Лямбда зонд

Автор doomu, 13 Серпня 2009, 21:37:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Ivan1988

Ставил такой
https://detali.zp.ua/catalog/7708-datchik_kislorodnyj_16_537_BOSsH_4_kont/
Проехал пока тысяч 25, работает хорошо.
Но у меня с завода Бош стоял, поэтому колодку менять не пришлось.

Vadim_K

У меня негативный опыт по Бошу и по 537 и по 133.
Первый 2-3 месяца отработал, второй 1-2 месяца.
Также оригинальность по коду проверял, все Ок.
Около двух лет откатал БУшный Делфи.
Сейчас перешился на Е0. В планах таки буду ДК покупать.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

ВКБ

Цитата: Vadim_K від 30 Червня 2021, 08:43:27
У меня негативный опыт по Бошу и по 537 и по 133.
Первый 2-3 месяца отработал, второй 1-2 месяца.
Также оригинальность по коду проверял, все Ок.
Около двух лет откатал БУшный Делфи.
Сейчас перешился на Е0. В планах таки буду ДК покупать.
Моя думка уитайця любого і проводку адаптувати.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Артем

в общем поставил калугу. Вроде как ту что на конвейере ставилась.. Посмотрим сколько пробегает.

ВКБ

Коэффициент избытка воздуха (λ) – это отношение действительного количества воздуха, поступившего в двигатель, к теоретически необходимому (стехиометрическому) для полного сгорания топлива. Говоря простым языком, это "на сколько больше (меньше) воздуха поступило в цилиндр, чем должно было бы".
В зависимости от значения λ различают три вида топливовоздушной смеси:

λ = 1 – стехиометрическая смесь;
λ < 1 – "богатая" смесь (избыток – топливо; недостаток – воздух);
λ > 1 – "бедная" смесь (избыток – воздух; недостаток – топливо).

Читайте подробнее на https://techautoport.ru/dvigatel/vypusknaya-sistema/kislorodnyi-datchik.html

Лямбда по БК показує саме факт, а не те що намагається скорегувати наступними тактами.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

vladishtm

Цитата: ВКБ від 20 Листопада 2021, 10:36:33Лямбда по БК показує саме факт, а не те що намагається скорегувати наступними тактами.
Так датчики на то й датчики, щоб видавати значення. Лямбда зонд -це датчик. А в керуючій програмі ЕБУ є підпрограмми(використовуючи в тому числі і значення датчика лямбда), які здійснюють коригування суміши  (час впорскування та РХХ,  щоб суміш була умовно, бо теж можна влізти і наколгоспити)) близька до
Цитата: ВКБ від 20 Листопада 2021, 10:36:33λ = 1 – стехиометрическая смесь;
Е ще підпрограмми які адаптують угол. Ну і все більше ніяк ЕБУ в нашому авто не вплине на потужність
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

А я хочу, якщо міняти лямду, то щоб провод від неї був довший, щоб сам з"єднувач розмістився трохи вище, а не так як зараз весь в багнюці, воді  (тому що якомусь дебілу жалко кусок дрота ще сантиметрів +30 хоча б.  }-)
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: ВКБ від 20 Листопада 2021, 10:36:33
Коэффициент избытка воздуха (λ) – это отношение действительного количества воздуха, поступившего в двигатель, к теоретически необходимому (стехиометрическому) для полного сгорания топлива. Говоря простым языком, это "на сколько больше (меньше) воздуха поступило в цилиндр, чем должно было бы".
В зависимости от значения λ различают три вида топливовоздушной смеси:

λ = 1 – стехиометрическая смесь;
λ < 1 – "богатая" смесь (избыток – топливо; недостаток – воздух);
λ > 1 – "бедная" смесь (избыток – воздух; недостаток – топливо).

Читайте подробнее на https://techautoport.ru/dvigatel/vypusknaya-sistema/kislorodnyi-datchik.html

Лямбда по БК показує саме факт, а не те що намагається скорегувати наступними тактами.
БК показує коефіцієнт лямбдарегулювання а не лямбду, як казав мій вчитель математики, не путай сіно з соломою.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Цитата: Володимир від 20 Листопада 2021, 19:32:45
Цитата: ВКБ від 20 Листопада 2021, 10:36:33
Коэффициент избытка воздуха (λ) – это отношение действительного количества воздуха, поступившего в двигатель, к теоретически необходимому (стехиометрическому) для полного сгорания топлива. Говоря простым языком, это "на сколько больше (меньше) воздуха поступило в цилиндр, чем должно было бы".
В зависимости от значения λ различают три вида топливовоздушной смеси:

λ = 1 – стехиометрическая смесь;
λ < 1 – "богатая" смесь (избыток – топливо; недостаток – воздух);
λ > 1 – "бедная" смесь (избыток – воздух; недостаток – топливо).

Читайте подробнее на https://techautoport.ru/dvigatel/vypusknaya-sistema/kislorodnyi-datchik.html

Лямбда по БК показує саме факт, а не те що намагається скорегувати наступними тактами.
БК показує коефіцієнт лямбдарегулювання а не лямбду, як казав мій вчитель математики, не путай сіно з соломою.
Це помилка?: "...– это отношение действительного количества воздуха, поступившего в двигатель?"
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 21 Листопада 2021, 17:07:44
Цитата: Володимир від 20 Листопада 2021, 19:32:45
Цитата: ВКБ від 20 Листопада 2021, 10:36:33
Коэффициент избытка воздуха (λ) – это отношение действительного количества воздуха, поступившего в двигатель, к теоретически необходимому (стехиометрическому) для полного сгорания топлива. Говоря простым языком, это "на сколько больше (меньше) воздуха поступило в цилиндр, чем должно было бы".
В зависимости от значения λ различают три вида топливовоздушной смеси:

λ = 1 – стехиометрическая смесь;
λ < 1 – "богатая" смесь (избыток – топливо; недостаток – воздух);
λ > 1 – "бедная" смесь (избыток – воздух; недостаток – топливо).

Читайте подробнее на https://techautoport.ru/dvigatel/vypusknaya-sistema/kislorodnyi-datchik.html

Лямбда по БК показує саме факт, а не те що намагається скорегувати наступними тактами.
БК показує коефіцієнт лямбдарегулювання а не лямбду, як казав мій вчитель математики, не путай сіно з соломою.
Це помилка?: "...– это отношение действительного количества воздуха, поступившего в двигатель?"
БК показує коефіцієнт, на який лямбдарегулятор скоригував робочу суміш щоби на виході "λ = 1 – стехиометрическая смесь;", якщо працює лямбдарегулятор на виході лямбда завжди буде рівна одиниці, а KLZ це коефіцієнт лямбдарегулювання, а не лямбда.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

А де мікас показує лямбду фактичну, а не коеф, раз уж тему зав'язав.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 21 Листопада 2021, 19:13:03А де мікас показує лямбду фактичну, а не коеф, раз уж тему зав'язав.
Все залежить від того що ти розумієш під лямбдою. Якщо працює лямбдарегулятор в мікасі, то коли ти засунеш газоаналізатор у вихлопну, то лямбда буде рівна 1, бо регулятор вже її відкорегував коефіцієнтом лямбдарегулювання (KLZ). Якщо ж лямбдарегулятор відключений, то орієнтуйся на напругу на ДК, все що вище напруги 0,46 це багата суміш, все що нижче бідна.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 22 Листопада 2021, 09:11:02Якщо ж лямбдарегулятор відключений,
На ХХ є Т62 - можна задрати температуру включення л-регулювання. А як по можна зробити "умному" для робочого ходу?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

ВКБ

#898
Цікаве саме факт від лямбди спостерігати і те що мікас бере для лямбдарегулювання як вхідну величину опросу контроля вихлопу.

****
По полосі реєстрації кисню: Оскільки лямбда реєструє кисень 0.1В до 0,9В, а 0,5В це є стехеометрична одиниця, то кисень присутній в меншій мірі при 0,75 лямбді, тобто 0,9Вольт....і в більгій мірі при лямбді 1, тобто 0,5Вольт. ...ну і ще більше кисню при лямбді 1,25 тобто 0,1Вольт, де іде зупинення електролізу твердого електроліту.
Я до чого, що багата суміш містить кисень і це до коеф.1. Інакше при повній відсутності кисню при коеф 1 (тобто менше одиниці), падіння напруги б не могло реєструватись взагалі.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 22 Листопада 2021, 16:05:22
Цікаве саме факт від лямбди спостерігати і те що мікас бере для лямбдарегулювання як вхідну величину опросу контроля вихлопу.

****
По полосі реєстрації кисню: Оскільки лямбда реєструє кисень 0.1В до 0,9В, а 0,5В це є стехеометрична одиниця, то кисень присутній в меншій мірі при 0,75 лямбді, тобто 0,9Вольт....і в більгій мірі при лямбді 1, тобто 0,5Вольт. ...ну і ще більше кисню при лямбді 1,25 тобто 0,1Вольт, де іде зупинення електролізу твердого електроліту.
Я до чого, що багата суміш містить кисень і це до коеф.1. Інакше при повній відсутності кисню при коеф 1 (тобто менше одиниці), падіння напруги б не могло реєструватись взагалі.
Костя не тупи, при працюючому лямбдарегулятрі оці напруги на датчику до дупи, на них можна орієнтуватись в плані суміші тільки коли регулятор не працює. Якщо мікас намалював коецієнт лямбдарегулювання, значить паливна суміш вже на нього скорегована.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion