Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

KOT


Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Замінив вентиль, та замінив вихідний штуцер магістралі з прямого на кутовий щоби був кращий доступ до вентиля, витоку газу нема, катаємось далі. Також було знято, почищено та покрашено бензобак, та замінено паливний фільтр.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Як стан в середині баку? Багато багнюки? Жижі?
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 12 Серпня 2022, 11:29:32
Як стан в середині баку? Багато багнюки? Жижі?
Те що злилось було чистим, в середину не заглядав, красив тільки зверху.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

66800 км.

Нова накладка на руль, на цей раз без перфорації, кріпив поверх старої, бо руль трохи затонкий, хоч і під попередню мотав вспінений поліетилен, але все рівно було замало.


Попав на очі старий паливний фільтр, вирішив розрізати, пробіг 36000 км на газі, коли їздив на бензині, фільтр міняв кожних 10 тисяч то був завжди майже чистим, схоже що контакти ротора насоса перетворились на якусь субстанцію і забили фільтр, я ще якось здивувався що після заміни фільтра насос почав працювати тихіше. За 7 років на газу, в бак раз в рік заправляв по 10-15 літрів бензину, і то потім частину зливав для мотокоси та мотоблока.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Порівняв вагу старенької вести 50А і в аналогічному корпусі forse 50А, то по механічній вазі веста на 0,5 кг важча, і це при тому що до неї потрібно трохи долити води. Одним словом той forse зовсім не преміум.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris


Володимир

Цитата: Toris від 08 Жовтня 2022, 21:32:26А яка маса жовтенького?
Я важив вагою як на малюнку, тому точність там така собі. Веста 12,5 кг, форсе 12 кг. Глянув в середину то між пластинами і стінками великий простір, на кожну банку по 9 пластин, схоже мінімум одну в кожну банку не додали.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

То це ще по-людському. На Розетці моя сіренька Варта Б20 декларується 11,7кг. Тобто Форсе50 точно не гірше ВартаБ20. :-D

Володимир

Сезон дощів закінчився, нарешті дійшли руки заглянути в багажник під коврик, все сухо, чорна ізостічка під ущільнювачем працює. Навіть в дощі коли виїзжав з подвір"я і наклон машини змінювався на протилежний, з порогів вода більше не текла. Ось так, через дверний ущільнювач, в славутах з заводі гниють пороги та арки над заднім колесом.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

Цитата: Володимир від 21 Жовтня 2022, 09:15:08чорна ізостічка під ущільнювачем працює
Це хебешна ізолєнта? (ізостічка ) Чи яка? Хебшна за звичай товща ніж капронові. А в чому суть? Пройшов по периметру під резиновими ущільнювачами?
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: vladishtm від 22 Жовтня 2022, 21:35:39
Цитата: Володимир від 21 Жовтня 2022, 09:15:08чорна ізостічка під ущільнювачем працює
Це хебешна ізолєнта? (ізостічка ) Чи яка? Хебшна за звичай товща ніж капронові.
Звичайна капронова, хебешна буде пропускати воду.

Цитата: vladishtm від 22 Жовтня 2022, 21:35:39А в чому суть? Пройшов по периметру під резиновими ущільнювачами?
Під ущільнювачем стик двох частин кузова, верхньої боковини і внутрішньої, де зварні точки, там щільно, а де їх нема, то є шпарина. Коли вода вверху попадає в порожнину між резиною ущільнювача і металом кузова, то вона по тому каналу йде вниз аж до замка ляди, але так як на шляху є щілини між листами металу, то вона губиться раніше і тече або в салон, або під задній призговик, а далі по чобітку в пороги. Ізострічку я наклеїв на той стик щоби закрити шпарини між листами металу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Отвір овальний  на ляді аоди від міжлисття свареного сендвіча біля динаміків теж тече в салон, конструктив такий. Ти його закривав?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 24 Жовтня 2022, 08:14:57Отвір овальний  на ляді аоди від міжлисття свареного сендвіча біля динаміків теж тече в салон, конструктив такий. Ти його закривав?
Про конструктив я знаю, але якщо багажник ніхто не відкривав, і авто встигло після дощу висохнути, а в задньому лівому куті стоїть калюжа, то вода в неї попала точно не з ляди.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion