Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Max 55

Здарова друг, я ничего не понял!
бензонасос постоянно воет при включении зажигания?
чек горит даже в движении?

Артем

чек горить постійно, і бензонасос тоже гудить - виє постійно, тільки тихо. Пару раз їздив майже на пустому баку. А ще це появилось після останньої заправки на укрнафті 92 бензином.
Маю запасний оригінальний бензонасос, може треба замінити, тільки як не знаю, підкажіть будь ласка

Max 55

не надо ничего менять, пока работает пусть работает!
а запасной в багажнике вози, поменять можно и в поле:
снять давление в магистрали, открутить пластиковый кожук под задним бампером, открутить хомуты, открутить болты плюса и минуса бензонасоса - там маленькие гайки.
Нужны будут ключики - 6, 7, 8, 10, 13

А насчет чека езжай на диагностику у тебя сейчас есть активная ошибка, её нужно расшифровать и устранить!

Skiper

Цитата: artem.krulщо він тихо виє і лампа check engine горить постійно. Але машина їде нормально. Підкажіть в чому може бути проблема?
Отделите мух от котлет. Бензонасос отдельно, лампа отдельно.
Вытьё на лампу не думаю, что влияет.
Сначала устранить ошибку, которую сгенерировал Микас и вывел на панель.
Затем можно думать и собирать деньги на бензонасос. Он сейчас качает, пока с вытьём можно ездить, а вот ошибка - это уже не приятно: диагностика + возможно замена какого-то элемента или датчика.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Артем

Дуже дякую за пораду. Я так розумію, якщо бензонасос постійно гудить значить це ще нормально? А на діагностику поїду. В мене колись таке було, що чек загорався і певний час не гас, а коли я глушив мотор і знов заводився, то сам гас, а тепер постійно горить. Значить я так розумію насос я можу і сам поміняти? Він знаходиться під пластиковим кожухом під бампером? як зняти тиск в магістралі - відкрутити хомути як Ви написали, правильно я розумію, а далі вже відкрутити все решта? Насос знімається знизу, правильно я розумію? Сорі, що так багато питань задаю, просто я ше тільки молодий автолюбитель і мало що сам міняв, але при теперішніх цінах пора самому вчитись ремонту  машинки.)


Бензонасос є заводський в запасі вожу з собою постійно

Не пишите два сообщения подряд, просто нажмите изменить

Max 55

Max 55

когда работает двигатель он и должен постоянно гудеть!
а при включении зажигания (не заводя мотор) будет гудеть секунд 10 и выключаться!


http://viamobile.ru/page.php?id=1190
по этой ссылке скачайте книгу! там есть все ответы на ваши вопросы!

Sergik32

є книжка по славуті, іздатЄльство ІІІРим?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0


Sergik32

о, я-я. там в ІІІРимі все гарно написано і навіть з хватаграхвіями.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: artem.krulДоброго дня. Виникла проблемка, колись бензонасос тільки спочатку, коли після повороту ключа загоралася лампочка check engine гудів, а тепер в один момент почав гудіти постійно, хоча я б сказав, що він тихо виє і лампа check engine горить постійно. Але машина їде нормально. Підкажіть в чому може бути проблема? І ще одне, підкажіть як самому замінити електробензонасос?
Якщо насос на машині оригінальний, то я би радив його розібрати і почистити сіточку на вході насосу, скоріш за все забилась, і бензин час від часу закипає в насосі, тому і гудить.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

і обов\'язково поміняти паливного фільтра, якщо він засраний то тоже буде гудіти насос бо не може прокачати
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Артем

Насос не оригінальний, власник поставив китайський, але в мене є оригінальний в запасі на заміну. Воно то повинно гудіти коли автомобіль їде, але я чую, що воно гудить не так як раніше а якось завиває. Паливний фільтр я міняв кілька місяців тому, але може дійсно від бензину неякісного забився фільтр. В мене після укрнафти 92 було таке, що загорялась лампа чек, мигала, але потім гасла, а тепер от таке сталося. За ссилочку на літературу дякую дуже!

ВКБ

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

олег

Володя , а почему бензин закипает ? На скорости 80 км/ час , ОЖ где то за 80° и не закипает, эбн НЕ ГУДИТ. При скорости 100 и больше, ОЖ 80 ° и чуть ниже, а насос гудит. Я так понимаю, чем выше ОЖ тем сильнее нагревается и всё остальное и бензин и движок и дпкв- короче , чем выше t ОЖ  , тем хуже работает ЭБН, ДПКВ и тд ???

A4_






 В принципе можно было и не разбирать, достаточно промыть в обратном направлении.