Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 05 Лютого 2016, 10:06:29
одним словом місць де може пропадати контакт достатньо.
У карбюраторной таких мест почти нет.  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

ass0nf1re

Цитата: Володимир від 05 Лютого 2016, 10:06:29
Цитата: ass0nf1re від 04 Лютого 2016, 19:32:31
и что ээто,блок управления?
Крім блоку рерування є всякі релюшки і запобіжники, одним словом місць де може пропадати контакт достатньо.
Я знаю что такое блок управления,я спросил что это причина в нем именно?

ZaVa

Колеги. Підкажіть який фільтр поставити перед ЕБН. Насос от такий 0 580 464 008 BOSCH . Сітка яка була на паливоприймальній трубці ( від Нексії ) забилася після 10 тисяч - замінив, але кожен раз розбирать бак нема бажання.
Що порадите поставить ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Сволочь

Цитата: ZaVa від 26 Квітня 2016, 22:41:28
Колеги. Підкажіть який фільтр поставити перед ЕБН. Насос от такий 0 580 464 008 BOSCH . Сітка яка була на паливоприймальній трубці ( від Нексії ) забилася після 10 тисяч - замінив, але кожен раз розбирать бак нема бажання.
Що порадите поставить ?
Сетку в горловину бака.
"Мечта рабов-рынок, где можно было бы покупать себе господ" Станислав Ежи Лец

ZaVa

С какого авто можно поставить ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Sergik32

сітка в горловині мало що допоможе бо бак не пластиковий і він сипеться. На всмоктуючу трубку, помімо штатної сітки я присобачив ще сітку з інжекторної 2110, вона плоска і дуже дрібна, лишнє обрізав і надів, обжав проволокою. Зайди на бортовичок Володимира, там у нього є така штука з іномарки, шикарно зроблено і акуратно. Ну на своїй я вже їжжжу добагато, поки ніяких проблем не було, але полюбому постав сіточку бо у БОША немає внутрішнього фільтра і він може відкинути копита із-за сміття. Щось по типу такого, вже трохи смутно помню, але точно похожий
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: ZaVa від 26 Квітня 2016, 22:41:28
Колеги. Підкажіть який фільтр поставити перед ЕБН. Насос от такий 0 580 464 008 BOSCH . Сітка яка була на паливоприймальній трубці ( від Нексії ) забилася після 10 тисяч - замінив, але кожен раз розбирать бак нема бажання.
Що порадите поставить ?
Можна так, але є ризик що буде бензин в тому фільтрі закипати.


Але краще такий прямо в бак, я в себе уголок на повороті відрізав і надів сіточку замість рідної.


Такі взагалі не треба буде різати.




Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

от і все вияснилось, головне піти на базар і поритися
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Vitaliy.

Цитата: Володимир від 27 Квітня 2016, 08:22:55
Можна так, але є ризик що буде бензин в тому фільтрі закипати.

Во первых, фильтрик против стрелки поставлен. А во вторых, он может быть недостаточной пропускной способности. Поставить типа такого, но длиньше.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

тіко в бан на всмоктуючу, ззовні перед насісом не тра
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Vitalka від 27 Квітня 2016, 09:52:53
Во первых, фильтрик против стрелки поставлен.
На тому фільтрі стрілочок нема.
Цитата: Vitalka від 27 Квітня 2016, 09:52:53
А во вторых, он может быть недостаточной пропускной способности. Поставить типа такого, но длиньше.
Сітка пропустить, а от отворів в штуцерах може бути замало.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

Колеги. Дуже дякую всим за відповіді.
Був встановлений від Нексії ( такий як на фото від Володимира з зеленою заглушкою ) - забився. Була виконана заміна на такий же від Нексіїї - після 5 тисяч та сама картина - забився. Кожен раз розбирать паливоприймач нема ніякого бажання.  От і хочу свтановить назовні перед насосом. Пробував чіпляти такий фільтр ( марка Z-307 ) як на першому фото від Володимира - бензин кавітує, насос гуде. Тому такий варіант відкинув. Правда кут на фільтрі не відрізав.
Володю, а можна детальніше про встановлення вашого фільтру - тобто Z-307 на прийомну трубку в баку.
В мене взагалі була думка про те, щоб замінити паливоприймальну трубку на трубку більшого діаметру в перерізі, хоча б 10 мм в діаметрі. Ніхто таке не практикував ? Тому як вхід насосу - що староосокольського, що БОШ - однаковий 12 мм зовнішній діаметр. Можливо в цьому ( малий діаметр ) причина виходу з ладу ( починають гудіти ) рідні насоси - важко втягувати бензин ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: Salek від 27 Квітня 2016, 10:53:01
От такого филтра и толку мало,разве что муха не проскочит. ;)
Я собі такий фільтр поставив на моторчик омивайки, то там самотьоком омивайка не хоче текти, а ти кажеш муха проскочить.
Цитата: Salek від 27 Квітня 2016, 10:53:01
У меня стоит обычный карбовый,хватает ?5тыс.

Я такий також ставив після покупки машини, то після 4-х тисяч заглянув, я він забився повністю і фільтручий елемент порвало.

На боші він може не витримати, бо для прикладу стоковий насос має продуктивність 110 л/г, а мій бош що я потім поставив, має продуктивність 130 л/г. І якщо на вході не буде доброї подачі бензину, то бензин закипає.

Цитата: ZaVa від 27 Квітня 2016, 13:28:52
Пробував чіпляти такий фільтр ( марка Z-307 ) як на першому фото від Володимира - бензин кавітує, насос гуде. Тому такий варіант відкинув. Правда кут на фільтрі не відрізав.
Треба було відрізати, бо інакше він не повністю занурюється в бензи, тобто всією площею не лягає надно, так як повітря швидше проходить через сіточку і тоді в тебе на вході получається мікс з безнину з повітрям. Хоча ще можливий варіант, що приймальна трубка десь вперлася в стінку коліна і перекрилась частково подача бензину.

А сам фільтр хороший, він має два шари, зверху груба сітка для грубої очистки, а в середині щільна для тонкої очистки.
Цитата: ZaVa від 27 Квітня 2016, 13:28:52
Володю, а можна детальніше про встановлення вашого фільтру - тобто Z-307 на прийомну трубку в баку.

Цитата: ZaVa від 27 Квітня 2016, 13:28:52
В мене взагалі була думка про те, щоб замінити паливоприймальну трубку на трубку більшого діаметру в перерізі, хоча б 10 мм в діаметрі. Ніхто таке не практикував ? Тому як вхід насосу - що староосокольського, що БОШ - однаковий 12 мм зовнішній діаметр. Можливо в цьому ( малий діаметр ) причина виходу з ладу ( починають гудіти ) рідні насоси - важко втягувати бензин ?
На кінці де надівається патрубок, можеш розсверлити отвір до розміру внутрішнього діаметру трубки, щого вистарчить. Бо з заводу кінець чогось завужений.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Vitaliy.

Володя. Мне даже не нужно на них стрелки смотреть. По прозрачному корпусу видно, что он поставленный наоборот, против нормальной циркуляции. Воздух, масло, топливо, всё это должно подходить к фильтру снаружи, а из нутри всасываться.
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Цитата: Vitalka від 27 Квітня 2016, 15:41:06
Володя. Мне даже не нужно на них стрелки смотреть. По прозрачному корпусу видно, что он поставленный наоборот, против нормальной циркуляции. Воздух, масло, топливо, всё это должно подходить к фильтру снаружи, а из нутри всасываться.
Можливо, просто так було зручніше кріпити до насоса.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion