Петлі дверей

Автор Michurin, 23 Червня 2008, 10:03:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Lisiy83

т.е. нужно отвёрткой подколупнуть этот грибок и он снимется? и потом в это отверстие залить трансмиссионное масло?

Устинов Сергей

Да, отверткой, ножом - просто подколупни и он спокойно вылазит...

ВКБ

От цікаві люди, їм треба щоб п.ять людей сказали щоб звернути на це увагу....
При недуже вже й маленькому люфті, мастило залито в петлі знешкоджу стукіт, без жартів. майже на рік, а це для житя Славутки не мало. Оце малобюджетний варіант!
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Lisiy83

масло 75W90 подойдёт?

Володимир

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Lisiy83

кстати масло обычным шприцом заливать? и также заливать в те петли которые не стучат для профилактики?

Lisiy83

Достало меня стучание петель водительской двери, поэтому вчера поехал на славутовское СТО и там мне за 150 грн эту проблему исправили.

ВКБ

Цитата: Lisiy83 від 03 Березня 2016, 09:19:07
Достало меня стучание петель водительской двери, поэтому вчера поехал на славутовское СТО и там мне за 150 грн эту проблему исправили.
А масло капав?

Петлі замінили чи розрізні штіфти?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Lisiy83

Капал. До одного места было то капание) люфт уже очень сильный был.
Я не присутствовал при ремонте. Оставил машину и через полтора часа забрал. Я так понял что они разрезали петли и потом проварили их. Потому что видно надрез на петлях и следы сварки.

ВКБ

Ясно, жесть. Фото если не сложно киньте.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

YUKON

Оскільки в мене стукала тік водійська дверка, купив рідні не ремонтні осі петель, зняв дверину, вибив вісь (виходить досить легко але тік вверх) поставив нові і вуаля проблема вирішилась! Різати петлі, вставляти замість рідної вісі частину шлапака від "копійки" то є, на мій погляд, вандалізм! Але зрозумівши, що дверину можливо не знімати для заміни осей, замовив у токаря розпірний болт зроблений за принципом стяжки для пружини коли розбираємо стійку, тобто повинна бути ліва і права різьба, та відповідний шестиграник в якому є теж ліва і права різба. Крутима шестиграник з нього виходят 2 шпільки з відповідно правою та лівою різьбою які видавлюють вісі дверини! Далі вставляємо вісі, знаходимо зручне положення щоб забити і все на місці

ВКБ

Цитата: YUKON від 03 Березня 2016, 13:03:48
Оскільки в мене стукала тік водійська дверка, купив рідні не ремонтні осі петель, зняв дверину, вибив вісь (виходить досить легко але тік вверх) поставив нові і вуаля проблема вирішилась! Різати петлі, вставляти замість рідної вісі частину шлапака від "копійки" то є, на мій погляд, вандалізм! Але зрозумівши, що дверину можливо не знімати для заміни осей, замовив у токаря розпірний болт зроблений за принципом стяжки для пружини коли розбираємо стійку, тобто повинна бути ліва і права різьба, та відповідний шестиграник в якому є теж ліва і права різба. Крутима шестиграник з нього виходят 2 шпільки з відповідно правою та лівою різьбою які видавлюють вісі дверини! Далі вставляємо вісі, знаходимо зручне положення щоб забити і все на місці
100%
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Lisiy83

я таким заниматься не буду) мне проще было отдать 150 грн и забрать уже сделанную машину)

ВКБ

Цитата: Lisiy83 від 03 Березня 2016, 15:20:56
я таким заниматься не буду) мне проще было отдать 150 грн и забрать уже сделанную машину)

Ти тут  не до чого. Некоректно поступили ремонтники. За 150 грн технічнограмотно було вставити нові розрізні вісі. Вона свого рода пружинна і діаметром 9,5мм забивається в отвір 9мм.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Lisiy83

я думаю они бы смогли сделать как вы говорите, вот только это стоило бы гривен 250-300