Славута дёргается

Автор Олег, 18 Грудня 2008, 12:34:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Цитувати виділенеДо речі, вже навчився розрізняти звук та вібрації холодного двигуна та теплого. :rolleyes:
Ай маладец :)
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Sergik32

з часом так привикнеш до славутки що і іномарку не захочеш брати
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Ну да, на холодную с полностью вытянутым подсосом и то бывает, что если через пару часов стоянки, оно и не всегда надо на полную-иначе обороты аж до 2,5 подскакивают. А потом уже через 1 км можно и утопить, если стрелка показометра залезла за условные 60 градусов. Пару раз ехал с подвытянутым подсосом, когда датчик ХХ выёживался. Ото была нервотрепка: бензус тратил впустую  :hysterics:

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Сергей

Цитата: Sergik32 від 20 Листопада 2018, 09:18:45
з часом так привикнеш до славутки що і іномарку не захочеш брати

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Valeriy

Цитата: Toris від 20 Листопада 2018, 08:08:53
Блін, залив машину і жаліється... :facepalm: "Проїхав пару км" - це вже прогрівся до 60° (у мене так показує). При такій температурі я вже майже прибираю підсос, якщо стою (трішечки витягнутий, щоби оберти не падали нижче 900-1000), а під час їзди підсос топлю повністю, щоби славутка бензин не жерла. До речі, вже навчився розрізняти звук та вібрації холодного двигуна та теплого. :rolleyes:
Прошу прощения...оказывается меньше 1 км проехал и началось...

Toris

Цитата: Valeriy від 20 Листопада 2018, 21:10:27Прошу прощения...оказывается меньше 1 км проехал и началось...
Валерій, грайтесь підсосом так, щоби на холостому ходу було не більше 1500 обертів на хвилину. Як прогріється до 60°, то потихеньку підсосом спускайте холості оберти до 900-1200, в залежності від стану двигуна-карбюратора-і_т.д.

Sergik32

вся ця настройка приходить з досвідом і ловиться просто на слух.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Сергей

Цитата: Sergik32 від 21 Листопада 2018, 11:12:08
вся ця настройка приходить з досвідом і ловиться просто на слух.
Не хочу на слух! Хочу по тахометру! Шо я и делаю.  :-D

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Sergik32

ну це тіко в модних славках є тахометр, у мене капліктація плацкарт то про тахометра можна тіко мріяти
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Григорий

Сержик ну чому тільки мріяти
СЛАВУТА -- конструктор для дорослих, але дуже простий.

Sergik32

ну лєслі карбюраторна то можна і таке замутити, а якшо інжехтар то це ще тра в мозги лізти, а це для мене ліс дремучий
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Цитата: Григорий від 21 Листопада 2018, 11:36:16Сержик ну чому тільки мріяти
Ооооо! Григорій - правильний рукастий технотроль! :clap: Лайк і + до карми!

Сергей

Sergik32, а ведь полно всяких БКашек, которые тупо к "мозгам" подключаются  ;)

\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк

Valeriy

Цитата: Toris від 21 Листопада 2018, 09:01:32
Цитата: Valeriy від 20 Листопада 2018, 21:10:27Прошу прощения...оказывается меньше 1 км проехал и началось...
Валерій, грайтесь підсосом так, щоби на холостому ходу було не більше 1500 обертів на хвилину. Як прогріється до 60°, то потихеньку підсосом спускайте холості оберти до 900-1200, в залежності від стану двигуна-карбюратора-і_т.д.
Я бы с удовольствием да вот только я не знаю какие у меня когда обороты...на слух не получается...тахометра нету у меня на панели приборов. Может кто посоветует как можно установить тахометр и какой именно?

Сергей


\"Только дураки учатся на своих ошибках\" Отто фон Бисмарк