Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Володимир від 23 Жовтня 2022, 14:53:35Під ущільнювачем стик двох частин кузова,
А... :wallbash:   тепер поняв суть. А то зразу подумав що за рахунок товщини ізоленти ти припіднімав ущільнювач компенсуючи його старіння і просадку.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

67350 км.

Дійшли нарешті руки поправити розвал сходження, бо після заміни лівої ще конвеєрної шарової на ЛСА, руль чогось змістився, робив сам, ідеально не вийшло бо підлога в гаражі в мене має трошки нахил, то руль на якийсь градус тягне в сторону, також руль по центру ідеально не поставив, бо крутив тільки ліву тягу, до правої без ями добратись в мене цього разу не вийло. Можливо з часом повезе колись попасти на толковий розвал де візьмуться за славуту, то поправлю.



Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#1127
Відкрию трохи завісу щодо мого другого авто що було в інших темах.

На початку червня 2022 року було куплено автомобіль Dacia Logan MCV 2009 р.в. Давно хотів таке авто, була можливість, то вирішив взяти на попробувати. З плюшок в авто центральний замок (без дистанційки), АБС, дві подушки безпеки, гідропідсилювач керма.

















Поділюсь враженнями, з плюсів:

- Гідропідсилювач керма.

- Дуже просторий салон, посадка висока, задні пасажири сидять вище за водія та переднього пасажира, коліна в передні сідушки не впираються, навіть з моїм ростом 185 см з заду до спинки ще залишається 3-5 см. Дизайн на любителя, але мені подобається.

- Дуже великий багажник, глибина без складання сідушок 120 см, із складеними сідущками 170 см, якщо зняти то всі 200 см.

- На мій погляд мегазручна і проста процедура складання сідушок, спочатку ложиться спинка, а потім сідушка перекидається вперед.

- Пічка має рециркуляцію і дуже хороший потік повітря з повітрепроводів.





З мінусів:

- Ричаг КПП не має захисту від дурака при увімкненнї задньої, після славути рази три пробував втикати задню замість 5-ї.

- Двірники замалі, стоять два однакових по 55 см, то зверху труть мало, а правому трохи бракує ходу щоби дотерти до сліду лівого.

- Не подобається керування склоочисником, на підрулювому перемикачі нема як в люксовій славуті першого підпружиненого положення для увімкнення одного змаху, перемикач зразу переходить в переривчатий режим. Якщо потягнути рачаг на себе, то рідина на скло бризкає, але щітки не працюють.

- Не зручне розміщення органів управління пічкою, регулятори сильно внизу, треба заглядати вниз щоби побачити в якому положення перемикачі, плюсь їх трохи перекриває важіль перемикання АПП і він інколи заважає при керуванні пічкою.

- Відсутній обігрів ніг задніх пасажирів, хоча пічка ефектривніша ніж в славуті і салон прогріває швидше без рециркуляції.

- Відсутні гідрокомпенсатори на клапанах, і їх доводиться регулювати, хоча по регляменту там пробіг 30000 км. Регулювання вимагає заміни металічної прокладки.

- При обриві ремня гне клапана, і він не так легко міняється як на славуті, потрібно знімати правий підкрилок, бокову подушку, шків генератора і т.д.

- Майже відсутній огляд через вікна задніх дверей.

Хтось просив зробити бортовика на форумі, то скажу що його не буде, так як авто на даний момент вже продано. Загалом враження від автомобіля позитивні, хоча мені більше в ньому подобалось їздити на пасажирському сидінні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Цитата: Володимир від 01 Лютого 2023, 14:43:35Хтось просив зробити бортовика на форумі, то скажу що його не буде, так як авто на даний момент вже продано.

То ви як перекуп прямо  :-D . Не поїздили і продали.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 01 Лютого 2023, 15:39:09
Цитата: Володимир від 01 Лютого 2023, 14:43:35Хтось просив зробити бортовика на форумі, то скажу що його не буде, так як авто на даний момент вже продано.

То ви як перекуп прямо  :-D . Не поїздили і продали.
Ну, як виявилось, таке велике авто мені не потрібне, славуту замінити воно не змогло, за 7 місяців наїздив трохи більше 500 км. Довелось продати доки воно не втратило ціну.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 01 Лютого 2023, 14:43:35Хтось просив зробити бортовика на форумі, то скажу що його не буде, так як авто на даний момент вже продано. Загалом враження від автомобіля позитивні, хоча мені більше в ньому подобалось їздити на пасажирському сидінні.
Цитата: Володимир від 01 Лютого 2023, 16:16:54Ну, як виявилось, таке велике авто мені не потрібне, славуту замінити воно не змогло, за 7 місяців наїздив трохи більше 500 км. Довелось продати доки воно не втратило ціну.
(ображено) і навіть мені не запропонував... :hysterics:

User2108

Цитата: Toris від 02 Лютого 2023, 13:10:23
Цитата: Володимир від 01 Лютого 2023, 14:43:35Хтось просив зробити бортовика на форумі, то скажу що його не буде, так як авто на даний момент вже продано. Загалом враження від автомобіля позитивні, хоча мені більше в ньому подобалось їздити на пасажирському сидінні.
Цитата: Володимир від 01 Лютого 2023, 16:16:54Ну, як виявилось, таке велике авто мені не потрібне, славуту замінити воно не змогло, за 7 місяців наїздив трохи більше 500 км. Довелось продати доки воно не втратило ціну.
(ображено) і навіть мені не запропонував... :hysterics:
та ж ця афтівка, не проходила під ваші параметри, тут кондея не було

Володимир

Цитата: Toris від 02 Лютого 2023, 13:10:23(ображено) і навіть мені не запропонував... :hysterics:
На то є свої причини. Хочеш таку автівку, дивись на пропозиції Рівне Луцьк, там багато таких пропозицій, то продають дешевше.
Цитата: User2108 від 02 Лютого 2023, 15:25:40та ж ця афтівка, не проходила під ваші параметри, тут кондея не було
Без кондея можна обійтись, таке велике авто не підходять в якості жоповозки, більше як комерційний транспорт.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

от жук, навіть не похвастався, але в даний час це вже не до радості. я на цю автівку кажучи "пісяв кипятком" тільки з новішим салоном, там руль інший і на передніх дверях ручки всередині такі косі, не оці дві піськи. але всто як славута голе і шумне, зато зручне і вмістке. 1,4 трошки мало йому. Ну одним словом ти поїздив як дядько, відчув що краще славути 1,2LI може бути славута 1,3LI
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 02 Лютого 2023, 15:47:59от жук, навіть не похвастався, але в даний час це вже не до радості. я на цю автівку кажучи "пісяв кипятком" тільки з новішим салоном, там руль інший і на передніх дверях ручки всередині такі косі, не оці дві піськи. але всто як славута голе і шумне, зато зручне і вмістке. 1,4 трошки мало йому.
1.4 з пробігом 238 тисяч, тягне краще ніж інжекторна славута 1.2.
Цитата: Sergik32 від 02 Лютого 2023, 15:47:59Ну одним словом ти поїздив як дядько, відчув що краще славути 1,2LI може бути славута 1,3LI
Ну не незнаю, не моє, хочеться щось з більшим салоном як славута, але таке саме надійне і функціональне просте і надійне як славута.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Такі гольфи уже відкатали своє... Славути стільки не виїздили.

Володимир

Цитата: Toris від 02 Лютого 2023, 13:10:23(ображено) і навіть мені не запропонував... :hysterics:
Тут https://auto.ria.com/uk/auto_dacia_logan_33910728.html продають аналогічне авто, в порівнянні з моєю кращий стан, краща компелктація, вже поставили газ, і продається дешевше ніж я продав свою.
Цитата: Sergik32 від 02 Лютого 2023, 15:47:59Я на цю автівку кажучи "пісяв кипятком" тільки з новішим салоном, там руль інший і на передніх дверях ручки всередині такі косі, не оці дві піськи.
Оці передні ручки є не у всіх комплектаціях.
Цитата: Sergik32 від 02 Лютого 2023, 21:01:50Тоді гольф4 хачбек 1,6 або 1,9 дизель
Гольф в якості наступного авто я не розглядаю.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Володимир від 02 Лютого 2023, 16:55:59Ну не незнаю, не моє, хочеться щось з більшим салоном як славута, але таке саме надійне і функціональне просте і надійне як славута.
Октавія чи рапід :)
Надійні і функціональні як Славута, ще й кузов такий же :)
Двигуни атмо/турбо, бенз/дизель, купа різних об`ємів. ЗП і тюнінга валом, досить доступні.

Володимир

Цитата: User2108 від 03 Лютого 2023, 09:53:29
Цитата: Володимир від 02 Лютого 2023, 16:55:59Ну не незнаю, не моє, хочеться щось з більшим салоном як славута, але таке саме надійне і функціональне просте і надійне як славута.
Октавія чи рапід :)
Надійні і функціональні як Славута, ще й кузов такий же :)
Двигуни атмо/турбо, бенз/дизель, купа різних об`ємів. ЗП і тюнінга валом, досить доступні.
Машини красиві, але дорогуваті, мені не потрібні понти, а робоча конячка, поки що в пріоритеті Дачія логан фаза 2 (в кузові седан, не рено, бо їх робили москалі),


форд фюжин,


останнім часом почав вивчати шкоду фабію.


Але підозрюю що цього року ніяких замін не буде.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion