 Жовтня 2022, 21:52:28Вуглецевий нагрівальний кабель
отакий термостат

кстати идея
Приблизні розрахунки 12В:

0,5 метра - 4Вт (0,36А) - температура нагріву близько 35-40С

0,4 метра - 5Вт (0,45А) - температура нагріву близько 60С

0,38 метра - 6Вт (0,48А) - температура нагріву близько 70С (15Вт на 1м, мінімально допустима довжина на 12В 0,38 метра)

можно и подогрев сидений.

Toris, в пассат под урал симфони 12
славута 1.3 Li

KOT

Цитата: Олександр 1968 від 25 Жовтня 2022, 13:27:19Радіатор від проца(відеокарти).На ньому резистор кераміка квадрат(можна і польовик,але це довше гратися)притиснутий.Для польових умов краще акум свинцево-гелевий ніж літій,на холоді все таки
Свинцові важкі, на скільки я зрозумів, якщо в машині то від прикурювача, або переносимий як можливо меньше и та легше.
Литеві я так розумію будут в плюсовій температурі або на зарядці, та самі себе розігріватимуть, можливо у майбутьному будуть у коробці разом з бутилками та контроллерами заряду та температури.

Цитата: Володимир від 25 Жовтня 2022, 13:56:41Такий нагрівач не підійде, вони є різних розмірів і на різні температури
Не зрозумів, чому. Я вибрав наприклад підходящого розміру с запасом по температурі. Площа мені треба як найбільша. Або дійсно брати маленькі нагрівачі, та якійс металевій кейс. В який налита вода для кращого розподілу тепла.

Цитата: sniper від 25 Жовтня 2022, 23:27:080,5 метра - 4Вт (0,36А) - температура нагріву близько 35-40С
В мене розрахунки показали, що в коробці розміром 15 на 15 на 25см з пенопласту товщиною 20мм, та перепадом температур, в коробці 40 градусів, на вулиці 0. То треба 15 ватт, щоб вона не остигала. Підігріти розчин то ще якась енегрія на розігрів. То ж або пінопласт потовще, або нагрівач потужніше.
З шнуром трохи незручно його з'єднувати. Треба декілька шнурів та іх паралелити.

Цитата: Sabre від 25 Жовтня 2022, 21:52:28отакий термостат
не відкривається линк на термостат.

Доречі, ще запитання про утеплювач, в мене в голові зараз як найкращий то це ЕППС або білий пінопласт. Мінвати та поролон, м'які, але бояться вологи. Та можуть застосовуватись тільки з гібкими нагрівачами.

Володимир

Цитата: KOT від 26 Жовтня 2022, 13:33:21
Цитата: Володимир від 25 Жовтня 2022, 13:56:41Такий нагрівач не підійде, вони є різних розмірів і на різні температури
Не зрозумів, чому.
Вибачай, напевне в своєму запитання забув поставити знак питання. Я мав на увазі що маю такий в наявності, якщо тобі підходить, можу подарувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion