Петлі дверей

Автор Michurin, 23 Червня 2008, 10:03:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

Краще запресувати ниві штіфти рідні розрізні, тільки запаліровані позовні. Вісь більша за отвір на 0,7-1мм, тим самим розпирається там в метлі, якщо петрля зовсім не дупа.
Залий трансмісійного мастила в вісь петлі і стук на півроку пропаде, там подивишся. Що, не читав вище?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

wint

Цитата: artem.krulОт і в мене появилась ця проблема, стук з правої передньої дверки. До речі стук є і коли дверка закрита, і я натискаю трошки сильніше на правий верхній її край над вікном. Думаю спочатку попробувати шланг, до речі якої товщини, чи правильніше діаметру він має бути, також бачив пост про те як в дірку на петлях різинку вставляли, я б і таке попробував, але з чого та різинка взята, бо думаю як буду купляти шланг в автомагазині, то може і різинку купив би підходящу на всяк випадок, якшо шланг на ізоленті не допоможе.   Якщо не допоможе, то буду щось з тими петлями робити, чи втулками. До речі підкажіть, хто з Тернополя про всяк випадок, де в нас можуть зробити ті втулки, чи клапана навіть поставити?
Видел резинки ставят с капота, только подрезать немного нужно по высоте.

9400074

подскажите. Буквально за 2-3 недели водительская дверь просела относительно задней (по средней стойке), сантиметров на пять. думал что распустились гайки крепления верхней петли, еле добрался до них- затянуты намертво.
не могу понять что могло дать такой огромный провал.

Григорий

Цитата: 9400074подскажите. Буквально за 2-3 недели водительская дверь просела относительно задней (по средней стойке), сантиметров на пять. думал что распустились гайки крепления верхней петли, еле добрался до них- затянуты намертво.
не могу понять что могло дать такой огромный провал.
Пять сантиметров ??????????????????? может милиметров?
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

председатель

Цитувати виділенеподскажите. Буквально за 2-3 недели водительская дверь просела относительно задней (по средней стойке), сантиметров на пять. думал что распустились гайки крепления верхней петли, еле добрался до них- затянуты намертво.
не могу понять что могло дать такой огромный провал.
Дафай фото, и профиль заполни, и авто какое у тебя?

Алексей

ну в мене є стук с переди возле водителя но стук только тогда когда проежаешькочки, лежащии полецейские и т.п Можетето біть стук в дверях или нет?

ВКБ

В мене теж так. Петлі. Коли їдиш по кочках пртримай правою рукою до себе дверцята, якщо з права і стук пропадає. Я полікував стук заливкою в петлі трансмісійного любого мастила.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

alex10593

#397
Малобюджетный выход из положения...Люфт небольшой,под замену еще, ИМХО,рано,но стук конкретно достал.Выход, повторяю, малобюджетный и временный,но помогает от стука 100%

Володимир

Я заливаю в петлі масло, і доки воно там є, то ніяких стуків.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Lisiy83

просто налить на петлю масла?

Володимир

Цитата: Lisiy83 від 19 Серпня 2015, 10:47:08
просто налить на петлю масла?
Так, знімаєш пластмасові пробки, наливаєш до верху масла, даєш трохи відстоятись щоби впав рівень і закриваєш пробки.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Lisiy83

а где там эти пробки? не замечал у себя таких

Володимир

Цитата: Lisiy83 від 19 Серпня 2015, 13:41:41
а где там эти пробки? не замечал у себя таких
Маленькі чорні, вставляються зверху в циліндричний палець петлі, закриваючи дирку.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Lisiy83

посмотрел, нету у меня там никаких пластиковых заглушек.....просто "грибок"(шляпка) от штифа петли

Володимир

Цитата: Lisiy83 від 19 Серпня 2015, 16:10:50
посмотрел, нету у меня там никаких пластиковых заглушек.....просто "грибок"(шляпка) от штифа петли
Грибок то і є заглушка, в мене колись на таврії їх не було, тільки дирки зверху.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion