Прошивки на Мікас (Обговорення прошивок і ЕБК Мікас)

Автор Володимир, 22 Травня 2011, 17:59:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Владимир

Вопрос по АКМ 1.5 - читает микас 7.6 ROM_1 & ROM_2 прекрасно.Таблицы отображаются корректно.Писать АКМ-ом никто не пробовал?

JeepKa

хто може у Львові зробити діагностику-прошити мікас славута? дайте контакт толкових спеціалістів..
Руки в масле, жопа в мыле - я люблю автомобили!®

Виталий30

постало питання що до прошивки мікаса:підкажіть будь даска для прошивки блока потрібна прога чіплоадер чи можжна ще якоюсь,наприклад комбілоадер так як остання є в вільному доступі  Микас 10.3+ (M113111SL132022).

Владимир

Цитата: Виталий30 від 25 Січня 2016, 21:01:43
постало питання що до прошивки мікаса:підкажіть будь даска для прошивки блока потрібна прога чіплоадер чи можжна ще якоюсь,наприклад комбілоадер так як остання є в вільному доступі  Микас 10.3+ (M113111SL132022).
Комбик на халяву со 113 модулем? Где же Вы такую шару нашли? Может и адаптер комбика есть?

Виталий30

відео в ютубі є де за допомогою комбілоудера шиють сенс   

Владимир

Не путайте 7.6 с 10.3+(113)- это как мухи и котлеты. Для прошивки 10.3+ скачайте халявный чиплодырь 1.9.6
Я таким пользовался до покупки офф.

Виталий30

звідки краще скачати щоб робочий був,не підскажете?

Владимир


Петро

к.п.м.

Litovets

Всем привет. Недавно возникла небольшая проблемка с моей Таврией, сдох ламбда-зонд.
Диагностика показывает постоянную ошибку что то вроде "Неисправность/обрыв цепи подогрева датчика кислорода".
Если поездить - появляется еще ошибка типа "Неверный уровень сигнала ДК". Правильно я понял - ламбда не нагревается спиралью подогрева и в результате показывает "погоду на марсе"?
Вот и не знаю что делать. Новый ДК стоит 600+ грн. а денег то не густо. Стал задумываться в сторону перехода на прошивку без ДК.
Но тут возникает другой вопрос - чем чреват переход га безлямбдовую прошивку в плане расхода топлива?
Прошу помощи советом, кто сталкивался с такой проблемой. 

Litovets

Чтобы прошивка стала безлямбдовой достаточно в комплектации и маске ошибок отключить ДК или надо делать более серьезные изменения калибровок?
Порекомендуйте пожалуйста какую то проверенную и хорошо работающую прошивку без ДК.

Володимир

Цитата: Litovets від 01 Лютого 2016, 09:16:31
Всем привет. Недавно возникла небольшая проблемка с моей Таврией, сдох ламбда-зонд.
Диагностика показывает постоянную ошибку что то вроде "Неисправность/обрыв цепи подогрева датчика кислорода".
Если поездить - появляется еще ошибка типа "Неверный уровень сигнала ДК". Правильно я понял - ламбда не нагревается спиралью подогрева и в результате показывает "погоду на марсе"?
Вот и не знаю что делать. Новый ДК стоит 600+ грн. а денег то не густо.
Я недавно такий БОШ ставив, щоби не перепаювати колодку, відрізав колодку в старого і припаяв котакти від роз"єма живлення ідешного жорсткого диску.

https://detali.zp.ua/catalog/7709-datchik_kislorodnyj_15_evro_2_133_4_kont_BOSsH/#comments

Цитата: Litovets від 01 Лютого 2016, 09:16:31
Стал задумываться в сторону перехода на прошивку без ДК.
Но тут возникает другой вопрос - чем чреват переход га безлямбдовую прошивку в плане расхода топлива?
Прошу помощи советом, кто сталкивался с такой проблемой.
Пробував відключати, то або підвищений розхід і плавність ходу, або змешити паливоподачу щоби розхід став такий як з ДК, але тоді ніякої плавності ходу.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Litovets

Цитата: Володимир від 01 Лютого 2016, 10:40:47
Я недавно такий БОШ ставив, щоби не перепаювати колодку, відрізав колодку в старого і припаяв котакти від роз"єма живлення ідешного жорсткого диску.
https://detali.zp.ua/catalog/7709-datchik_kislorodnyj_15_evro_2_133_4_kont_BOSsH/#comments
Це часом не такий як ти згадував в темі про лямбду

Цитувати виділенеПробував відключати, то або підвищений розхід і плавність ходу, або змешити паливоподачу щоби розхід став такий як з ДК, але тоді ніякої плавності ходу.
Після того як здохла лямбда замітив такий прикол з авто. Холостий хід став рівний, пропало стандартне, відчутне на слух плавання обертів.
Тобто в прошивках без ДК він просто програмно відключений в комплектації, масці помилок і все? Я правильно зрозумів?

Владимир

Правильно. Но для нормальной настройки без ДК нужен газоанализатор, а так загонишь расход за облака.

Володимир

Цитата: Litovets від 01 Лютого 2016, 12:23:18
Цитата: Володимир від 01 Лютого 2016, 10:40:47
Я недавно такий БОШ ставив, щоби не перепаювати колодку, відрізав колодку в старого і припаяв котакти від роз"єма живлення ідешного жорсткого диску.
https://detali.zp.ua/catalog/7709-datchik_kislorodnyj_15_evro_2_133_4_kont_BOSsH/#comments
Це часом не такий як ти згадував в темі про лямбду
Це той самий, я його і купив за тим посилання що давав вище.

Цитата: Litovets від 01 Лютого 2016, 12:23:18
Цитувати виділенеПробував відключати, то або підвищений розхід і плавність ходу, або змешити паливоподачу щоби розхід став такий як з ДК, але тоді ніякої плавності ходу.
Після того як здохла лямбда замітив такий прикол з авто. Холостий хід став рівний, пропало стандартне, відчутне на слух плавання обертів.
Тобто в прошивках без ДК він просто програмно відключений в комплектації, масці помилок і все? Я правильно зрозумів?
А воно так і буде, паливоподача в тебе зараз завищена, тому і холостий став стабільним.

Я в себе лямбдарегулювання на холостому відключив.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion