Петлі дверей

Автор Michurin, 23 Червня 2008, 10:03:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

Та не, именно моторное залил в отверстие штифта вверху и внизу. Там у меня нет пробочек. Понятно что не на долго. Чё то не могу найти штифтов на рынке. Планирую развести его на больший размер, хоть он и закаленный до 40 ед.

Шатик нормальный такой , пора что-то делать, но на удивление перестала  клацать. Началось зимой и по вчера.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

RomanVolk

Мужики ,кто знает мастера по перепресовке пальцев в дверях?????  В Днепре!!!

Дима

народ, а нигролом можно смазать петли дверей?

Max 55

маслом надо, а нигролом пусть негры мажутся!  :D

ВКБ

Цитата: Dominikнарод, а нигролом можно смазать петли дверей?

Если скрепят, покапай в ось петель и на ось петель моторным или нечто похожим. У меня, прикинь, перестали стучать и раздражать уже несколько месяцев. А люфтик не мешает ни грамма.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ
Цитата: Dominikнарод, а нигролом можно смазать петли дверей?

Если скрепят, покапай в ось петель и на ось петель моторным или нечто похожим. У меня, прикинь, перестали стучать и раздражать уже несколько месяцев. А люфтик не мешает ни грамма.
Аналогічно, після змазки перестали стукати петлі, тільки я змазую не моторним маслом, а ТАД-17и підвищеної в\"язкості, він не так швидко витікає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Дима

всем СПАСИБО!!! на счёт негров улыбнуло :D  *THUMBSUP* . значит смажу трансмиссионкой. у меня в конце скрипят, когда блокирует дверь, от закрытия ветром например.

Number One

Я литолом ограничители мажу.

Мобілізацiя  12.03.2015 - 5.04.2016.
Я ДОМА !!!

Володимир

Купляв в Тернополі на авторинку осі до петель дверей, продавець загнув ціну 15 грн. за штуку, ну думаю взагалі обнаглів, знаю що бачив в неті по 10 грн. Але так як ще вже було після обіду і всі інші точки з запчастинами ЗАЗ закриті то взяв. Тільки що глянув в неті що продують по ціні 7 грн. за штуку, то зрозумів що ті що я купив відрізняються від тих що зараз продається.

Продається в неті, на вигляд ніби зроблені з консервної банки.


Те що купив. Метал товстий і гладкий, схоже що калені, тяк як поки катались в машині то звеніли як дзвіночки, і коли напильником знімав завусини, то він не дуже їх пиляв.



Товщина цих осей 8.5мм, а на дверях наміряв 8мм, тепер думаю влізуть чи ні.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Max 55

на наждаке сделай конус побольше и войдут за милую душу!

ВКБ

Так їх смисл пружиніння по периметру, роздача назовню сторону і клиніння. Розрізні штіфти завжди більші за отвори. Сталь 65Г, 60, 70 (пружинно-ресорна) твердість 42-47 НRc Для порівняння, напильник, свердло, фреза, кінець ударний зубила 57..62. Твердосплавні інструменти 68...78.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ВКБ

Замінив всі ризинки дверні, оказались менші в перерізі трохи, чим ті, що стояли. Почали стукати петлі дверей, майже всі. Особлива  права передня. Зробив процедуру вдруге, залив в петлі, тобто , в штіфт ТАД-17. Стукати перестали. Ітого, від першого мащення пройшло майже 9місяців. Краще так, ніж лізти міняти, вналом.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБЗамінив всі ризинки дверні, оказались менші в перерізі трохи, чим ті, що стояли. Почали стукати петлі дверей, майже всі. Особлива  права передня. Зробив процедуру вдруге, залив в петлі, тобто , в штіфт ТАД-17. Стукати перестали. Ітого, від першого мащення пройшло майже 9місяців. Краще так, ніж лізти міняти, вналом.
Воно ніби і не стукає, але де гарантія що не розбиваються отвори петель.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Вони і так розбиті. Зроблю собі розрізну вісь індивідуальну під любий розмір.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Артем

От і в мене появилась ця проблема, стук з правої передньої дверки. До речі стук є і коли дверка закрита, і я натискаю трошки сильніше на правий верхній її край над вікном. Думаю спочатку попробувати шланг, до речі якої товщини, чи правильніше діаметру він має бути, також бачив пост про те як в дірку на петлях різинку вставляли, я б і таке попробував, але з чого та різинка взята, бо думаю як буду купляти шланг в автомагазині, то може і різинку купив би підходящу на всяк випадок, якшо шланг на ізоленті не допоможе.   Якщо не допоможе, то буду щось з тими петлями робити, чи втулками. До речі підкажіть, хто з Тернополя про всяк випадок, де в нас можуть зробити ті втулки, чи клапана навіть поставити?