Зимняя резина

Автор gavryusha, 15 Вересня 2008, 17:28:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sergik32

так вони дорожчі від не кременчуга і що вони гірші за інші? хто що скаже, бо мене уже смущає що вони мяко закручуються
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

User2108

Цитата: Toris від 15 Лютого 2021, 11:05:19
Цитата: Володимир від 15 Лютого 2021, 11:01:18Тут ключеве слово нові диски і нова резина. Кременчук робить диски з м"якого металу, кілька сезонних перезвзувань і отвори кріплення сповзуть від центру.
Йооо... То таки варто берегти старі диски? Рівняти, піскоструїти і фарбувати без запікання у печі?

Таврославутоводи не піскоструять і не фарбують, все має бути брутально  :-D

ВКБ

Правило їзди на дмсках "до свіща", потім заварка, зачистка  і їдемо далі.))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Sergik32 від 15 Лютого 2021, 11:34:25
так вони дорожчі від не кременчуга і що вони гірші за інші? хто що скаже, бо мене уже смущає що вони мяко закручуються
Я два роки тому купляв два тиска ДК заради експеременту щоби переконатись в правильності своєї теорії про зміщені отвори кріплення, експеремент доречі пройшов успішно.

Щодо дисків, хоч пишуть на відомих сайтах що метал тоньший, то брежуть, метал самого диска на краях товстіший, тоньший метал в середній частині, але там таки сталь, а не пластилін як в кременчука де отвори збільшуються вже після першого закручування гайок. Але і не обійшлось без косяків, один диск приварений рівно, тобто без биття в сторони, але мав радіальне биття, інший не мав радіального, але при прокручуванні колесо виляло. Після балансування на планшайбі шиномонтажників де цетрування по отворах креплення, на колесах з >10-тирічною напівкривою резиною Би-391 появились грузики до 50 грам, але коли поставив ці колеса на передню вісь, биття нуль.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

то який висновок з усього, диски краз не брати чи брати
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 16 Лютого 2021, 09:58:08
то який висновок з усього, диски краз не брати чи брати
Бери, але май на увазі що з часом отвори кріплення повзуть, бажано потім без потреби не перебалансовувати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

я і не балансую, сьогодні їхав 100 то вібрації немає, лееееегке потрушування, може де кусок льоду під колпаком прилипло чи з внутрішньої сторони колеса. От гайки то тра міняти, бо вони вже втрачають нормальний конус
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 16 Лютого 2021, 11:50:45
я і не балансую, сьогодні їхав 100 то вібрації немає, лееееегке потрушування, може де кусок льоду під колпаком прилипло чи з внутрішньої сторони колеса. От гайки то тра міняти, бо вони вже втрачають нормальний конус
Ну то і не чіпай, бо в мене коли були ще конвеєрні грізики, то вібрацій не було, але потім в якийсь момент при сезонній зміні резини вирішив відбалансувати, то вже доброї їзди не було.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

не буду чіпати, до 95 комфортна їздячка, булиб гроші то ще б і на задок поставив би ханкука 429, мяка і тиха, зараз передок мяко проходить ямки і горбики а задок троха жорстко, но по снігу гребе зачотно
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

У мене на Сенсовичі стоїть зимова гума Бєлшина ArtMotion Snow 175/65R14 (5 сезон).
На Славутику стоїть Росава WQ-101 155/70R13 (3 сезон) - і показує себе набагато краще, славутик менше ковзає по сніговій каші.
Тиск у шинах однаковий, 2,1 бара.

По льоду також Бєлшиною шліфував і боявся їхати. На Росавці якось упевненіше почуваюсь, вона менше шліфує і краще хапає. Чи то дається взнаки більша маса і габарит Сенсовича? Чи то просто Росавка свіжіша, менше дубова і менше зношена? Невідомо... Але факт.

Володимир

Цитата: Toris від 27 Лютого 2021, 18:44:11
У мене на Сенсовичі стоїть зимова гума Бєлшина ArtMotion Snow 175/65R14 (5 сезон).
На Славутику стоїть Росава WQ-101 155/70R13 (3 сезон) - і показує себе набагато краще, славутик менше ковзає по сніговій каші.
Тиск у шинах однаковий, 2,1 бара.

По льоду також Бєлшиною шліфував і боявся їхати. На Росавці якось упевненіше почуваюсь, вона менше шліфує і краще хапає. Чи то дається взнаки більша маса і габарит Сенсовича? Чи то просто Росавка свіжіша, менше дубова і менше зношена? Невідомо... Але факт.
В мене на задній осі БЦ-10 2006 року випуску, і я на ній не відчуваю дискомфорту. WQ-101 на передній осі вже також старенька, але їде всюди.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

Цитата: Toris від 27 Лютого 2021, 18:44:11
У мене на Сенсовичі стоїть зимова гума Бєлшина ArtMotion Snow 175/65R14 (5 сезон).
На Славутику стоїть Росава WQ-101 155/70R13 (3 сезон) - і показує себе набагато краще, славутик менше ковзає по сніговій каші.
Тиск у шинах однаковий, 2,1 бара.

По льоду також Бєлшиною шліфував і боявся їхати. На Росавці якось упевненіше почуваюсь, вона менше шліфує і краще хапає. Чи то дається взнаки більша маса і габарит Сенсовича? Чи то просто Росавка свіжіша, менше дубова і менше зношена? Невідомо... Але факт.
:o викиньте (чи здайте на утилізацію) белшину і ніколи не ставте її, ні зимову, ні літню. Гума гівно! У одного співробітника на фірмі рено симбол на белшині, ніфігі вона не везе, в тих місцях де він шліфував, я той сніг не помічав, гума в нього 19-го року.

drone

Знакомый хвалил зимнюю шипованную белшину на своем Т4
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Жулик

Цитата: Toris від 27 Лютого 2021, 18:44:11
У мене на Сенсовичі стоїть зимова гума Бєлшина ArtMotion Snow 175/65R14 (5 сезон).
На Славутику стоїть Росава WQ-101 155/70R13 (3 сезон) - і показує себе набагато краще, славутик менше ковзає по сніговій каші.
Тиск у шинах однаковий, 2,1 бара.

По льоду також Бєлшиною шліфував і боявся їхати. На Росавці якось упевненіше почуваюсь, вона менше шліфує і краще хапає. Чи то дається взнаки більша маса і габарит Сенсовича? Чи то просто Росавка свіжіша, менше дубова і менше зношена? Невідомо... Але факт.
Чтоб она та арт муша горела в аду.

Romka

Белшина реальне зло, на нових шинах, що йшли з салона при 90 км\год втрачається керованість автомобілем, про підвищений шум можна не говорити навіть.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4