Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 03 Серпня 2018, 16:43:49
а я перед установкою то промазав герметиком, а тоді як вОн падсох то насадив патрубок, без Херметика не вірю ніяким хомутам
Я також мазав але про редуктор забув, а на пічці він зліз доки я патрубки кріпив. На мою думку краще намазати і затягувати доки не засок, бо коли засок, крутиш хомути патрубки крутяться і зривають той герметик з поверхонь.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#676
Замінив лівий задній підкрилок, рукожопи на СТО коли купляв машину поставили його так що при загрузці колесо терло по підкрилку, як результат він протерся. Якість підкрилків вже не та що 10 років тому, раніше їх робили з пластмаси товщиною 2 мм, теперішні мають товщину 1.5 мм.

Поставив під пріороопори проставки товщиною 2 мм, бо в автозаза проблема вибити на стакані рівний отвір, то опора стояла зі зміщенням так як рідні центрувались по трьох отворах кріплення. Розвал трохи змінився по трасі на нерівностях відчувається що машина не тримає дорогу.




Випадково знайшов причину малої продуктивності радіатора, його частково забило насінням трав, пробував пилососом чистити то не витягує, буду пробувати мийку високого тиску зі сторони двигуна.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

компресором видувай. тоєсть ти хочеш сказати, що коли вставляєш опору з трьома шпильками і вони входять в стакан то всерівно вона не відцентрована відносно стакану?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 20 Серпня 2018, 14:51:29компресором видувай.
Нема в наявності, хіба треба їхати десь на шиномонтаж проситися.
Цитата: Sergik32 від 20 Серпня 2018, 14:51:29тоєсть ти хочеш сказати, що коли вставляєш опору з трьома шпильками і вони входять в стакан то всерівно вона не відцентрована відносно стакану?
Рідні центруються на шпильках, між опорою і стаканом там досить великий проміжок.


На моїй пріоороопорі маде ін севі, той виступ ширший за центральний отвір в стакані, якщо правий стакан зроблений ще більш-менш і опора ставала по центру, то лівий зроблений так, що навіть кріплення розпорки на буртик отвора не налізло. В результаті опора або ставала з перекосом, або зі зміщенням на зовні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

я свою ходівку перевірив на 3Д і все вроді в нормі,одну тільки трошки назад подали, я правда не знаю який тра кастор, але сказав 3Д-ешний майстер що все добре. а славута як була на дорозі як гівно в ополонці то так і буде, хіба тільки на стокових ВС-11 вона стійкіша
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Жулик

Цитата: Sergik32 від 20 Серпня 2018, 14:51:29
компресором видувай.
Тут главное мойкой не позагинать соты  :facepalm:.
Бо мне кондерщик говорит: помой радик кондера, только просто с шланга напором! А не мойкой, бо приезжают некоторые  :facepalm:.
Правда радик у меня чистый, помыть это означало для профилактики от пыли типа.


Володимир

Цитата: Sergik32 від 21 Серпня 2018, 00:33:39
я свою ходівку перевірив на 3Д і все вроді в нормі,одну тільки трошки назад подали, я правда не знаю який тра кастор, але сказав 3Д-ешний майстер що все добре.
Сумніваюсь що стенд визначає поперечний нахил осі обертання, тільки продольний. Можливо в тебе стакани виштамповані рівно, бо мої як яйце.
Цитата: Sergik32 від 21 Серпня 2018, 00:33:39а славута як була на дорозі як гівно в ополонці то так і буде, хіба тільки на стокових ВС-11 вона стійкіша
Моя на дуже кривій і напівстертій белшині тримається, і це при тому що перед зимою сходження поставили нулюве, а зараз права стойка пішла до середини і сходження пішло в плюс, тобто з переду відстань менша ніж з заду, а має бути навпаки.
Цитата: Жулик від 21 Серпня 2018, 06:57:10
Цитата: Sergik32 від 20 Серпня 2018, 14:51:29
компресором видувай.
Тут главное мойкой не позагинать соты  :facepalm:.
Бо мне кондерщик говорит: помой радик кондера, только просто с шланга напором! А не мойкой, бо приезжают некоторые  :facepalm:.
Правда радик у меня чистый, помыть это означало для профилактики от пыли типа.
Буду пробувати різні варіанти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Жулик від 21 Серпня 2018, 06:57:10
Цитата: Sergik32 від 20 Серпня 2018, 14:51:29
компресором видувай.
Тут главное мойкой не позагинать соты  :facepalm:.
Бо мне кондерщик говорит: помой радик кондера, только просто с шланга напором! А не мойкой, бо приезжают некоторые  :facepalm:.
Правда радик у меня чистый, помыть это означало для профилактики от пыли типа.
Знімав вчора вентилятор і пробував зі шланга промити, ефекту ніякого. Мийкою високого тиску якщо струмінь зробити широким то радіатор не пошкоджується, але все рівно повністю не вимивається так як нема можливості направити струмінь перпендикулярно до радіатора. З середини радіатор получився чистий як новий, а от з переду мусор не вимився весь. Сьогодні зранку зняв передню решітку то насіння в дирках дуже багато, що зміг то виколупав, деяке дуже глибоко в середині. Попробую після роботи помити радіатор з зовні, там є можливість направляти струмінь перпендикулярно радіатору.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

От падлючие семки, ты поливай их, они проростут и повысмыкуешь как буръян  :rofl:

Володимир

Цитата: Жулик від 22 Серпня 2018, 09:55:55
От падлючие семки, ты поливай их, они проростут и повысмыкуешь как буръян  :rofl:
Думаю вони там вже зажарились.  :-D Я знімав лижу, вона також була до верху набита насінням, то ті проросли.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Sergik32 від 21 Серпня 2018, 00:33:39а славута як була на дорозі як гівно в ополонці то так і буде, хіба тільки на стокових ВС-11 вона стійкіша
То кажеб баруми не айс. Я питав на таврофорумі про стійкість на барумах, то народ пише що нарікань нема.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Жулик

Цитата: Володимир від 22 Серпня 2018, 10:04:04
Цитата: Жулик від 22 Серпня 2018, 09:55:55
От падлючие семки, ты поливай их, они проростут и повысмыкуешь как буръян  :rofl:
Думаю вони там вже зажарились.  :-D Я знімав лижу, вона також була до верху набита насінням, то ті проросли.
О то як павыкалупуишь не выкидай, палуздаешь  :rofl:

Володимир

Викулупав з радіатора все що бачив і можна було дістати, потім з переду пройшовся по радіатору мийкою високого тиску. Як результат, якщо раніше на ХХ вентилятор включався і працював довго і нудно доки температура впаде до 92-х градусів, то тепер секунд 30, і температура падає до робочої температури термостата, тобто до 87 градусів.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

о, це діло, тра і свого помити, але ще картоплю тра копати то по полям буду їздити, а засраний радіатор гарно, там насіння хвате на пів поля.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Треба якусь сітку перед радіатором замутити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion