Зимняя резина

Автор gavryusha, 15 Вересня 2008, 17:28:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Romka

Камера вставлена с других побуждений. Если снизить давление в шине меньше 1 атм (запаска под капотом, в целях безопасности без давления) шина теряет герметичность и компресором от прикуривателя ее не накачаешь.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

$lavka

Цитата: Romka від 17 Грудня 2021, 21:45:29
Камера вставлена с других побуждений. Если снизить давление в шине меньше 1 атм (запаска под капотом, в целях безопасности без давления) шина теряет герметичность и компресором от прикуривателя ее не накачаешь.
Мои ответы были для Ториса .

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

Цитата: Romka від 17 Грудня 2021, 21:45:29
Камера вставлена с других побуждений. Если снизить давление в шине меньше 1 атм (запаска под капотом, в целях безопасности без давления) шина теряет герметичность и компресором от прикуривателя ее не накачаешь.
Звичайним насосом підкачується, але потім вона спускає.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Та хай їм грець, таким порепаним шинам! На смітник їх! Або на бампер взимку. :-D

ВКБ

Питання-чи нормально не міняти шину і їздити на зиаовій шині влітку? Чим небезпечно хто має практику?

В мене свіжа wq-101 на 4 колеса.
До цього відкатав 10 сезонів на такій самій до зносу протектора. Відходила ще й 1 сезон літо. Впоралась з всіма примхами зими при адекватному в зимовий період водінню.
Докатував стару зиму літом то знос був за літотне такий вже і великий. Дорога літом як сковорода.

Дисків лише 5. Не купував змінні 4, завжди перевзуваю.

Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 16 Травня 2023, 09:00:55Питання-чи нормально не міняти шину і їздити на зиаовій шині влітку? Чим небезпечно хто має практику?

В мене свіжа wq-101 на 4 колеса.
До цього відкатав 10 сезонів на такій самій до зносу протектора. Відходила ще й 1 сезон літо. Впоралась з всіма примхами зими при адекватному в зимовий період водінню.
Докатував стару зиму літом то знос був за літотне такий вже і великий. Дорога літом як сковорода.

Дисків лише 5. Не купував змінні 4, завжди перевзуваю.


Якщо зимова не БЦ-10 то можна їздити, в європі напевне так їздять, переважно всі машини приганяють на зимовій резині.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Toris

Цитата: ВКБ від 16 Травня 2023, 09:00:55Питання-чи нормально не міняти шину і їздити на зиаовій шині влітку? Чим небезпечно хто має практику?
Маю традицію запізнюватись із заміною колес зима-літо. Маю сказати, що суб'єктивно на літній гумі відчувається краща керованість та краще гальмування. На невисоких швидкостях у місті, мабуть, особливої різниці немає; у всякому разі я з моїми "дідівськими" манерами їздування (плавно розганяюсь, плавно гальмую ще здалечка) практично не відчуваю різниці між "зимою" та "літом".
А от трасу перший власник мого Сенсовича досліджував спеціально, на підібраній ділянці розганявся понад 100 км/год і гальмував юзом. То каже, що у спеку, коли асфальт розм'якає, у зимової гуми значно більший гальмівний шлях (у півтора рази?). У той період у нього були фінансові проблеми, але після дослідів він усе ж таки купив нову літню гуму і мені дуже радив не економити.

Romka

Повність підтримую вище сказане, пізнувато перевзутись не біда. Біда їздити цілорічно на зимовій гумі.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

ВКБ

Дякую за думку. Миру.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

ali

Rosava WQ 101 найкраща для міста.Недолік тільки один - машина не їде задом по глибокому снігу.

БЦ-10- для села. Недоліки: валкість (водить на швидкості), вага. Зате вигрібає з любого замету, що передом, що задом.

Все інше - від лукавого і даремна витрата коштів.

Володимир

Цитата: ali від 25 Травня 2023, 21:19:16Rosava WQ 101 найкраща для міста.Недолік тільки один - машина не їде задом по глибокому снігу.
В мене їде, але можливо тому що на задній осі стоїть БЦ-10, в неї протектор на 1 см вужчий ніж на WQ-101.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion