Бензонасос (ЭБН)

Автор Андрей, 26 Травня 2008, 12:13:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

ZaVa

#915
Цитувати виділенеУ меня сейчас бош,перед этим был сток и китаёза,без проблем.
А фільтр який встановлений ??? Чи лише сітка на паливоприйомній трубці ?


Цитувати виділенеТреба було відрізати, бо інакше він не повністю занурюється в бензи,

Я становив цей фільтр перез насосом - зовні. То бензин "кипів" у фільтрі. Зараз перед насосом фільтра нема. На днях буду заправлятися, то треба встановить, а шо ставить поки не знаю.
Цитувати виділенеНа кінці де надівається патрубок, можеш розсверлити отвір до розміру внутрішнього діаметру трубки, щого вистарчить. Бо з заводу кінець чогось завужений.
це зробив коли встановлював фільтр від нексії - місяці 4 назад.
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

ZaVa

Поняв, дякую !!!
Я так розумію не гуде насос від нехватки палива ? І чи не пробував встановлювати такий же тільки вертикальний ?
Оттакий http://activ-toplivo.narod.ru/img/act_dud1.jpg
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Володимир

Цитата: ZaVa від 28 Квітня 2016, 13:59:25
Поняв, дякую !!!
Я так розумію не гуде насос від нехватки палива ? І чи не пробував встановлювати такий же тільки вертикальний ?
Оттакий http://activ-toplivo.narod.ru/img/act_dud1.jpg
Поставиш фільтр, то на працюючому насосі постукай пальцем по фільтру, якщо від ударів не буде закипати бензин і відповідно не буде мінятись звук насосу, то буде жити.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ZaVa

Колеги. Ніхто не практикував перед ебн встановлення фільтру від пічки запорожця ?
\"Славута\" 1,2 Li , 2006г ,   М10.3

Sergik32

достатньо в бак на стокову сітку надіти полімерний чохлик з інжевої машини і фсьо
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Salek від 29 Квітня 2016, 08:45:20
И ШО! Каждый раз(?5-7тыс) разбирать бак!
Мій там вже майже 30 тисяч живе, ще жодного разу не розбирав.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

не забивається значить бензин нормальний, а якби був грязний то насіс уже б помер, іменно бошовський
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Sergik32

бензин різний, просто бошовський насос не має в собі сітки, а в баку буває срань різна бо навіть в 99% власників їздять з 1/3 бака а решту 2/3 повітря і конденсат, от і сипеться на дно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Salek від 29 Квітня 2016, 09:19:22
Цитата: Володимир від 29 Квітня 2016, 09:15:03
Цитата: Salek від 29 Квітня 2016, 08:45:20
И ШО! Каждый раз(?5-7тыс) разбирать бак!
Мій там вже майже 30 тисяч живе, ще жодного разу не розбирав.
Если не забивается,значит не фильтрует.
Вопрос!
НАФИГА он нужен?
Завжди заправляюсь тільки на одній заправці, бензин у нас чистий. Перший карбовий фільтр який поставив після покупки нового авто після 4-х тисяч пробігу був повністю забитий і порваний, другий такий самий фільтр за аналогічний період був вже майже чисчтий, так як бак за перші 4 тисячі помився.

В стоковому бензонасосі розмір фільтруючого елемента приблизо 4 см в діаметрі, і забиваєтся не дуже швидко, площа того фільтра що я засунув в бак разів в 10 більша.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

1 славута не идеал, но имхо заводской конструкции достаточно
2 я не скажу про всю Украину, но в Киеве и области жуткой грязи в бензе нету (если не лить подзаборного), что б ставить доп фильтр
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Sergik32

в бак я заглядував і не раз, на дні пару мусорин плаває, але поки фільтр не забитий. Ну ставити чи не ставити це діло особисто кожного, я поставив і він мені не заважає, роботу свою робить от і добре і на тому.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Salek від 29 Квітня 2016, 14:33:24
Ну и оставил бы его работать.
Чёт я на пойму,то ты решил не ставить потому что быстро забивается,то потому что не забивается.
Писав же вище, що поставив бензонасос бош, з більшою продуктивністю, карбовий фільтр не підходить, бо закипає бензин перед насосом.

Цитата: Salek від 29 Квітня 2016, 14:33:24
Цитата: Володимир від 29 Квітня 2016, 11:40:15
В стоковому бензонасосі розмір фільтруючого елемента приблизо 4 см в діаметрі, і забиваєтся не дуже швидко, площа того фільтра що я засунув в бак разів в 10 більша.
Только он нифига и не фильтрует.
Распили и посмотри при замене родной фильтр.
Ти не повіриш, кожного разу пиляю, то тільки перший заводський фільтр був грязний через 10 тис км пробігу, навіть гармошка трохи деформувалась, всі наступні були чистими, трохи потемнів фільтруючий елемент але грубої грязюки не було, можна було сміло 20 тисяч їздити. Фільтр сіточку в бак поставив коли пробіг був порядка 9-ти тисяч.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Salek від 29 Квітня 2016, 15:01:40
У меня сейчас бош и не закипает.
Яка продуктивніть твого боша?
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

 BOSCH 0580464070 установлен, не закипает. Фильтр основной волговский 3110-1117010. Никаких дополнительных фильтров лепить не собираюсь ибо не вижу смысла, т.к. в тех иномарках (Альфа, БМВ), где он устанавливался с завода так же ничего не было. Ходят эти Боши до сих пор. Фильтр в этих иномарках был BOSCH 0450905030, аналог волговского. Хотел себе поставить ещё при смене стокового лет 7 назад, но облом было за ним ехать, взял  волговский, не жалею. Предыдущий, который заменил после 2 тыс пробега, был целый, по началу не продувался, бумага разбухла, нынче бензин давно высох, дуется и лежит в багажнике как запасной вместе со стоковым бензонасосом.
Проверял приёмную сетку в баке раза два при замене поплавков (тонут, как тёщи под лёдом), всё чисто, потому дополнительно так же ничего не лепил. В баке держу от 20 ло 7 литров 95, заправляюсь или на проверенных заправках, а по трассе там, где заправляются другие  машины. На пустую заправку неизвестного названия обычно не заезжаю. Свечи так же нормальные живые. Уже тыс 15 не менял. не троят. Пробег 33тыс. Может что-то не так?
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

Skiper

Цитата: Salek від 29 Квітня 2016, 16:49:08

Только при пробеге в 300тыс. картинка не будет такой радужной. ;)
Ничего не вечно под луной. На бензонасосе жизнь не остановится. Через 300тыс можно менять или бензонасос, или машину, смотря что будет дешевле.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём