История ЗАЗ

Автор Алла, 17 Січня 2008, 15:26:07

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitaliy.

Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Володимир

Коли появились перші сенси, заходив на сайт автозаза, і там була інформація про антикорозійну обробку. Наскільки пам"ятаю, то днище і пороги були цинковані, а крила та можливо і дверки були вкриті нікелем.

Знайомий десь відкопав ще автомобіль L1300, це авто на вигляд як сенс, але з карбюраторним двигуном мемз 1.3. То кузов на вигляд кращий ніж в останнього ланоса що зійшов з конвеєра.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

vladishtm

ЗАЗ Chance випускали в Запоріжжі в двух варіантах кузова - седан і п'ятидверний хетчбек. Але незалежні дизайнери вважають, що відроджений Chance повинен бути обов'язково кросовером, адже цей сегмент автомобільного ринку вже котрий рік поспіль переживає справжній бум У Мережі показали, яким може бути новий ЗАЗ Chance. новий ZAZ Chance можуть побудувати на платформі Renault CMF-B, так як ЗАЗ зараз активно співпрацює з компанією Renault.


Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Toris

#303
Москалі познущались (поглумились), а Ви, vladishtm, притягли сюди це лайно...  (napalkenstrasse.ru) :fool:
Вони без закордону своє не годні собі створити, а туди ж, інших навчати беруться.

drone

Цитата: vladishtm від 05 Жовтня 2021, 20:11:42
ЗАЗ Chance випускали в Запоріжжі в двух варіантах кузова - седан і п'ятидверний хетчбек.
Трехдверные были только чистокровными корейцами?
Больной c синдромом Дауна защитил диплом по истории Украины
"Картина мира вдруг начала сходиться,
Теперь у меня есть мнимая единица"

Vitaliy.

Цитата: Toris від 05 Жовтня 2021, 20:56:58Вони без закордону своє не годні собі створити, а туди ж, інших навчати беруться.
це политика
накладаю штрафчик як перший побачивший порушення )
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

vladishtm

Цитата: Toris від 05 Жовтня 2021, 20:56:58Москалі познущались (поглумились), а Ви, vladishtm, притягли сюди це лайно...  (napalkenstrasse.ru)
:psih: :dunno: щось я не врубаюсь в ваш  B) юмор. Може чогось не знаю, того що вам відомо? Новина з відси https://auto.today.ua/russkyj-v-sety-pokazaly-novyj-krossover-zaz-chance/
причому тут якась палка до  naavnotrasse? Орігинал тут https://naavtotrasse.ru/zaz/krossover-zaz-shans-2021-2022-rendery.
".....независимый дизайнер, опубликовавший серию рендеров, показал, как он может выглядеть.
Компания ЗАЗ в настоящий момент не разрабатывает собственные автомобили. То есть представленный кроссовер с высокой долей вероятности никогда не выйдет на рынок. Но нельзя исключать, что ЗАЗ с целью повышения прибыли в ближайшее время может выпустить собственный паркетник.
Доречі, там ще багато по історії ЗАЗ https://naavtotrasse.ru/?s==заз
Як кажуть  -"поживемо -побачимо." Якщо якесь гнидасте пуйло, так само як і гітлер наробило біди, йому це не минеться, але це все рівно не кінець світу для людей.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

vladishtm

#307
А тема історіїї.... так вона живе з любовью і чхала на кордони ..
     
Я згоден з чуваком -це авто гарного настрою  ;) Туарега сделать? -легко!  :P
Новый рекорд 4.9сек до 100км/ч на ЗАЗ электро
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Romka


Цитата: vladishtm від 06 Жовтня 2021, 11:15:09оже чогось не знаю, того що вам відомо? Новина з відси

Давайте в тему історія постити хоча б перевіренні новини та факти, бо креативних модельєрів в фотошопі багато і це ніяк не відносится до історїї ЗАЗ. Так і до фейково-кривої новини про преміальний ЗАЗ Гетьман скотитись можна.
Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Toris

#309
Цитата: vladishtm від 06 Жовтня 2021, 11:15:09:psih: :dunno: щось я не врубаюсь в ваш  B) юмор. Може чогось не знаю, того що вам відомо?
1. Дивимось на рендери "можливого автомобіля ЗАЗ": воно страшне і непродумане ні технічно, ні естетично. Воно схоже на вправи йуноши, а не на зрілий техдизайн. Тому паплюжить і ЗАЗ, і Renault. Брудна конкурентна боротьба за ринок і vladishtm пророк її. :facepalm: Такий фейк з використанням реальних торгових марок та назв достойний судового переслідування. Я розумію, що Ви без усяких таких намірів це постили, від чистого серця.

2. І цей "сусідський" висер зовсім не стосується історії, тобто минулого ЗАЗ, якому присвячена ця тема.

Вони як придушували ЗАЗ ВАЗом при совку, так і продовжують це робити зараз, присягаюсь ладагрантою! (чи що вони там випускають на ЗАЗі).
Ось такий "гумор".. Обережніше треба з цими "сусідами". Краще взагалі без них.

-----------------------------------------------------------------------------

Vitaliy., це така ж політика, як і "почем бензин/пропан". Чіткої межі немає, тому трохи свобода.

vladishtm

Вельмишановний Торісе ЦЕ
Цитата: Toris від 07 Жовтня 2021, 09:55:41воно страшне і непродумане ні технічно, ні естетично.
особисто ваша думка. Я не проти.  Але нахрена вона на мене направлена?  :dunno:
Цитата: Toris від 07 Жовтня 2021, 09:55:41Вони як придушували ЗАЗ ВАЗом при совку, так і продовжують це робити зараз,
Згоден,100%, але я не страус і реальність сьогодні (а завтра це теж буде історією ЗАЗ  "За даними Інституту досліджень авторинку, у вересні 2021 року в Україні продали 95 позашляхових хетчбеків Kia Rio X-Line. Це найпопулярніша модель, яка випускається в Запоріжжі....На другому місці опинилася Lada Vesta. У вересні українці купили 78 седанів і універсалів Vesta. Крім того, у вересні 2021 року в Україні продали 59 купе-кросоверів Renault Arkana і 56 седанів Kia Rio. Ці автомобілі теж випускає ЗАЗ (з російських машинокомплектів).Також у вересні українці купили 49 седанів Lada Granta. Це найдешевший новий автомобіль зараз в Україні. Правда, у нього мінімальний набір обладнання.ЗАЗ випускає практично все сімейство Lada, але інші моделі не потрапили в наш рейтинг."
Spoiler
Якщо калаш удобрює земельку загарбником москалем, -його викинуть? хоча калаш "содран" з Stg-44, а німці нам хіба біди не робили?
[close]
Так і в історії ЗАЗ теж політика, але я НЕ ХОЧУ тут ЦЕ  :gvozd:.
Доречі ото "
Цитата: Toris від 07 Жовтня 2021, 09:55:41Воно схоже на вправи йуноши, а не на зрілий техдизайн.
підтримую ,але.... мені так само були дикі - копійка після "Москвич-403", "Победа", "ГАЗ-12"... А потім диким були точило і зубіло.... Доречі ланос, і йому подібні, форма для мене теж була досить дикувата (як мишка на комп.) А от Славута симпатична, хоча трохи мала і я би зробив задню ляду трохи вертикальніше, щоб краще влазили дліномери,(вудочка 2,70 наприклад) без розкладання сидінь. Передне праве сидіння, салазки треба трохи довше вперед, щоб його спинка без підголовника лягла нижче заднього...  Але ми їздемо, а не розробляємо конкурентно-спроможне і технологічно дешеве. Та й мода взагалі іноді, як по мені, виглядає дурнувато. Але я консерватор, а є і інші люди.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Vitaliy.

Цитата: Toris від 07 Жовтня 2021, 09:55:41Vitaliy., це така ж політика, як і "почем бензин/пропан". Чіткої межі немає, тому трохи свобода.
а хто порахував палитикой видео про украинську зализницю та некилька метрив навкого ей?
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Toris

Цитата: Vitaliy. від 07 Жовтня 2021, 19:36:19а хто порахував палитикой видео про украинську зализницю та некилька метрив навкого ей?
Хто? А спеціально навчений чоловік, над яким працювали 60 викладачів з науковими ступенями для того, щоби цей чоловік здобув фахові навички відділяти добро від зла та скеровувати у правильному напрямку тих, хто не безнадійний. Слухай, що кажу - і не пропадеш у цьому житті. ;)

vladishtm

#313
Доречі в того електрогорбатого схоже ще канал на ютубі, ось він перероблює на нісановський єл двигун
Spoiler
[close]
та його слова про гроші такого мотора https://www.youtube.com/channel/UCAnIYjXspXqK5JTQdIUF1vg
А взагалі, у нас в Очакові, багато "спинальників", користуються різними єлектроколясками. Ціна їх здається стартує від штуки зелених.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

User2108

Цитата: Vitaliy. від 07 Жовтня 2021, 19:36:19
Цитата: Toris від 07 Жовтня 2021, 09:55:41Vitaliy., це така ж політика, як і "почем бензин/пропан". Чіткої межі немає, тому трохи свобода.
а хто порахував палитикой видео про украинську зализницю та некилька метрив навкого ей?

А нормально пости писати, так щоб можна було їх читати, вам щось не дозволяє?