Масло для КПП

Автор Alex Miha, 06 Січня 2009, 18:42:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

В кого яке масло в КПП

Aral
1 (1.1%)
Bizol
1 (1.1%)
BP
3 (3.2%)
Castrol
14 (14.9%)
Elf
7 (7.4%)
Fuchs
0 (0%)
Liqui Moly
6 (6.4%)
Mobil
7 (7.4%)
Motul
2 (2.1%)
Neste
1 (1.1%)
Ravenol
0 (0%)
Shell
2 (2.1%)
Total
0 (0%)
Venol
7 (7.4%)
XADO
16 (17%)
ZIC
9 (9.6%)
ТАД
18 (19.1%)

Всього голосів: 94

Winnie

по неподтвержденным данным 75w 90 очень жидкое и вообще не то
я подумываю залить это - https://liqui-moly.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=135
что думаете ?)
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Toris

#1411
Про Liqui Moly Hypoid-Getriebeoil TDL (GL-4/GL-5) 75W-90 думаю, що подвійний допуск GL-4/GL-5 не варто брати. Для наших металів КПП найкраще підходить GL-4, на такому допуску буде найтихіша робота.

Заливав у свою славутку Addinol з таким подвійним GL-4/GL-5 допуском. Трохи було чути 5-ту передачу, але її чути й на рідному допуску.

Ось таке краще

У ланосячу коробку мого Сенсовича взагалі залив Mannol GL-4 75W85 http://mannol.com.ua/mannol-fwd-getriebeoel-75w-85-api-gl-4/
Працює тихо, нарікань не маю. У мороз після тижневого простою, коли двигун вже запущений і починаєш відпускати зчеплення, Сенсович трохи смикається на нейтралі. На цьому маслі вже 14 тисяч відкатав за рік, в усіх сезонах працює добре/тихо, передачі вмикаються легко та чітко.

Вибрав це масло після позитивних відгуків Володимира. Дійсно гарно працює.

Ivan1988

Цитата: Winnie від 16 Лютого 2022, 13:56:22
по неподтвержденным данным 75w 90 очень жидкое и вообще не то
я подумываю залить это - https://liqui-moly.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=135
что думаете ?)


Не слушай всякие сплетни. 75w90, 80w90, 85w90 имеют примерно одинаковую вязкость на прогретой коробке, на это указывает цифра 90 в маркировке. А вот на холодную есть отличия, 75w90 не густеет сильно, что есть огромным плюсом. Советую брать только 75w90 и желательно полную синтетику. Кастрол, Ликви Моли - топ, но если с деньгами напряг можно найти норм производителя и в средней ценовой категории. Лично я заливал в Славуту Castrol Transaxle 75W90 GL-4+, такое же взял и в Ланос, жду когда потеплеет чтобы поменять.

Winnie

Цитата: Ivan1988 від 16 Лютого 2022, 19:03:42и желательно полную синтетику. Кастрол, Ликви Моли - топ

та я вот не хочу лить минералку хоть ты тресни. 75w90 хоть полусинтетика, вобще при большом желании можно прыгнуть и в синтетику - https://liquimoly-shop.com.ua/catalog/product/oliva_transmisiyna_hochleistungs_getriebeoil_gl4_75w_90_1l , я для себя ликви молли рассматриваю, и ни что иное, по тому что есть контакт с оф трговиком, который уже вечность в нашем регионе, проверенный человек, ну и цены поприятней может сделать. Правда, что синтетика (жл4+) чут-ли не вечная ? 
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Ivan1988

Цитата: Winnie від 16 Лютого 2022, 22:38:13
Цитата: Ivan1988 від 16 Лютого 2022, 19:03:42и желательно полную синтетику. Кастрол, Ликви Моли - топ

та я вот не хочу лить минералку хоть ты тресни. 75w90 хоть полусинтетика, вобще при большом желании можно прыгнуть и в синтетику - https://liquimoly-shop.com.ua/catalog/product/oliva_transmisiyna_hochleistungs_getriebeoil_gl4_75w_90_1l , я для себя ликви молли рассматриваю, и ни что иное, по тому что есть контакт с оф трговиком, который уже вечность в нашем регионе, проверенный человек, ну и цены поприятней может сделать. Правда, что синтетика (жл4+) чут-ли не вечная ? 
По Ликви Моли единственный официальный дистрибьютор в Украине это компания «КАМИОН-ОИЛ». У них есть интернет магазин "Маслобаза". Там 100% оригинал Ликви Моли и Бизол. Я у них уже не один год беру моторные масла от Ликви Моли. Уже и скиду насобирал, а вообще у них хорошо заказывать по акциям и на чёрную пятницу, выходит на много дешевле. Доставка при заказе от 900 грн курьером НП или в отделение бесплатно. Не сочтите за рекламу, просто совет. А на счёт вечного, то ничего вечного не бывает. Но синтетика практически не меняет своих свойств в ходе эксплуатации, поэтому в разы дольше будет стареть чем минерала.

Toris

Не претендуючи на звання експерта, відмічу два основних плюси синтетичної бази:
1) міцність міжмолекулярних зв'язків - це дає плівку на розрив разів у десять міцнішу мінералки, що в умовах масляного голоду при запуску двигуна є дуже добре; при застосуванні у КПП під навантаженням синтетика також значно краще береже шестерні та підшипники;
2) набагато вища температурна стабільність в'язкості, тобто лінія зниження в'язкості з температурою відчутно пологіша від лінії мінерального масла; це дає легший запуск та роботу на морозі і більшу в'язкість при високих температурах.

Що стосується деградації масла, то в КПП вона на порядок нижча, ніж у двигуні, оскільки немає вихлопних газів. По терміну експлуатації краще дивитись сервісні книжки автомобілів, у яких таке чи подібне масло заливають на заводі. Байка про "весь час експлуатації" - неправдивий міф.

Байка про "від синтетики течуть сальники" - також неправдивий міф. Сальник має бути новенький якісний, а вал під сальником має бути нормативного розміру.

Виїжджу свій стратегічний запас Маннолу для КПП (вистачить ще на 45...65 тис. км) - також перейду на синтетику.

Володимир

Цитата: Winnie від 16 Лютого 2022, 13:56:22
по неподтвержденным данным 75w 90 очень жидкое и вообще не то
В мене зараз залито 75w-85, зимою взагалі супер, літом в жару буває що на нейтралі чичаг не стає на точний центр, то не завжди виходить зразу втикнути 3-тю чи 4-ту, але якщо хвилину часу на нейтралі потеліпати ричаг в сторони, то проходить. Можливо просто механізм переключення набрав мусору.

Я пробував різні масла, від дуже густих до рідких, то на рідких маслах моя КПП працює саме краще. 5-та передача не любить густі масла, бо тоді погане змащювання і вона починає вити на малих швидкостах, також густе масло не люблять 1-2 передачі, перша не втикається на швидкостях більше 5 кмг, а друга праниймі на холодну вмикається з хрустом.

Цитата: Winnie від 16 Лютого 2022, 13:56:22
я подумываю залить это - https://liqui-moly.com.ua/index.php?route=product/product&product_id=135
что думаете ?)
Не факт що КПП підійде ЖЛ-5, треба пробувати.
Цитата: Toris від 16 Лютого 2022, 14:11:40
Ось таке краще: Liqui Moly Getriebeoil (GL-4) 85W-90 https://liqui-moly.com.ua/index.php?route=product/product&path=25_84&product_id=124
Таврійська КПП густі масла нелюбить, наслідки описав вище.
Цитата: Toris від 17 Лютого 2022, 09:28:50Що стосується деградації масла, то в КПП вона на порядок нижча, ніж у двигуні, оскільки немає вихлопних газів. По терміну експлуатації краще дивитись сервісні книжки автомобілів, у яких таке чи подібне масло заливають на заводі. Байка про "весь час експлуатації" - неправдивий міф.
Синтетика також деградує з роками, мій попередній венол 75-в90 років через 5 почав здавати позиції, погано почали працювати синхронізатори, після заміни все знову прийшло в норму.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр 1968

Цитата: Toris від 17 Лютого 2022, 09:28:50


Що стосується деградації масла, то в КПП вона на порядок нижча, ніж у двигуні, оскільки немає вихлопних газів. По терміну експлуатації краще дивитись сервісні книжки автомобілів, у яких таке чи подібне масло заливають на заводі. Байка про "весь час експлуатації" - неправдивий міф.
В сервісній книзі"польських"ланосів(десь 2004)гарантійна карта закінчується на 100-а тисячах.Буківка через кожні десять тисяч одна-К,що значить контроль.Заміни нема.Провіряв особисто-масло червоного кольору,схоже ніби для коробок автоматів.Його ресурс складає десь до300-т тисяч.Не знаю чи цей міф звідси родом,але можу абсолютно запевнити що інформації про тип цього масла в нас не було(офіційний дилер в м. Хмел ницький-ТОВ"Селдос"-див сервісні книжки тих років)

vladishtm

Цитата: Володимир від 17 Лютого 2022, 09:47:13але якщо хвилину часу на нейтралі потеліпати ричаг в сторони, то проходить. Можливо просто механізм переключення набрав мусору.
Теж давно взяв собі за звичку (до запуску двиг) - сів  вкл запалення, поки крутить насос, вижав зчеплення посмикав по всіх передачах, став на нейтраль відпустив зчеплення, завівся. Після таких махінацій з КПП навіть задня практично завжди втикається нормально.
Буває не помухлюю , то задня може і не втикаться мягко.
Славута 1,3Li 2009
ЭБУ М10.3+  М113111SL132022         
исправ.MIKAS11.0.AEC 02.33.111Dec2

Winnie

А что насчет залива выше нормы ? через датчик скорости, или с поддомкраченной водительской стороной что то читал влазит 2.8 л и больше  ) или это пользы не принесет ? заказал синтетику гл4+ "3979 ликви моли" 75W-90) можно было подумать, что шестерням будет сложнее вращаться, но оно же жиже заводского ?) в некоторых местах пишут, что пятая так не голодает )
https://www.drive2.ru/users/winniewinnie/ инст и телега @vkurnitskiy

Олександр 1968

Цитата: Winnie від 18 Лютого 2022, 10:04:02
А что насчет залива выше нормы ? через датчик скорости, или с поддомкраченной водительской стороной что то читал влазит 2.8 л и больше  ) или это пользы не принесет ? заказал синтетику гл4+ "3979 ликви моли" 75W-90) можно было подумать, что шестерням будет сложнее вращаться, но оно же жиже заводского ?) в некоторых местах пишут, что пятая так не голодает )
Вижене через сапун.Коли купив авто то на хвилі сверблячки зробити все і зразу" шоби все найкраще",закрутив замість сапуна масльонку з шлангочкою і сапуном вже на кінці.Доливав десь грам 50.В принципі так і їжджу до сих пір.Доливаю на око,а чи є ефект-х.з

Vitaliy.

Цитата: Олександр 1968 від 18 Лютого 2022, 10:32:19Вижене через сапун
Чтобы засопливило с сапуна, надо двойную норму вбухать  :-D
Занимаюсь ремонтом авто.Радиолюбитель.Электрика и не только.
Я предпочитаю делать в своей жизни то, что мне нравится. А не то, что модно, престижно или положено.
 рус иван пнх

Олександр 1968

Цитата: Vitaliy. від 18 Лютого 2022, 10:54:53
Цитата: Олександр 1968 від 18 Лютого 2022, 10:32:19Вижене через сапун
Чтобы засопливило с сапуна, надо двойную норму вбухать  :-D

2,45*2=4,9 літра.Впхаєш?

Ivan1988

Цитувати виділенеА что насчет залива выше нормы ?

Я заливал по нижнюю кромку контрольного отверстия, а потом еще 100 мл через сапун. Больше думаю нету смысла.

Володимир

Цитата: Winnie від 18 Лютого 2022, 10:04:02
А что насчет залива выше нормы ? через датчик скорости, или с поддомкраченной водительской стороной что то читал влазит 2.8 л и больше  ) или это пользы не принесет ? заказал синтетику гл4+ "3979 ликви моли" 75W-90) можно было подумать, что шестерням будет сложнее вращаться, но оно же жиже заводского ?) в некоторых местах пишут, что пятая так не голодает )
На рідкому маслі потреби в надлишковому маслі нема.
Цитата: Vitaliy. від 18 Лютого 2022, 10:54:53
Цитата: Олександр 1968 від 18 Лютого 2022, 10:32:19Вижене через сапун
Чтобы засопливило с сапуна, надо двойную норму вбухать  :-D
Я до норми 2,7 літра долив 0,5 літра, лишнє вигнало через сапун, вся КПП була в маслі.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion