Улучшение обдува лобового стекла

Автор Павел, 06 Жовтня 2010, 19:20:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Max 55

Цитата: Валера 82 від 25 Квітня 2017, 18:22:48
ребят подскажите, в славуте люксовая торпеда я еще не разобрался со всеми заслонками в низу с боку со стороны ног пассажира есть рычажок для чего он и как им пользоваться?
В низ рычаг _____для зимы
В верх __________для лета

dj_doom

Цитата: kurasov1965M від 24 Вересня 2017, 15:08:38
у меня с датчиками дождя и света.а то задумался о продаже машины, а у меня трещина во всю ширину лобового стекла, это может отпугнуть покупателя.какие есть варианты поставить подешевле?

судя по данному сообщению и по остальным сообщениям - то это бот..

Sergik32

ага, это БОТ с трещиной на все лобовое
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Алексей K.

Не пойму почему,но при скорости около 60км/ч воздух поступает в салон лучше,чем при включенной печке
инженер заз

Володимир

Цитата: Алексей K. від 22 Грудня 2017, 10:46:26
Не пойму почему,но при скорости около 60км/ч воздух поступает в салон лучше,чем при включенной печке
Тому що в режимі зима, вентилятор частину повітря що захопив, зразу викидає на двір. В тавропічці використано діаметральний тип вентилятора, а умови його розботи виконуються тільки в режимі літо.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

тому що розробка обдуву нашого корчвагена таурега зроблена через жопу, і коли швидкість мала або зовсім машина стоїть то ще з горем пополам вентилятор дує, при швидкості лопасті вентилятора збивають потік повітря що йде ззовні, коли виключений вентилятор то через лопасті повітря проходить в салон.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Так ось воно що... :o А я вже думав, що щось з моїм Славутиком не те...

Доведеться таки рачкувати під топеду, знімати цього "уберкондиціонера" і шаманити, шаманити, шаманити...  :download:

Одразу питання: може, хтось його вже переробляв чи міняв на пристойніший від чогось?

UPD: Подивився відео - ну його нафіг, там дофіга розбирати, антифриз зливати, багато часу і треба нормального гаража. Переведу електрофен на 12 вольт чи ще щось придумаю.

Spoiler
[close]

Серёга

Тут есть ветка про переделку, я себе поставил от ВАЗ 2108 улитку и очень доволен ей.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Sergik32

я собі тоже прикупив улітку 2108 і буду після свят в теплому гаражі щось переробляти, бо зараз в таку слякоть і холод не хочеться лізти, все одно мушу радіватора основного і пічканого міняти, бо обидва течуть.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Toris від 22 Грудня 2017, 14:23:00Одразу питання: може, хтось його вже переробляв чи міняв на пристойніший від чогось?
В мене від тойоти короли 87 рв моторчик. Колись на таврію ставив від ваз-2108, то не сподобалось, вітру дофіга, але через швидкий і вузький потік повітря, на ноги повітря тепле, а на вікно холодне.







Можливо і штатна пічка добре дула б, якби додати вентиляції кузову, бо навіть якщо і доробити пічку, то з закритими вікнами потік значно слабший.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

ну цю то ти конєшно конкретно задєлав, тут пластмасо-жестяно-герметико-шурупно зробрено.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 22 Грудня 2017, 15:06:57
ну цю то ти конєшно конкретно задєлав, тут пластмасо-жестяно-герметико-шурупно зробрено.
Але чогось в голові є дурна мисля десь збоку притулити рідний корпус від того моторчика, здоровий правда зараза, але там і потік повітря з нього потужний, плюс готова рециркуляція.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Серёга

Ну незнаю нет же конкретного шаблона по установке каждый по разному ставит вот и получается по разному, мне например устраивает восьмёрочная улитка и в ноги и на стекло горячим дует.
Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Серёга

Ещё б посоветовал на главном воздуховоде срезать **козырьки** лучше обдув лобового будет, я сначала не весь срезал а кусочками и наблюдал в тех местах где срезал обдув лучше был быстрее стекло отпотевало, потом весь срезал.  на фото красным выделил где срезать


Мы работаем на работе,которую ненавидим,чтобы купить вещи,которые нам не нужны!

Romka

На люск не катит, там в накладках отверстия тоже сдвинутые!
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4