Зимняя резина

Автор gavryusha, 15 Вересня 2008, 17:28:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Toris

Цитата: igo61 від 07 Вересня 2021, 23:47:16Несимметричный рисунок - машину дико, просто дико ведёт в сторону. Проверено на собственном опыте.
Фігасє... А з розвалом-сходженням усе в порядку? У когось із сусідів стоїть несиметрична гума, то скарг не було, на мої питання про несиметрію сказав, що не бачить різниці. Іномарка з нетавричною підвіскою. Собі я не ризикнув брати несиметрію, хоча дуже цікаво.

User2108

Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 20:11:07Тогда ход конём: покупаете 2 (две) новые зимние шины Росава WQ-101 и в зимний сезон ставите их ведущими. Задние оставляете какие есть (польские чудные). Со временем накопите денежку и купите ещё пару зимних или "всесезонок".
На зад завжди потрібно ставити кращу пару, бо інакше зад буде обганяти перед.

igo61

#2342
Цитата: Toris від 08 Вересня 2021, 08:29:40
А з розвалом-сходженням усе в порядку?
Сам был в акуе. Не меняя настроек развала/схождения, ставлю по очереди БЦ-10, БЦ-11, Contyre Arctic Ice - всё с "симметричным" рисунком и "таврийской" размерности - машин едет как по нитке, никуда не уводит. Автопилот, ёпсель.
Кстати, проверялось на двух машинах - Славуте и Тавре. Результат одинаков. При том, что у Славуты настройки развала/схождения СТОшные, у Тавра - самостоятельные.
Куда ты скачешь, гордый конь, и где откинешь ты копыта?

Toris

Цитата: User2108 від 08 Вересня 2021, 08:46:24На зад завжди потрібно ставити кращу пару, бо інакше зад буде обганяти перед.
Авжеш... А поки що головна ціль - щоби не розвалились на ходу передні колеса і машина тримала курс.

drone

Цитата: stepankarcev від 07 Вересня 2021, 00:32:07
Подолью-ка я масла в огонь (ну или накину сами знаете чего на вентилятор)...
Я понимаю что за такие вопросы в приличном обществе бьют канделябром по голове, но всё же: что лучше в качестве единственной резины? Белшина Бел-391 (на сайте продавца написано что всесезонная, производитель говорит лето) или Росава БЦ-46? Разница в цене есть, но терпимая (~16.5$). Можно, конечно, продолжить ездить на чудной польской резине 95 года, но что-то мне подсказывает что не стоит...
391-я - это чисто летняя. Протектор на снегу забивается мгновенно. Себе взял китайскую всесезонку Sailun Atrezzo 4 seasons. По лету вполне устраивает. Зимой еще не ездил, но судя по тому, как гребет по грязи проблем быть не должно.
А вообще по результатам прошлой зимы решил, что настоящая зимняя должна быть исключительно шипованная. Там где проедет липучка хватает и всесезонки.


Цитата: igo61 від 07 Вересня 2021, 23:47:16
Цитата: Toris від 07 Вересня 2021, 20:11:07
Cordiant Winter Drive 155/70 R13 75T
Не советую. Несимметричный рисунок - машину дико, просто дико ведёт в сторону. Проверено на собственном опыте.
Нуждающимся могу подарить пару, откатавшую всего один сезон.
У меня нессиметричная. На зимней машину вело немного вбок. По результатам снятия оказалось, что на одной стороне протектора примерно на миллиметр меньше. После установки нового комплекта асимметричной всесезонки машина начала ехать ровно без регулировки развала/схождения. 
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

stepankarcev

Цитата: drone від 11 Вересня 2021, 22:12:57
настоящая зимняя должна быть исключительно шипованная
Согласен. Но когда идёт подбор единственного комплекта, то шипы только в минус  :-D

Купил, кстати. Б/у. Состояние устраивает. Продали вместе с дисками, диски продам

ВКБ

Власний досвід по шині WQ-101 пройшли :  зима 11-12, 12-13, 13-14, 14-15, 15-16, 16-17, 17-18, 18-19, 19-20, 20-21 літо21 = 10+ років. Супервипробування. Лишок протектора 1мм спепеду 2мм на задніх, пробіг близько 65тис.км. тримає тиск, були удари, тримала дорогу, не багато заносів неконтрольованих. Гальмування рівне було. Перші 4 сезони шикарно взагалі, інші трохи начеее гірше але норм.
На вид як шини на 10 років, мікротріщинки з відстані  0,5м вже не видно.
Одна гу ля невелика вісля велиикооо удару. Одна дирка пару днів як з'явилась в тріщіні і то в місці удару.
Тому якість і ціна здивувала, і зараз 800грн ціна норм, аби не спаплюжились.
На неї наипано багато ламелей, тому цупка до льоду, тому мабуть її знову беру. Направлений протектор не викликав проблем, як мінімум одна сторона переставляється у разі чого без бортування.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Григорий

Я собі на перед купив Rosava WQ 101, в нас на ринку в Білій Церкві по 750грв. , є по 720 але не було в наявності і сказали заїхати пізніше але не став чекати, не знаю як вона себе поведе на трасі і в снігу адже на такій не катав
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Toris

Чотири зими відкатав славуткою на Rosava WQ 101. Гуму брав свіженьку, експлуатацією задоволений.
Коли придбав Сенсовича на зимовій Бєлшині - взнав, що таке буксувати на перехрестях та що таке занос.
Тепер раджу всім Rosava WQ-101 у сегменті "дешево-сердито".

romuald

Росаву не раджу в загалі...

dj_doom

Цитата: Григорий від 11 Грудня 2021, 08:14:31
Я собі на перед купив Rosava WQ 101, в нас на ринку в Білій Церкві по 750грв. , є по 720 але не було в наявності і сказали заїхати пізніше але не став чекати, не знаю як вона себе поведе на трасі і в снігу адже на такій не катав

прошлої зими таку купив не передню вісь, дуже задоволений (до цього були Матадор та Діпломат у використанні)
коли буду знов пару міняти, то теж візьму 101-шу, бо по приватному сектору з нечищеними дорогами їзжу без проблем тепер

Григорий

#2351
Цитата: romuald від 11 Грудня 2021, 10:22:00Росаву не раджу в загалі...
Я купив те що виготовляють в нашому місті, проїхався по базарах і Б/В нічого толкового не бачив а що і бачив то пара 1000 - 1300 і невідомо коли виготовилась, я навіть не став дивитись, якщо пара нових росав 1500. На Нокіан в мене пенсії не хватить.
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

dj_doom

Цитата: Григорий від 12 Грудня 2021, 06:46:13
Цитата: dj_doom від 11 Грудня 2021, 10:59:20Росаву не раджу в загалі...
Я купив те що виготовляють в нашому місті, проїхався по базарах і Б/В нічого толкового не бачив а що і бачив то пара 1000 - 1300 і невідомо коли виготовилась, я навіть не став дивитись, якщо пара нових росав 1500. На Нокіан в мене пенсії не хватить.

цікаво, чому пішло як цитата від мого імені, хоч це написав не я.. ))

vladishtm

А таке  питаннячко. Зимня направлена резина. Якщо на задку на сезон поставимо її помінявши ліве-праве колесо? Чим погано (ПДД, поліція, страховка)?
Причина, ну наприклад для рівномірного зносу.
Також ще по направленій резині. На передку понятно, виробник вказа коли краще зчеплення. - мотор крутить, колесо обертается, вперед тягне, малюнок гострим кутом вперед.... гребе короче. Вектори сил резини назад, асфальт вперед.
Задньому поки побанану, котиться собі, ну хіба що планування по воді (поперечне тримання).
Тепер Тормозимо. Ну с переднім нічого не поробиш. Вже як є. (два взаємовиключаючих бажання, попа розлізеться, хай хоча б держить траєкторію руху, ну і щось там тормозить.)
А от задне тепер застопорилось (умовно) вектори сил резини вперед, асфальту назад.
І тоді виходить що передне і задне помінялись ролями, і від заднього якраз треба більше зчеплення з дорогою. А шини направлені. Тоб то виробник чітко вказав як їх ставить для кращого зчепленя з дорогою.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

drone

Поставите против направления качения? Убьете резину. Я как-то ради эксперимента попробовал на передней оси поставить не той стороной. Машина сразу же стала неуправляемой. Сзади будет тот же эффект, ну может чувствоваться будет меньше. Нормально у вас сначала касается поверхности жесткий центр и потом раскрывается наружу мягкими ламелями как задумано производителем. При неправильной установке сначала касаются земли мягкие ламели которые начинает вдавливать в жесткий центр случайным образом истирая об асфальт.
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"