Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

ну якщо є то є, у моєму то немає, тому я на заборній трубі в баку поставив на ту що є сітку ще і з інжехтора, пластикову дрібненьку
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

В мене такий 0 580 464 037, якщо глянути на вхід, то видно вісь двигуна. Сітку для боша навіть якщо вона і є, то вважаю що ставити обов"язково, тому що рано чи пізно вона забивається, а насос не розборний, тому її непочистиш.



Також, судячи з цього фото, ця сітка затримує тільки грубі часточки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romaken

Так, машинка інжектор

Маєте на увазі перед Бошем поставити на вхід ще один фільтр, щоб насісь не накрився від бруду ??
Це можна, фільтр в рази дешевший ніж новий насос :o

А таке питання, де його оригінального знайти у Львові ???
Щоб не був аналог чи ще гірше підробка...

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 19 Серпня 2020, 15:20:17а насос не розборний, тому її непочистиш.
Я вас умоляю, нет ничего неразборного. Я их ремонтирую иногда, и несколько посчтавил на инжекторные таврии.
Жаль немогу разобраться с фотками, выложил бы кучку разобранных.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

якщо є болгарка і сварка то розбирається все.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Завальцованный алюминевый насос не сваривается сваркой.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Romaken від 19 Серпня 2020, 17:22:37
Так, машинка інжектор

Маєте на увазі перед Бошем поставити на вхід ще один фільтр, щоб насісь не накрився від бруду ??
Це можна, фільтр в рази дешевший ніж новий насос :o
Краще отак, на бош перед насосом на патрубку не варто, бо вони зазвичай бензину качають більше ніж стокові, то бензин може в фільтрі закипати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Так як мій бензонасос бош почав помирати, шукаю йому на заміну інший, що порадите з того що є зараз на ринку? Основні вимоги щоби було тихо надійно і з сіточкою на вході.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитата: Володимир від 23 Квітня 2021, 09:35:34
Так як мій бензонасос бош почав помирати, шукаю йому на заміну інший, що порадите з того що є зараз на ринку? Основні вимоги щоби було тихо надійно і з сіточкою на вході.

Летом 2018 года ставил AURORA, такой
https://detali.zp.ua/catalog/87733-nasos_toplivnyj_jelektr_1103i/#description

Изначально работал вообще бесшумно, аж не привычно было. Потом стал чуть громче работать. Уже два раза его снимал и разбирал, промывал сеточку на входе. после прочистки сетки опять примолкает. За свои деньги хороший насос. Единственный минус был на моем экземпляре так это одна шпилька на которую ставится клемма питания была с ослабленной резьбой, закрутил две гайки и ездит.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 23 Квітня 2021, 10:43:03
Цитата: Володимир від 23 Квітня 2021, 09:35:34
Так як мій бензонасос бош почав помирати, шукаю йому на заміну інший, що порадите з того що є зараз на ринку? Основні вимоги щоби було тихо надійно і з сіточкою на вході.

Летом 2018 года ставил AURORA, такой
https://detali.zp.ua/catalog/87733-nasos_toplivnyj_jelektr_1103i/#description

Изначально работал вообще бесшумно, аж не привычно было. Потом стал чуть громче работать. Уже два раза его снимал и разбирал, промывал сеточку на входе. после прочистки сетки опять примолкает. За свои деньги хороший насос. Единственный минус был на моем экземпляре так это одна шпилька на которую ставится клемма питания была с ослабленной резьбой, закрутил две гайки и ездит.
Я дивився цей насос, на нього негативних відгуків більше ніж позитивних. Це важкодоступна деталь на авто, не хочеться мені до нього періодично заглядати, знайшов я на одному сайті що спеціалізується деталями на ЗАЗ такого боша 0580464038, виробник Чехія, просить правда за нього 1800 грн, на іншому сайті 7 пропозицій такого насоса, діапазон цін 1710-2210 грн., написав їм, може відпишуть в чим ці насоси відрізняються.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеЯ дивився цей насос, на нього негативних відгуків більше ніж позитивних.
Такая природа людей. Если плохо то отзыв оставлят полюбому, если хорошо то не факт, что отпишутся. Мой тысяч 20 уже точно прошел и умирать не собирается (я так думаю). А разбирал его из-за грязного бензина который забивал сеточку. Запчасти этого производителя мне конечно не нравятся, это наверное исключение.

Цитувати виділенеЦе важкодоступна деталь на авто, не хочеться мені до нього періодично заглядати, знайшов я на одному сайті що спеціалізується деталями на ЗАЗ такого боша 0580464038, виробник Чехія, просить правда за нього 1800 грн
Посмотрел, почитал это объявления. Так и не понял с какого авто этот БОШ, продавец нагло написал что на Таврию))) И цена что-то мне кажется не актуальная.

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 23 Квітня 2021, 11:47:50
Цитувати виділенеЯ дивився цей насос, на нього негативних відгуків більше ніж позитивних.
Такая природа людей. Если плохо то отзыв оставлят полюбому, если хорошо то не факт, что отпишутся. Мой тысяч 20 уже точно прошел и умирать не собирается (я так думаю). А разбирал его из-за грязного бензина который забивал сеточку. Запчасти этого производителя мне конечно не нравятся, это наверное исключение.

Цитувати виділенеЦе важкодоступна деталь на авто, не хочеться мені до нього періодично заглядати, знайшов я на одному сайті що спеціалізується деталями на ЗАЗ такого боша 0580464038, виробник Чехія, просить правда за нього 1800 грн
Посмотрел, почитал это объявления. Так и не понял с какого авто этот БОШ, продавец нагло написал что на Таврию))) И цена что-то мне кажется не актуальная.
У нього широкий спектр застосування, волга 3110, і навіть автобуси, якщо забити на пром.юа номер, то цінових пропозицій також багато, і дешеві і дорогі, все залежить від виробника.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

_Oleksandr_

Цитата: Володимир від 23 Квітня 2021, 09:35:34Так як мій бензонасос бош почав помирати, шукаю йому на заміну інший, що порадите з того що є зараз на ринку? Основні вимоги щоби було тихо надійно і з сіточкою на вході.
Прошлым летом брал Bosch 0580464070 тут - https://automix.com.ua/search/0580464070/BOSCH (но тогда он был подешевле). Сетка есть, работает тихо - выше по теме писал про него.

Володимир

Цитата: _Aleksandr_ від 23 Квітня 2021, 22:56:48
Цитата: Володимир від 23 Квітня 2021, 09:35:34Так як мій бензонасос бош почав помирати, шукаю йому на заміну інший, що порадите з того що є зараз на ринку? Основні вимоги щоби було тихо надійно і з сіточкою на вході.
Прошлым летом брал Bosch 0580464070 тут - https://automix.com.ua/search/0580464070/BOSCH (но тогда он был подешевле). Сетка есть, работает тихо - выше по теме писал про него.
Дорогувате задоволення, я знайшов 0580464038 по нижчим цінам, зараз пробую вияснити в продавця яка країна виробник, бо китайський бош на промі можна купити в два рази дешевше.


Вскрив свій насос, захистного кожуха не було, то корозія що на корпусі що на вхідному штуцері, наступного разу треба красити корпус, і чимось промазувати вхідний штуцер в місці контакту із патрубком.



В середині все в ідеалі окрім контактів на роторі.


Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Приезжай Володя, жменю отсыплю )
Кто с чем работает, у того этого завались.
И не один уже перебирал ремонтировал, знаю устройство и способы ремонта.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх