Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Sergik32

головне міняти фільтра, щоб не засрався, бо потім може розірвати шланга
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Romaken

Цитата: Sergik32 від 06 Липня 2020, 07:53:01може розірвати шланга
Слушно, думаю може таке бути...хоча скоріше його зі штуцера вирве, чи ні ???
(питання чисто філософське, бо з нашою якістю бензину я фільтр той регулярно міняю, думаю не встигне ніяк на глухо засратися)

Тиск той насос дає 4 бара і качає так 150 л/хв)

drone

Я правильно понимаю, что при работе двигателя на газу ЭБН гоняет бензин по замкнутому контуру? При этом создаваемое давление, а значит и производительность, особо не важны.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Цитата: drone від 21 Липня 2020, 23:37:53
Я правильно понимаю, что при работе двигателя на газу ЭБН гоняет бензин по замкнутому контуру? При этом создаваемое давление, а значит и производительность, особо не важны.
Так. Лише при розігріві по заводу або підхвату з газу на бенз.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Пацанюри, а є якесь максимально адаптоване до славутки рішення занурювального (погружного) електробензонасоса? Щоби запихнути усе в лючок до датчика рівня бензину або замість нього (без втрати функціоналу показометра рівня)?

Володимир

Цитата: Toris від 22 Липня 2020, 16:17:17
Пацанюри, а є якесь максимально адаптоване до славутки рішення занурювального (погружного) електробензонасоса? Щоби запихнути усе в лючок до датчика рівня бензину або замість нього (без втрати функціоналу показометра рівня)?
Шукай в неті, ставлять бензонасос від ланоса.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: ВКБ від 22 Липня 2020, 16:50:17!!!  Але хай жужить на вулиці., і посадитимйого на сайленблоки, на яких сидить рампа валтека , і фільт посадить на сайлентбочки маленькі та м'яку трубочку. Безпечніше так при дтп в зад...хай плюхкає намвулицю.
Та не хочу я "кишки" на вулиці тримати, вони полюбе заляпаються грязюкою і здохнуть. Хочу, щоби з баку виходила штатна шланга, так красіво і харашо.

Цитата: Володимир від 22 Липня 2020, 16:54:42Шукай в неті, ставлять бензонасос від ланоса.
А підійде мені до карбюратора насос від інжекторного ланоса? Там тиск низький?

ВКБ

Цитата: Toris від 22 Липня 2020, 16:56:28
Цитата: Володимир від 22 Липня 2020, 16:54:42Шукай в неті, ставлять бензонасос від ланоса.
А підійде мені до карбюратора насос від інжекторного ланоса? Там тиск низький?
Не піде,  погружні інжекторні 5 атм. давлять.

!!! Щодо інжекторного: Але хай жужить на вулиці., і посадити його на сайленблоки, на яких сидить рампа валтека , і фільт посадить на сайлентбочки маленькі та м'яку трубочку. Безпечніше так при дтп в зад...хай плюхкає на вулицю.
Для карбових 0,5 атм даве.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Toris від 22 Липня 2020, 16:56:28
Цитата: ВКБ від 22 Липня 2020, 16:50:17!!!  Але хай жужить на вулиці., і посадитимйого на сайленблоки, на яких сидить рампа валтека , і фільт посадить на сайлентбочки маленькі та м'яку трубочку. Безпечніше так при дтп в зад...хай плюхкає намвулицю.
Та не хочу я "кишки" на вулиці тримати, вони полюбе заляпаються грязюкою і здохнуть. Хочу, щоби з баку виходила штатна шланга, так красіво і харашо.

Цитата: Володимир від 22 Липня 2020, 16:54:42Шукай в неті, ставлять бензонасос від ланоса.
А підійде мені до карбюратора насос від інжекторного ланоса? Там тиск низький?
Так виглядає насос від ланоса, береш наш бензоприймач з датчиком, і в розріз трубки вставляєш карбовий бензонасос, головне щоби влізло в отвір в баку.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Не дай бог бабах від невипробуваної самопальшини.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Romaken

От я, б**ть і приїхав.....як то кажуть "не довго музика іграла, не довго фраєр танцював"... Пройшло півтора місяця, максимум 1600 км пробігу від моменту мого посту про насос Пірбург, як він взяв і втикнув, обідно-досадно просто до біса :(
Попав на тисячу на рівному місці...

Короч, ну його нах із тими б/у деталями....будь вони хоть від бентлі....

Питання: хто де брав насос до інжектора і який порадите ???
(Такий щоб качав достатньо, був максимально тихий і до 2500 грн новий)

Sergik32

бери бош і ....ош, він не дешевий але він того вартий
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

_Oleksandr_

Цитата: Romaken від 18 Серпня 2020, 16:05:02
Питання: хто де брав насос до інжектора і який порадите ???
(Такий щоб качав достатньо, був максимально тихий і до 2500 грн новий)
По советам из этой же темы (спасибо Skiper-у) около месяца назад взял Bosch 0580464070, ставится bolt on (правда в диаметре чуть больше заводского).
Плюсы: вибрации нет совсем, по звуку - слышно только если прислушаться и только если машина НЕ заведена, не греется.
Минусы: само собой цена - мне мой обошелся в 2000, но самое сложное - это найти оригинал (брал в местном магазине запчастей (но по-моему они даже отправляют почтой, если интересно - в личку скину сайт) и проверял онлайн через приложение считывая QR код с коробки).
Выглядит вот так
Spoiler
[close]

Sergik32

Тіко тра тепер на прийомну трубку в баку ставити дрібну сіточку з інжекторних машин, ВАЗ або УАЗ ну або іномарок, бо в БОШі немає внутрішньої сіточки і всю срань з бака затягне в насос.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

_Oleksandr_

Цитата: Sergik32 від 19 Серпня 2020, 08:22:47Тіко тра тепер на прийомну трубку в баку ставити дрібну сіточку з інжекторних машин, ВАЗ або УАЗ ну або іномарок, бо в БОШі немає внутрішньої сіточки і всю срань з бака затягне в насос.
Считаю, что не нужно. Во первых - судя по профилю у человека машина инжекторная, во-вторых - Вас, наверное, кто-то обманул, т.к. на 070-м Bosch-e, который в этой теме обсуждается еще незапамятных времен, сетка есть
Spoiler
[close]