Зимняя резина

Автор gavryusha, 15 Вересня 2008, 17:28:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

vladishtm

Цитата: Romka від 11 Лютого 2021, 14:02:36просто написали б, що є купа рукожопів монтажників і прибите обладнання, так що буває краще такого "балансу" не робити і їздити без грузиків.
100% Ще й щоб  каліброване та сертифіковане обладнання. Бо отаке
Цитата: Vadim_K від 11 Лютого 2021, 16:02:07балансував на ще совдеповському станку,
- то вже трохи не таво.
З мого досвіду - хоч в балансуванні мені тут пощастило. В стошника теж Славта є. Він до неї добре ставиться і багато раніше з ними мав справи. Станок єлектронний з монітором. шайба як "для себе", плюс в нього також  станок діски прокатать.  І різницю "до" і "після" я точно відчував по зменшенню вібрацій. Судячи з мого хоч і малого досвіду, якщо вам при балансуванні ліплять груз більше 10 - це гівно, а не балансування.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Володимир

Цитата: Алекс від 12 Лютого 2021, 12:23:34
Один важный момент -есть мнение шо балансировать сразу новые не следует....а покататцо,обмять ...и лишь потом на стенд ,с правильным блином
P S сейчас катаю ToYo Garit Giz ,без балансировки ...не замечаю вибрации или дисбаланса
Резина так себе,разочарован ,предыдущая , Garit G4 намного зацепистей була,продила 10 лет,т е зим ...стерлася ...один скат винтом пошел,один порезал бок,заварили шо не найду  где ..
Це при умові що рівні диски.
Цитата: vladishtm від 12 Лютого 2021, 12:50:48Судячи з мого хоч і малого досвіду, якщо вам при балансуванні ліплять груз більше 10 - це гівно, а не балансування.
Все залежить від якості диску, якщо диск рівний, то погоджуюсь, бо в мене таких вже не залишилось, хоча вони з заводу в 50% ідуть криві.

З конвеєра в мене були грузики до 25 гр, колеса не били, але майже всі трохи виляли.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

User2108

На жаль, тойо скурвилось, що літня, що зимова гума.  :(

_Oleksandr_

Цитата: User2108 від 12 Лютого 2021, 17:19:50
На жаль, тойо скурвилось, що літня, що зимова гума.  :(
У меня на летнюю toyo nanoenergy 3 жалоб нет (кроме того что явно шумнее мягкой зимней)

User2108

Цитата: _Aleksandr_ від 12 Лютого 2021, 22:52:15
Цитата: User2108 від 12 Лютого 2021, 17:19:50
На жаль, тойо скурвилось, що літня, що зимова гума.  :(
У меня на летнюю toyo nanoenergy 3 жалоб нет (кроме того что явно шумнее мягкой зимней)
Як веде себе на моркому/сухому асфальті? При гальмуванні? Схильна до зносів/заносів?

_Oleksandr_

Цитата: User2108 від 13 Лютого 2021, 15:25:11Як веде себе на моркому/сухому асфальті? При гальмуванні? Схильна до зносів/заносів?
Если говорить о сухом асфальте, то мне кажеться у Славуты не настолько жесткий кузов и хорошие тормоза чтобы найти ее предел - сцепление с трассой настолько хорошее, что провоцирует на активное вождение. По мокрому: в городских скоростных режимах (скажем до 80 км/час) говорить о каких-то жалобах не приходиться - траектория всегда предсказуемая, тормозной путь тоже адекватный (но если резко газ в пол со светофора - то будет буксовать). Естественно все это справедливо для теплой погоды, т.к. дубеть начинает где-то на +5 - +7 и ниже. Езжу на давлении 2.1 спереди, 2.0 сзади, контрольные замеры раз в две недели. По грунтовке уверенно управляеться до 50-60 км/час (как бы рисунок у нее шоссейный, под асфальт, по голой земле она хорошо ехать и не должна).

ВКБ

Про ковпаки люкс. Тобто, якщо я зніму ковпак и то якщо з ними в діапазоні 80..160 у мене немає майжн вібрацій, то без них мене виходить буде трясти?  :psih:
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Я після балансування коліс пробував чіпляти люксовий ковпак на колесо щоби його відбалансувати, то ковпак ні на що не впливав, тобто в балансуванні не було потреби.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

Скажу тако, на тижні замовив собі зимові колеса, бо мої вже були тверді і по снігу просто срака, тільки десь трошки рихлого і все, засів. узяв ханкуки і піке риси 2 W429 - 2шт  і 2 диски кременчуг, одинм словом з доставкою мені в село все обійшлося в 3300грн. В теперішній час не мало, но це ж не на дастер дизельний. думав сам збортую але поїхав рядум на шиномонтіжку і за 50пессо вони промазали і вдягли і соски поставили і без балансування бо нема як, і скажу тако, гребе по рихлому і не рихлому як траХтор, по льоду тра шиповку, по каші йде рарно, но саме головне по трасі їхав і 90 і 100 вібрації ніякої, потреби в балансуванні не бачу. скоріше я не їздю. пару разів вїжжав в сніготанучіпотіки по асфальту, які розлиті рівним шаром на всю ширину дороги то відчувається невеличкий увод в право, на старих гудіерах грип 8 такого не було. ну в цілому поки задоволений, мяка, не гуде, не гримить. я б не проти і на задню вісь, але поки немає грошів.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

А костя все одно дурачек ))
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

ну скажу так, якщо удачно то все нормально, може після 110 буде вібрувати, але я не їздю так, а до 100 для славути то само дєвкє огурєц.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

І шо ото для пату ривків за 110 при полупукових вібрацій балансувати, тануна.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

навіть і не буду, до 90 їде ідеально, ніякого дискомфірту, навіть нетягне нікуди, ну то якого тухеса чіпляти на теї оте олово.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Володимир

Цитата: Sergik32 від 15 Лютого 2021, 09:22:49
Скажу тако, на тижні замовив собі зимові колеса, бо мої вже були тверді і по снігу просто срака, тільки десь трошки рихлого і все, засів. узяв ханкуки і піке риси 2 W429 - 2шт  і 2 диски кременчуг, одинм словом з доставкою мені в село все обійшлося в 3300грн. В теперішній час не мало, но це ж не на дастер дизельний. думав сам збортую але поїхав рядум на шиномонтіжку і за 50пессо вони промазали і вдягли і соски поставили і без балансування бо нема як, і скажу тако, гребе по рихлому і не рихлому як траХтор, по льоду тра шиповку, по каші йде рарно, но саме головне по трасі їхав і 90 і 100 вібрації ніякої, потреби в балансуванні не бачу. скоріше я не їздю. пару разів вїжжав в сніготанучіпотіки по асфальту, які розлиті рівним шаром на всю ширину дороги то відчувається невеличкий увод в право, на старих гудіерах грип 8 такого не було. ну в цілому поки задоволений, мяка, не гуде, не гримить. я б не проти і на задню вісь, але поки немає грошів.
Тут ключеве слово нові диски і нова резина. Кременчук робить диски з м"якого металу, кілька сезонних перезвзувань і отвори кріплення сповзуть від центру.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: Володимир від 15 Лютого 2021, 11:01:18Тут ключеве слово нові диски і нова резина. Кременчук робить диски з м"якого металу, кілька сезонних перезвзувань і отвори кріплення сповзуть від центру.
Йооо... То таки варто берегти старі диски? Рівняти, піскоструїти і фарбувати без запікання у печі?