Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Жулик

Цитата: Romka від 17 Квітня 2018, 11:13:50
После восстановления родная ручка будет всю жизнь работать. Так же сломалась через год после покупки. Дорезал резьбу, болты длиннее поставил и 9 лет служит уже.
Нада подсказать изготовителям, шоб на заводе отламывали и сразу дорезали резьбу  :-D

Володимир

Цитата: Жулик від 17 Квітня 2018, 11:19:14
Цитата: Romka від 17 Квітня 2018, 11:13:50
После восстановления родная ручка будет всю жизнь работать. Так же сломалась через год после покупки. Дорезал резьбу, болты длиннее поставил и 9 лет служит уже.
Нада подсказать изготовителям, шоб на заводе отламывали и сразу дорезали резьбу  :-D
То прото треба метчиком дорізати різьбу до кінця, і ставити довші болти.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

vol4ok7

Цитата: Romka від 17 Квітня 2018, 11:13:50
После восстановления родная ручка будет всю жизнь работать. Так же сломалась через год после покупки. Дорезал резьбу, болты длиннее поставил и 9 лет служит уже.
Ситуация и у меня была один в один!

SWarlock

Та она почти у всех, наверное, ломалась. Я тоже просверлил и закрутил на длинные винты. Так и уехала через 2 года...
Жизнь - тяжелая штука. Как только у тебя на руках все козыри, она начинает играть с тобой в шахматы.

Жулик

Цитата: Romka від 17 Квітня 2018, 17:40:26
Все уже, сняли с конвейера.
Машина да а ручки наверно еще в кооперативах клипают )

Володимир

Застрахувався, авто 345,60 грн., причіп 117,50 грн.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#652
Заміна ременя ГРМ зимою в опівночі дала зрозуміти що під капотом бракує підсвітки. В якості підсвітки вирішив використати світлодіодну стрічку.

Приклеїв під ребром жорсткості, так щоби світло не світило в очі, провід протягнув в середині ребер жорсткості.



Щоби не мудрувати з запобіжниками, підключив до сигнала, на клему що йде до руля. Вимикач помістив в металічну коробочку, щоби на нього не попадала вода.


Ричажок вимикача зправа біля гідрокоректора, над АКБ.


Ну і власне результат, як воно світить в темноті.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 14 Червня 2018, 09:27:49
зачітна підсвіточка
І колір приємний, в гаражі закручені економки з відтінком 4100К скоріш за все, то ніфіга при них не бачу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

гарно є, а ще можна і по щиту мотірному, буде видно аж колектора з коробкою
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

А ще можна під задній бампер - буде видно бордюри вночі у люстерко.

Sergik32

ну то вже дитячі пустощі, а от підкапотка гарно освітлена це є хорошо, бо в гаражі то є переніска щоб засарєть, а от в дорозі то гарна підсвітка допомагає, хоча славута в дорозі рідко ломається
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 14 Червня 2018, 10:40:05
гарно є, а ще можна і по щиту мотірному, буде видно аж колектора з коробкою
Треба ховати так щоби не світило в очі, бо я коли стрічку підклюв ще не встановлену, то чере те що сліпила очі, було мало що видно, і я подумав що бреба було таки брати потужнішу, але вже коли включив закріплену на капоті, то був приємно здивований якістю світла.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

#659
46330 км.

Помер регулятор напруги на генераторі, причому тупо коротнув ключ, скільки обертів даєш, стільки і напруги видає генератор. Поставив назад рідний на 14в.

Важкувато йому напевне в жару було, аж наклейка сплавилась.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion