И все таки по поводу доверенности

Автор trust, 09 Листопада 2009, 13:26:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Lexa-811Ребята скажите, если я продам авто по тех. паспорту и человек который приобретёт авто попадёт в ДТП, меня как то это коснётся???
Коли новий власник втікне з місця ДТП. Краще в нового власника взяти копію паспорта чи реквізити щоби мати що пред\"явити міліції в таких ситуаціях, щоби знали кого шукати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ромео

Цитата: Lexa-811Ребята скажите, если я продам авто по тех. паспорту и человек который приобретёт авто попадёт в ДТП, меня как то это коснётся???
А что есть такой дурак который \"купит\" автомобиль по техпаспорту?  o_O   Он же её даже продать не сможет...

Алексей

Полно, за один день позвонило человек 25-30!!! Я сам в шоке и даже не знаю, что делать!

Wildchild

Цитата: Ромео
Цитата: Lexa-811Ребята скажите, если я продам авто по тех. паспорту и человек который приобретёт авто попадёт в ДТП, меня как то это коснётся???
А что есть такой дурак который \"купит\" автомобиль по техпаспорту?  o_O   Он же её даже продать не сможет...
Я так купил по неопытности :D  :D Потом правда напряг продавца поехать и снять с учета в соседнюю область. Уже спустя некоторое время понял, насколько лохонулся

Camel Trophy

Цитата: Lexa-811Ребята скажите, если я продам авто по тех. паспорту и человек который приобретёт авто попадёт в ДТП, меня как то это коснётся???
Тебя потягают!

Wildchild

Цитата: Володимир
Цитата: Lexa-811Ребята скажите, если я продам авто по тех. паспорту и человек который приобретёт авто попадёт в ДТП, меня как то это коснётся???
Коли новий власник втікне з місця ДТП. Краще в нового власника взяти копію паспорта чи реквізити щоби мати що пред\"явити міліції в таких ситуаціях, щоби знали кого шукати.
А ще краще щоб новий власник рукою написав на ксерокопii, шо такий-то такий-то, дав певну сумму за право керування авто, гос номер такий-то. Тому що тупо ксерокс паспорта може зробити хто завгодно, а так там хъоча б буде написано рукою нового \"власника\"

Ромео

Цитата: WildchildА ще краще щоб новий власник рукою написав на ксерокопii, шо такий-то такий-то, дав певну сумму за право керування авто, гос номер такий-то. Тому що тупо ксерокс паспорта може зробити хто завгодно, а так там хъоча б буде написано рукою нового \"власника\"
Не займайтеся ху..нею!  Ця розписка може хіба, що в туалеті висіти, щоб мухи зі сміху дохли читаючи її. Дана розписка не має жодної юридичної сили, що вона є = що її немає!  Якщо хтось із сторін не хоче займатися переоформленням машини то тоді пряма дорога до нотаріуса і виробляти доручення з правом продажу або як ще в народі називають\"генеральне доручення\". А викладати грощі без доручення а тільки по факту отримання техпаспорта це вища міра жлобства, а скупий платить двічи....  Я, думаю ви зрозуміли, що я маю на увазі....

олег

чем я рискую??? продал машину коллеге.  взял с него расписку, и дал ему свою. я продал,он купил. предупредил его, в случае собьёт кого и ко мне прийдут крутить руки, скажу угнал. на том и договорились.  в одной расписке , написано, авто дано в аренду. в другой- продано. тоесть, по 2 расписки с каждого.

Юрій

Жесть!
А сказати просто: \"Дав покататися не можна\"?

Volodymyr

Цитата: o52eчем я рискую??? продал машину коллеге.  взял с него расписку, и дал ему свою. я продал,он купил. предупредил его, в случае собьёт кого и ко мне прийдут крутить руки, скажу угнал. на том и договорились.  в одной расписке , написано, авто дано в аренду. в другой- продано. тоесть, по 2 расписки с каждого.

вот наш народ не может без проблем жить, сами создаем сами разгребаем, Суть в чем. Согласно судебной практике - оформление доверености это прихован договор, и если Вы продали человеку то возьмите расписку мол так и так я продал такую то машину такие то номера и получил за это такую сумму и пусть чел себе катается и все , а зачем расписка что сдал в аренду, если потом заявлять что угнали и более того я уверен на 100 процентов что ни в одном ни в другом случае эти бумажки не оформленны согласно требованиям и ничего они кроме как туалетной бумаги не стоят. А по поводу риска- просто чтобы не заглубляться дальше - у тебя есть долги за комунальные, та за все что угодно, наложили арест машину забрали у того человека, он без машины пока ты не погасиш долги, придет и навешает тебе в морду, как Тебе такой риск
Сломалась машина и нет денег на пиво — вот они мужские критические дни...

Sergik32

100%, краще оформити все правильно і спокійно ходити і груші околачувати
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

олег

я так и сделал, марка авто,номера, ф.и.о. сумма прописью. всё путём. а зачем вторая расписка, есть такая необходимость. кому ему надо он говорит, что взял в аренду авто. короче так надо было.  я когда ездил по доверенности на славуте,тоже расписку взял,что заплатил энную сумму. не для туалета, для себя.

Володимир

Чергове покращення від слуг народу, підозрюю що тепер купівля авто по довіреності буде знову в тренді, враховуючи що на кожну область є тільки один НДЕКЦ.

Відтепер для продажу авто потрібен висновок експерта. Що це значить на практиці?
https://auto.ria.com/uk/news/autolaw/256898/vidteper-dlya-prodazhu-avto-potriben-visnovok-eksperta-scho-cze-znach.html
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Як сказав Г.Балашов, при владі третій ешелон януковичів. [blevota]

Володимир

Цитата: Toris від 14 Грудня 2022, 14:36:50Як сказав Г.Балашов, при владі третій ешелон януковичів. [blevota]
Не виключено що все залишиться так як і було, тільки в сервісних центрах ті люди що проводили огляд, тепер будуть проводити експертизу, тільки змінять порядок. Літом, то йшов до працівника СЦ, той брав документи і посилав на огляд, після огляду повертався до того працівника з старими номерами і тобі давали нові.

Цитувати виділенеЕкспертне дослідження проводиться фахівцями експертної служби МВС або судовими експертами державних спеціалізованих установ, які мають присвоєну в установленому Законом України «Про судову експертизу» порядку кваліфікацію судового експерта з правом проведення досліджень за відповідними експертними спеціальностями. Розташовані центри, де можна отримати послугу експертного дослідження транспортного засобу поблизу більшості сервісних центрів МВС, а також можна буде звертатися до офісів Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС, координати яких подано нижче:
За результатами дослідження складається висновок експертного дослідження. Завдання такого дослідження – визначення справжності ідентифікаційних номерів транспортного засобу і реєстраційних документів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion