Slavuta 1,2Si 2006г

Автор Sergik32, 22 Січня 2013, 15:06:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВКБ

І пляшка 2л.в багажнику Н.З. Бо жужа наче шелупонь, а так під невеличку гірку поштовхати то подошви в кросах відриваються ))) вона як мураха, мала а на себе пре з великим ккд маса-вантаж.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#766
Цитата: ВКБ від 15 Червня 2020, 11:05:55І пляшка 2л.в багажнику Н.З. Бо жужа наче шелупонь, а так під невеличку гірку поштовхати то подошви в кросах відриваються )))
За наявності ГБО бак з бензином якраз і є резервом до заправки, пляшка непотрібна. ;)
Колись усе збирався купити маленьку низьку червону металеву каністру на 5-10 літрів, але поставив ГБО і потреба минула.

ВКБ

Цитата: Toris від 15 Червня 2020, 12:21:13
Цитата: ВКБ від 15 Червня 2020, 11:05:55І пляшка 2л.в багажнику Н.З. Бо жужа наче шелупонь, а так під невеличку гірку поштовхати то подошви в кросах відриваються )))
За наявності ГБО бак з бензином якраз і є резервом до заправки, пляшка непотрібна. ;)
Колись усе збирався купити маленьку низьку червону металеву каністру на 5-10 літрів, але поставив ГБО і вже потреба минула.
І буває в баку пусто. Попадав.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

#768
Цитата: ВКБ від 15 Червня 2020, 12:40:20І буває в баку пусто. Попадав.
Колись, на початку газового досвіду, попав якраз під закінчення газу в балоні. Під'їхав до магазину, заглушився методом вимкнення подачі газу, пішов до магазину. Приходжу, вмикаю подачу, пробую завестись - а дзуськи. Індикатор газу давно показував "заправляйся!", але я ще довго гасав, бо ж цікаво дослідити, наскільки випорожниться балон. Хвилин зо 5 крутився і пробував розібратись, що ж воно таке. А спека була, голова погано метикує. Нарешті докумекав, що можна бензином завестись. Бензонасос тоді ще механічний стояв, то поки стартером накачав бензину до пустого карбюратора, посадив старий акумулятор. Відпочив, акумулятор прийшов до тями - і на останніх подихах славутко завелось. Швиденько майнув до заправки, задувся газом - лічильник так і показав, що балон був геть пустий. Повертався задоволений, що то лише пропан закінчився, а не щось зіпсувалось.

...Пізніше Олександр 1968 встановив мені електробензонасос і таких проблем більше не було, перемикання газ/бензин спрацьовує одразу. Бензобак тепер використовується як резервне сховище бензину для прогріву. Буває, що в балоні пусто, а в бензобаку таки не пусто, бо підтримую рівень. Різні види палива з різною ціною дуже дисциплінують, знаєте. :-D

ВКБ

-10, вітер, уклін,  ні газу ні бензу, ні попутників, до заправки 200м,  ....аж подошви порвав....2л.пару тройку  раз вже витягали....от збіг і пппц.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: Sergik32 від 14 Червня 2020, 11:02:23динаміка така як на бензині, ну трошки мякше,, приємніше працює. на бензині то дьоргана і різка як діарея, на газу ні. ну ще попробую на іншій запраці задути, брат каже що його друге покоління з тої заправки просто мчить то заправка ЮПІДЖІ UPG. я поки укрнафтовим газом їжжу.
То це Сержик тепер газовод? Поздоровляю, брателло! :drinks:

ВКБ

Полупрофі, бо без варіатора кутів.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

Мучо грасіас, тепер газірований, і данке шон шо перенесли в мою піпку оті фотки, шось я втиканув їх туди зразу помістити, напевно із-за відсутності варіатора ОУЗ і зажиганіє маю запіздале.
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

ВКБ

Теж такий недолік недогаз. Тепер ночами не сплю, постійно кути запіздалє. Стагу хохлопопередження, нафіа драконити людей і не встромити ту функцію в стаги. Хай собі лородче, то ж повноцінне.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Sergik32

прям мучусь уже другий день, коли узнав шо тра варіатор, або розрізну шестерню і щоб з салону тросиком регулювалась
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0

Toris

Вистав випередження +4 градуси в МІКАСі і не страждай. Варіатор для сцикунів та перфекціоністів. :-D Все одно будеш завжди на газу кататись, а бензином лише грітись на низьких обертах. Якщо страшно, то скажу, що гасав я на і сильно ранньому запалюванні (щонайменше +8° з гаком до норми +5°) на бензині А-92 "Авіас" - нічого аж такого страшного при пенсійному стилі, трохи авто смикається на холодний двигун, доводиться підсосити трохи більше. А на А-95 "WOG" так взагалі різниці практично не було. За точність градусів не відповідаю, бо ж трамблер. Оптимізував авто на газ і не заморочуюсь, коли доводиться бензинити на прогрів чи до заправки.

ВКБ

Я на хх по бк захватив і задер на 40 градусів. То видно як зменшуалась витрата пального на 15%, а після 42..45..почала зростати. То думаю скільки ж треба то длягазу?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 15 Червня 2020, 15:20:44Я на хх по бк захватив і задер на 40 градусів. То видно як зменшуалась витрата пального на 15%, а після 42..45..почала зростати. То думаю скільки ж треба то?
Треба +4...+6°, як люди кажуть. І не гвалтуйте двигун. В мене на карбі такі експерименти не виправляються інжектором, то одразу відчутно дригання двигуна, особливо на холодний старт, важко йому.

ВКБ

Я проекспериментував на хх, де зменшення палива часового при тих самих обертах то є показник і результат. Питання в точності відпрацьовки мікасом. Я ж не придумав.

В реалії стендові випробувпння з стеногрпмою було б в самий раз.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Toris

Цитата: ВКБ від 15 Червня 2020, 15:50:52Я ж не придумав.
Та вірю, питань немає. Лише одне питання: ЧИМ і ЯК вимірятимете навантаження на шатуни-підшипники-колінвал при стисненні суміші, яка вже горить?