Літня резина

Автор Твердохлебов Юрий Геннадиевич, 31 Липня 2008, 12:08:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

Віталя, при 10 гайках на автобусному колесі із 9 гайками я не сяду в ньго, що вже казати про 2 з трьох. Так як 4 з 5 або 3 з 4. Невідомий стан інших з такими майстами  Просто не затягуйте до усирачки тоді коли різь і без затиску ледь крутиться. Різь повинна бути чиста і промасляна, фаска чиста , затиск без фанатизму.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

drone

Цитата: Toris від 18 Червня 2020, 10:03:40
Економія по масі та матеріалах кріплень - 25%. Не знаю, на скільки зменшилась надійність, але для економіки 25% - це вагомий аргумент.

...А як на Формулі 1 кріплять колесо? Щось мені підказує, що там взагалі одна точка. :)
И колесо, если не одна гайка, стоит дороже чем вся славута.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

ВКБ

Якщо взяти дорогих ф-1 ремонтників за 20тис $на міс, 4 чел, розібрати перемити зібрати пофарбувати, пошпаклювати, щось замінити,  і це за чотири дні, то (20тис$×4чол)/176год.міс *(8год×4дні)= 14545$ вона стане+ 600$ попер.вартості+500$матер + запчастини та накладні 500$ = 16154$ буде вартувати, а колесо 2000$.

Можна взяти булижник і надути доданою вартісттю на 1млн $, питання хто купе, а питання хто вкладе 800 щоб підняти 200...знайдеться )))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 16 Червня 2020, 13:11:01
я свої коли балансував то вони не пригали, візуально рівненько крутилися на стенді і вроді все відбалансувалося, але тут ще роль грає полуося, бо буває при 105 трусить, а буває і ні, а починає при 110 а деколи і при 95, такщо тут лотерея, от чого не знаю
То просто два колеса мають дисбаланс, і коли вони міняють своє положення при поворотах, то получається дисбаланс.
Цитата: ВКБ від 16 Червня 2020, 13:40:39
Гума трохи по диску зміщується як ямка.

Ходівку перевірити легко. Знімаємо колесо, ставимо щуп 10-ти мм індикатора на верхню точку шпильки але щоб вона була нерухома в гнізді своєму, обнуляємо, і переходимо від шпильки до шпильки три рази  і зиряємо максималтне відхилення від самої верхньої точки. Максималтне значення і буде радіальне биття конструкторської бази відносно вісі підшипника..тобто вісі колеса. Якщо там 1мм не дай бог...то тююююю про яке балансування можна говорити, треба щось з ходовкою робить ..похибка виготовлення. Отвіт по кресленню туман розбросу позиціонування +-0.03мм від бази підшипника та посадочного фланця, а сумарне биття 0.06мм плюс похибка фланця посадки 0.1мм макс. А шо там по факту.
Якось буду в гаражі перевірю.
Щас щоб зрозуміло було кину схемку.
Магнітна стійка інструментальщика щакріплюється на кузові нерухомо в зручному місці.
Кременчуцькі диски мають з заводу відхилення отворів кріплення від центру диску, тому на шиномонтажі балансують по шпильках, а на фланці вже центруєш по центральному отвору. Я минулого року навіть спеціально купив два нових диска фірми ДК, овтори під шпильки китайці висверлити правильно, а от приварити диск рівно до кріплення не змогли, але не зважаючи на всю кривизну і 100 грам грузиків на колесо, биття пропало, тільки в поворотах на хорошому асфальті відчувається що колеса виляють.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

ВКБ

Виходить на тому виробництві і технолога нога не ходила. Намутили з базами і не вийшли на параметр по кресленню.
Отвори як отвори, фаски головне відносно обода. Фаски конструкторська база. На всіх колесах і авто легкових саме фаски.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

lizard

Вітаю. На носі весна, встало питання що взяти на перевзутися замість вкрадених kumho sense kr26, взяв би знов такі, але пропозиції майже нема. Порадьте з досвіду, в що перевзутися, є відгуки по росаві айтегро ?

ВКБ

В С 11 нові. Три роки гарантовано незноситься. Ніяких нарікань. Дешево, вітчизняно, надійно.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: lizard від 25 Лютого 2021, 13:46:49
Вітаю. На носі весна, встало питання що взяти на перевзутися замість вкрадених kumho sense kr26, взяв би знов такі, але пропозиції майже нема. Порадьте з досвіду, в що перевзутися, є відгуки по росаві айтегро ?
Я минулого літа такі https://infoshina.com.ua/uk/kelly-st-155-70-r13-75t одів після белшини дуже класні, тиск в шинах тримаю 2,3 атм, сезон пережили незважаючи на велику кількість зловлених вибоїн.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Skiper

Цитата: lizard від 25 Лютого 2021, 13:46:49але пропозиції майже нема
Прийде сезон, з'являться і пропозиції на літню резину.
Slavuta 1.2SI by Skiper
Мы в ответе за тех, кого вовремя не послали за русским кораблём

lizard

Щось не дуже з вибором цього сезону, моїх улюблених kumho sense мабуть таки не буде завозу.
Келліс теж немає. Є ще якісь варіанти, вже дивлюся на поставу айтегро, але відгуки не тойво, а москальські не хочу, Китай варто дивитися ?

Sergik32

китай також нормальний є, головне щоб свіжі були
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: lizard від 31 Березня 2021, 13:26:32
Щось не дуже з вибором цього сезону, моїх улюблених kumho sense мабуть таки не буде завозу.
Келліс теж немає. Є ще якісь варіанти, вже дивлюся на поставу айтегро, але відгуки не тойво, а москальські не хочу, Китай варто дивитися ?
Я минулого року взяв Kelly ST 155/70 R13 75T, після белшини резина супер, незважаючи на тиск в шинах 2,3 кг/см.кв тиха, дорогу тримає добре і нема аквапланування. Минулого літа впіймав багато ям, то вижила.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Цитувати виділенеЯ минулого року взяв Kelly ST 155/70 R13 75T, після белшини резина супер, незважаючи на тиск в шинах 2,3 кг/см.кв тиха, дорогу тримає добре і нема аквапланування. Минулого літа впіймав багато ям, то вижила.
Всё это хорошо. Есть только одно но, её нет в продаже.

Sergik32

і глибокі канавки, гарно вода виходитиме
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 31 Березня 2021, 15:51:03
Цитувати виділенеЯ минулого року взяв Kelly ST 155/70 R13 75T, після белшини резина супер, незважаючи на тиск в шинах 2,3 кг/см.кв тиха, дорогу тримає добре і нема аквапланування. Минулого літа впіймав багато ям, то вижила.
Всё это хорошо. Есть только одно но, её нет в продаже.
На інфошині можна натиснути кнопку щоби повідомили коли з"явиться.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion