Расход топлива, прямые измерения

Автор vladishtm, 14 Січня 2022, 18:50:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Отих бадяжників знайти і облити їхнім "бензином"... :hysterics:

vladishtm

Всім на вус хай буде. Нажаль епопея з Ядучим бензом мала повтор. (кажуть від БРСМ). Тепер він мав жовтий, лимонний колір. Воняв так само ядовито.  Правда перед тим була заміна шлангів по всій лінії подачі (після перших граблів). Так от, ті  НОВІ шланги після того ядучого бензу не простояли і місяць.  :wacko:  Всередені вони просто растворились  до тряпчано шкурки оплітки!  :psih: Як колись растворялась сира резина бензом. Попередні (старі замінені) шланги не растворялись, вони розмягчались і їх проривало від тиску. Від нових, я тим прорезиновим чорним бензом,  }-)  тепер добряче засрав всю магістраль, рампу, форсунки. Зливав, перекачував промивав (тепер у мене 15 літрів чорного вонючого бензу і все рівно ще красить чорним). Авто робить, але що там в форсах та циліндрах!?  :wacko:  :facepalm: Викручу ще свічки, гляну.
Так от. Вирішив я поставити на магістралі подачі (окрім під капотом) ПВХ прозорий армований шлан (сизуватий) 8мм 15атм. Попередньо мочив його кусок в тому скаженому бензі дня три.  Наче з ним нічого не стало заметного. Резина та зразу чорним маже по руках. Короче поставив, побачимо. Одне не добре хомути можуть розрізать?, резина в цьому плані прочніше під хомутом, підмотував під хомути ізолентою. Бенз поки залив з заправки.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Тобі до того шлангу напевне потрібно ставити самозятяжні хомути, бо тут питання як він себе поведе в морози.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

KOT

Меня больше смущает робота прозрачной шланги при горячей температуре, мне кажется она поплывет. Попробуй в кипящую воду всунуть, как она будет выглядеть?

Володимир

Цитата: KOT від 15 Вересня 2022, 08:54:50Меня больше смущает робота прозрачной шланги при горячей температуре, мне кажется она поплывет. Попробуй в кипящую воду всунуть, как она будет выглядеть?
Я колись ставив на підігрів підошви карба, то проблем не було, але сам матеріал з часом дубіє, навіть в гаражі маю кусок для зливу бензину, то через кілька років сильно втратив еластичність.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 15 Вересня 2022, 08:15:52Тобі до того шлангу напевне потрібно ставити самозятяжні хомути, бо тут питання як він себе поведе в морози.

Так в мене теж е невпевненість в обжимі цими хомутами. Поки що намотував на кінчики шлангів під хомути ізоленту пластик, щоб не прорізаоись шланги, але було б краще тряпчану х/б (не ьуло під рукою, тепер є, якщо що поміняю.)
Цитата: KOT від 15 Вересня 2022, 08:54:50смущает робота прозрачной шланги при горячей температуре
Ну яж я написав ,що під капот поки не буду ПВХ. Шукаю нормальну резину. Але як варіант можна спробуапть одіти поверх ПВХ як захист резину чи обмотувать пару слоями х/б ізоленти.

Цитата: Володимир від 15 Вересня 2022, 17:09:11то через кілька років сильно втратив еластичність.
Ну нічого не вічне,  :(  тим більш як зараз таку ліплять труху. Аби не розчиняло та не засирало форси, свічи, циліндри. А так буду поглядувать на ті ПВХ - тут тільки час покаже. Бо резина тепер точно попадаеться швах. Зараз взяв у сусіда совковий, вже старий, кислородний армований, відрізав кусочок і кинув в той ядо-бенз. Понаблюдаю, можливо піде під капот.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: vladishtm від 15 Вересня 2022, 18:04:59Зараз взяв у сусіда совковий, вже старий, кислородний армований, відрізав кусочок і кинув в той ядо-бенз. Понаблюдаю, можливо піде під капот.
...нАЖАЛЬ РЕЗУЛЬТАТ ПОГАНИЙ (можливо вже дуже старий був шланг).  Полежав він два дні в ядобензі, я витяг, він трохи розширивсь, став наче сухуватий, я придавив пальцями його і він легко лопнув вздовж... повернув на 90град придавив ще раз -лопнув ще раз. ПВХ трубки поки стоять живі (але й бенз вже з заправки - і не БРСМ - наче не ядо по запаху). З попереднього комплекту резинових трубок що замінив, залишилась та що під капотом (наче її не зпортило - можливо тому що там бенз довго не тримається при довгій стоянці). А внизу сзаду він мабуть стояв в шлангах постійно, тому і розстворяв. Читав про той ..бучфй БРСМ (найбільш вирогідне походження ядобензу) , так у них офіційно на заправках суміш бенз + спирт. Називають вони це біопаливом. ЩО при цьому можна нахімічити -одним їм відомо. БРСМ схоже взагвлі "цікава контора"  :facepalm: .
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Цитата: vladishtm від 15 Вересня 2022, 18:04:59
Цитувати виділенеТобі до того шлангу напевне потрібно ставити самозятяжні хомути, бо тут питання як він себе поведе в морози.

Так в мене теж е невпевненість в обжимі цими хомутами. Поки що намотував на кінчики шлангів під хомути ізоленту пластик, щоб не прорізаоись шланги, але було б краще тряпчану х/б (не ьуло під рукою, тепер є, якщо що поміняю.)

Сьогодні прийшлось підтягувать хомут на пластиковому шлангу (під заднім бампером, кінець що після фільтру на магістраль. Поки один -можливо не затягнув.  Всі інші норма -стоять собі, стан пластикових шлангів теж норма.) Заодно заглянув в отвір бака для датчика рівня. Витягнув і  :psih: від стану сітки.

Це та резина з трубок яку поїв той глядський ядо-бенз.  }-) Це та що пройшла до рампи і повернулась в бак.
Що там на сітках форсунок  :wacko:  :sad:  :facepalm:
Хто знає, як мені точно взнати (щоб стопудово достовірно), які в мене форсунки (щоб напевно) та спробувати купити ремкомплект з кольцями та сіточками і самостійно замінити? Не хочеться зняти рампу, а потім вияснити, що не той ремкомплект взяв. Варіант покупки рампи з форсунками якось не пенсовський.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

Цитата: vladishtm від 29 Жовтня 2022, 20:21:51Хто знає, як мені точно взнати (щоб стопудово достовірно), які в мене форсунки (щоб напевно) та спробувати купити ремкомплект з кольцями та сіточками і самостійно замінити? Не хочеться зняти рампу, а потім вияснити, що не той ремкомплект взяв. Варіант покупки рампи з форсунками якось не пенсовський.
Думаю, що найкращим пенсівським варіантом буде зняти рампу і самостійно усе побачити. Бо невідомо, ЩО там стоїть саме у Вас.

vladishtm

Цитата: Toris від 30 Жовтня 2022, 17:21:41зняти рампу і самостійно усе побачити.
Якби в мене була можливість зразу після цього придбати тут потрібні резинові кольця ущільнювачі - то так би і зробив. Нажаль все дуже нЕ. Пів години назад знову пройшла крилата, Направленя Миколаїв, Нова Одеса, Вознесенськ.... Старт схоже десь з підводного, по траєкторії не від криму, а з акваторії Чорного моря. ПВО не чув. Вибух чув дуже сильний. Хотілося щоб знімаючи рампу мати все для заміни під руками. Кільця не дорогі, можна купити зразу варіанти, але знімати ради них не хочу (бо думаю, там на сітках так як на попередньому фото).
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

Ось таблиця в одній з техн.керівництв Славути, що і скільки впливає на розход палива
Не слабо так, пару тройка пунктів і маєш плюс 40-50%  :psih:  :facepalm:
Ось чому мене і хвилюють сітки на вході форсунок, якщо вони забиті після того сраного ядовитого бензу то можна тим самим вважати що це як  слабий тиск бензонасоса, чи зниження порогу зворотнього клапана.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Олександр 1968

Недавно приїзджав ланос,Як від нього знайомо смерділо ядерним шлейфом.Але власник сказав що заправився на недавно відчиненій у місті UPG.А я хотів поїхати,залляти трохи сотого бензу,погасати трохи і зрівняти розхід

User2108

Цитата: Олександр 1968 від 27 Січня 2023, 19:58:59Недавно приїзджав ланос,Як від нього знайомо смерділо ядерним шлейфом.Але власник сказав що заправився на недавно відчиненій у місті UPG.А я хотів поїхати,залляти трохи сотого бензу,погасати трохи і зрівняти розхід
За сотку нічого не скажу, а от upg95 гарно смакує автівці. На київських upg ядерного шлейфу не унюхано.

Володимир

Цитата: vladishtm від 27 Січня 2023, 19:38:12Ось таблиця в одній з техн.керівництв Славути, що і скільки впливає на розход палива
Не слабо так, пару тройка пунктів і маєш плюс 40-50%  :psih:  :facepalm:
Ось чому мене і хвилюють сітки на вході форсунок, якщо вони забиті після того сраного ядовитого бензу то можна тим самим вважати що це як  слабий тиск бензонасоса, чи зниження порогу зворотнього клапана.

То заміни, на деталях.зп бачив такі сітки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 30 Січня 2023, 08:47:05То заміни, на деталях.зп бачив такі сітки.
Проблема в тому, що я не знаю ЯКИЙ саме ремкомплект мені потрібен і як і в кого вияснити  :dunno:
https://repairkit.com.ua/ua/p639165718-remkomplekt-forsunki-vpryska.html
https://repairkit.com.ua/ua/p1356041193-remkomplekt-forsunki-vpryska.html
Рампа в мене пластмассова, таку найшов в Завпоріжжі, в комплекті з форсами та клапаном, 2200грн (це лишній переплат, але авто я би зробив мабуть за пару часов, а вже стару привів би потроху до ладу, і чи собі оставив, чи продав би за якісь гроші). Та телефони магазину поза зоною. Боюсь що і в них вже немає. Бо по магазинах нової не знайшов. Стару брати не бачу сенсу. Схоже та пластикова рампа та форси то вазівське, десь наче і інфу таку бачиів). Бо по ціні комплекту виходить ті  форси дешеві (не бош). Але дуже схоже що саме така в мене і стоїть з заводу.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2