Працювати руками - не соромно(адже, ніхто не є геній, а от ледацюг - вистачає).

Автор VAZ 21053, 12 Лютого 2022, 20:14:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Toris

Цитата: romuald від 13 Лютого 2022, 16:27:14Для себе та сім'ї зібрав декілька ножів.
А чим так цікаво оксидували лезо? Лезо сталеве? Можна рецептик і мануал такої блакитної оксидації?

romuald

Цитата: Toris від 18 Лютого 2022, 14:16:53А чим так цікаво оксидували лезо? Лезо сталеве? Можна рецептик і мануал такої блакитної оксидації?
Травив звичайним хлорним залізом, що травлять печатні плати. Колір там не блакитний а чорний...просто на фото так вийшло. Лезо зі сталі з якоїсь стрічкової пилки...

Romka

О, рукасті люди на нашому форумі.

До речі, рукояті ножа можна просочувати лаком ПФ-170. Методом занурювання. Декілька раз, з витримкою пару хвилин. Потім дати вільно стекти. Каплю лака зняти на межі підсихання. Можна серветкою. Дуже стійкий. Пізніше покажу фотки ножа.

А зараз засвічу майже вогнестійкий шкаф, створений з розбірного стелажу та листів оцинковки 0,35 мм і профілю для гіпсокартону. Монтаж - заклепками.



В середині

Як  кажуть, далі буде.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

VAZ 21053

Цитата: romuald від 18 Лютого 2022, 12:06:26з флешками, картами пам'яті...А там можна було зібрати прошивку і під блютуз...але дома користую спотіфай з компа та телефона, тому блютуз не актуальний
А що таке спотіфай?
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

romuald

Цитата: VAZ 21053 від 18 Лютого 2022, 18:46:34А що таке спотіфай?
Музичний інтернет сервіс https://open.spotify.com На компі прямо з браузера а на телефоні встановив додаток. Лежу на дивані і вибираю треки в телефоні а грає з компа через усь...і нфіг той блютуз...

romuald

Навіть в автомагнітоли доданий даний сервіс https://vroda.co.ua/product/8688247360і на флешку чи телефон закачувати не потрібно...

romuald

Цитата: Romka від 18 Лютого 2022, 17:22:09До речі, рукояті ножа можна просочувати лаком ПФ-170. Методом занурювання. Декілька раз, з витримкою пару хвилин. Потім дати вільно стекти. Каплю лака зняти на межі підсихання. Можна серветкою. Дуже стійкий. Пізніше покажу фотки ножа.
А лакована рукоять не вислизає а руки..? Ще цікаво як би той лак тримався на корку?

Romka

Цитата: romuald від 13 Лютого 2022, 16:27:14рукоять - груша, просочена лляною олією.
Тут у вас груша, то я для цього.
Лакована рукоять приємно і добре лежить в руці.
Відновлення заводського ножа

Заводське лезо в саморобна рукоять, деревина - шовковиця


Лезо закрите скотчем, щоб не пошкодити.
До речі, гарна тема, приєднуйтесь.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

romuald

Цитата: romuald від 13 Лютого 2022, 16:27:14Ще один в процесі. Лезо з чогось викуване, бо досвердлювали один отвір під рукоять, то на станку спец свердло надто натужно співало.

Але після обробки мабуть залишаться раковини, бо добре поржавів, перш ніж до мене потрапив. Рукоять буде з бакелітової фанери.
З якого матеріалу краще зробити клепки..?..пробував з алюмінію, але при розклепуванні ті клепки не рівні. Звичайні гвинти не хочу...

romuald

Цитата: Romka від 18 Лютого 2022, 23:06:57Лакована рукоять приємно і добре лежить в руці.
Але після олії виглядає значно краше, ніж просто лакована. Ще я зварив мастіку: ллянна олія і бджолиний віск в пропорції один до одного. Лак спробую...

romuald

Порекомендуйте путній столярний клей. Користую Момент Столяр...по консистенції, кольору та запаху - той самий ПВА. Але той же стільчик на шиповому з'єднанні через деякий час всеодно розшатується.

VAZ 21053

Цитата: romuald від 19 Лютого 2022, 18:18:22
Порекомендуйте путній столярний клей. Користую Момент Столяр...по консистенції, кольору та запаху - той самий ПВА. Але той же стільчик на шиповому з'єднанні через деякий час всеодно розшатується.
Як на мене путнішого за ПВА поки ще не придумали, просто прочитайте інструкцію...
Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured

Romka

Стільці все життя клею свіжим ПВА, краще не траплялось ще клея. Але я не профі.

А це кухонний столик зібраний з балясин для східців з бука, куплених в Епіцентрі та порізаних в пропорціях "мені так подобається", поперечини - сосновий брус 50*40, столешня - дсп з мебелей виставлених сусідами біля під'їзду на викидання, зібранано кутниками і саморізами та вкрито мебельним лаком НЦ-218.
Спочатку лакуються ніжки в три шари, потім, після висихання, столешня.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Romka

Цитата: romuald від 17 Лютого 2022, 19:37:31
Цитата: VAZ 21053 від 14 Лютого 2022, 21:03:06В мене нажаль ні нормальної роботи ні гаража, ось свою машину тупо під збором лахматив:
У мене гараж в селі, тому машина під під'їздом. То під будинком на зеленій зоні я і ГТЦ міняв, і гальмівні диски з колодками, і радіатор зі зливом ОР, і стартер знімав щоб у квартирі перебрать, і фари знімав а дома мив і підшаманював, і замінив колодку з запобіжниками, і...що ще..?..крч багато...А от двигун -нєєє...
Типу так

Заміна 3 березня колодок і дисків

Заміна  гальмівного супорту в червні
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

VAZ 21053

Цитата: Romka від 19 Лютого 2022, 23:51:17Цитата: romuald от 17 Февраль 2022, 19:37:31
Цитата: VAZ 21053 от 14 Февраль 2022, 21:03:06
В мене нажаль ні нормальної роботи ні гаража, ось свою машину тупо під збором лахматив:
У мене гараж в селі, тому машина під під'їздом. То під будинком на зеленій зоні я і ГТЦ міняв, і гальмівні диски з колодками, і радіатор зі зливом ОР, і стартер знімав щоб у квартирі перебрать, і фари знімав а дома мив і підшаманював, і замінив колодку з запобіжниками, і...що ще..?..крч багато...А от двигун -нєєє...
Типу так
та да, щось в квартирі щось під забором, коротше кажучи умови для плідної і якісної роботи - на вистоті :wacko:
колись в більш менш прийнятних умовах до 2014го, робили ось такі проекти:


Жити з паливом у жилах, або ж "колхоз" на коліні?
https://www.youtube.com/channel/UCAKN5XwvocokaM7VmiJRnOQ/featured