Літня резина

Автор Твердохлебов Юрий Геннадиевич, 31 Липня 2008, 12:08:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vadim_K

Цитата: Володимир від 31 Березня 2021, 14:50:57Я минулого року взяв Kelly ST 155/70 R13 75T, після белшини резина супер, незважаючи на тиск в шинах 2,3 кг/см.кв тиха, дорогу тримає добре і нема аквапланування.
+1. Тільки я брав в зиму 2019 року зі знижкою. Ціна була на 10-15 гривень більше ніж Росава.
Тиск тримаю 2,2, все  влаштовує.
Перед цим була Gislaved Speed 616. Великої різниці між ними не помітив. Можливо тому що Gislaved вже зношена була.
о96 3о9 98 9о о95 14о 4о 49

dj_doom

Цитата: Володимир від 31 Березня 2021, 14:50:57
Я минулого року взяв Kelly ST 155/70 R13 75T,

с одного из сайтов продаванов:

Цитувати виділенеАлександр
05 августа 2020
жду пол года.когда будут?

Представитель магазина
05 августа 2020
В наличии не будут. Рассмотрите Kelly HP 185/60 R14 82H . Более улучшенный состав.

Так что возможно и не будет серии такой больше всех размеров..

lizard

Поки розглядаю 3 варіанта debica passion 2 або Lassa atracta або Sava perfecta. Не виключаю росаву айтегро, економія і жаба за останній

Vitaliy.

Есть несколько колёс, и даже обутых. Например старенькие росава бц 11, лет 10 от роду, с репинами, но это ей не мешает.
Кстати, сейчас на боках пишут 4 цифры, дату производства.
А ещё есть вроде бл 391, с дорожным рисунком. Но на боковине не привычных сегодня 4 цифр даты, а есть типа специальное длинное место для строчки, и там набор каких то расплывчатых цифр. Это старая система обозначения даты? Даже не накачанная она твердоватая если пальцем вдавливать. Не будет слишкой жёстко летом?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Ivan1988

Цитувати виділенеПоки розглядаю 3 варіанта debica passion 2 або Lassa atracta або Sava perfecta. Не виключаю росаву айтегро, економія і жаба за останній
Экономия должна быть продуманной. Шины Rosava Itegro принесут сиюминутную экономию. Слышал что на них расход топлива больше чем на премиальных шинах, ну и естественно комфорт хуже, износостойкость не очень.
Я бы наверное лучше б прикупил Goodyear EfficientGrip Compact 155/70 R13 75T. У них сопротивление качению "С", то есть за 50 тыс.км они уже пол разница в цене с росавой отобьют. Но при этом они мягкие, тихие, устойчивые как на мокром так и на сухом асфальте.
Я вот переобулся после зимы, на перед поставил Matador MP16 Stella2 ( раньше только сзади их ставил). Так вот, после зимней Rosawa wq101, чувствуется что стало на много мягче и тише, неровности стал проезжать комфортней.
Если бюджет жестко ограничен вышеуказанными тремя шинами, то я бы выбрал Debica passion 2

Toris

#2435
Цитата: Ivan1988 від 04 Квітня 2021, 18:37:02Я бы наверное лучше б прикупил Goodyear EfficientGrip Compact 155/70 R13 75T. У них сопротивление качению "С", то есть за 50 тыс.км они уже пол разница в цене с росавой отобьют. Но при этом они мягкие, тихие, устойчивые как на мокром так и на сухом асфальте.
Якщо м'які та тихі, то до 50 000 км вони не доїдуть - зітруться раніше. Я так чув. ;) Зносостійкі - це коли "пластикові", слизькі та дешеві.

Веду спостереження за своїми кльовими Semperit Comfort Life 2 (1150 грн/шина при курсі 26,5 UAH/USD або 1216 грн/шина при нинішньому курсі) - то бачу знос протектора навіть з моїми невеликими пробігами.

Sergik32

сьогодні моріз на дворі аж сік в березах замерз а я на літніх варумах брілантісах 2 і так гарно котяться що розхід повинен бути мінімальним і не шумлять і в мороз не дубові.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Ivan1988

Цитувати виділенеЯкщо м'які та тихі, то до 50 000 км вони не доїдуть - зітруться раніше. Я так чув. ;) Зносостійкі - це коли "пластикові", слизькі та дешеві.
Далеко не всегда так. Читал отзывы что Goodyear EfficientGrip Compact за 50 тыскм стёрлась на 60%, а Rosava Itegro за такой пробег уже полностью лысая.
Мой мягкий и тихий Matador MP16 Stella2 за 20 тыс.км. летнего пробега стёрся на 1.5 мм, правда на задней оси, спереди износ бы был больше.

Toris

#2438
Сьогодні вирішив підшукати літні шини Сенсовичу у розмірі 185/60R14 - був неприємно здивований, якщо не шокований. Якщо три роки тому дорогі бренди випускались у Японії, Франції та ще десь, то сьогодні ці бренди вже не дорогі і випускаються у Польщі, РФ та Турції. Мої Semperit'и тепер майже вдвічі дорожчі російських Mishelin, турецьких Goodyear та польських Bridgestone; ціна свіжих румунських Semperit лише трохи дешевша німецьких Vredestein та Continental. :wallbash: Курррви...

Пошлю усіх нафіг, куплю якусь модну, свіжу та м'яку Росаву (<800 грн/шт) і якось буду жити далі... Хай краще шини зносяться молодими і принесуть прибуток рідній економіці, ніж купувати оте імпортно-відкатне курво незрозумілого походження... :(

Чи, може, придбати свіжих німців (2300...2600 грн/шт)? Чи не зраджувати перевіреним славуткою Semperit (>2200 грн/шт)? :dunno: Це ж треба дожитись, щоби шини якоїсь румунської гумової фабрики вартували удвічі дорожче Mishelin? :wallbash: І що воно далі буде?.. Невже Китай по якості так піджав бренди, що вони тепер лише жалісливо скавчать по закутках?

Схоже, пора знову шерстити тести і шукати актуальний родовід призових брендів...

P.S. З другим авто щось я вже про економію думати почав, готовий навіть лише передню вісь оновити.

User2108

Росавовські преміорі солазо, гарна гума. А ще рекомендую звернути увагу на Falken Sincera SN 832 Ecorun. В тестах ADAC  шина в 14 розмірі перше місце зайняла

Toris

#2440
Опа! https://www.oponeo.co.uk/tyre-finder/s=1/summer/t=1/car/r=1/185-60-r14
Наша Росавка втрапила до міжнародного ринку по 37 фунтів за штучку.
Рубрика Superprice разом з Toyo та Goodyear. :clap:

Premiorri
Solazo
185/60 R14 82 H
E |  B |  71dB

User2108


Vitaliy.

Цитата: Toris від 21 Квітня 2021, 22:48:07Сьогодні вирішив підшукати літні шини Сенсовичу у розмірі 185/60R14
А можно я буду спрашивать о тракторной шине?  :-D
Це форум о наших славутках, клин клином вишибати треба  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Зрозумів тебе, Віталій. У даному випадку питання не стільки в розмірі шин, скільки в тенденціях нехороших. Думаю, що у розмірі 155/70R13 ситуація точнісінька така ж.

Vitaliy.

Извини за флуд Витя, ти вже зарегился на сенсофоруме, напрашиваешся там на место модератора?  ;)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх