Славута 1.2Li 2008 рік Паннакота-2 (Володимир)

Автор Володимир, 07 Квітня 2010, 13:04:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

ВКБ

В мене такий ремень, але на генераторі зі шківом 23,33..ееее. Невже г...

Володя, ти мабуть якийсь вибрик мотором зробив? Що саме? Газанув, ПХХ зробив?
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: ВКБ від 30 Серпня 2020, 20:37:08Володя, ти мабуть якийсь вибрик мотором зробив? Що саме? Газанув, ПХХ зробив?
Нічого не робив, їхав по трасі із стабільною швидкістю, засвітився чек і авто почало втрачати швидкість. Глянув помилку в БК Р0341, і поліз міняти ремінь. Добре що хоч день був, то за 15 хвилин вже був за кермом, бо попередній раз було зимою вночі, то 2 години того ремня ціляв.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

56630 км.

Замінив ремінь генератора, до того недавно поставив "Майстер( Z )" https://detali.zp.ua/ua/catalog/57671-remen_generatora_2108_10h710_master/ то за деякий час вилізла арматуа, я її обрізав, а вчора глянув знову лізе, то вирішив замінити.

Той ремінь від самого початку був якийсь неправильний, при повністю відпущеному генераторі я його ледве вставив, і після установки при відпущеному болті на генераторі він зразу був натягнутим. Не виключено що і через це в процесі установки була пошкоджена арматура.



Замінив на румуньського боша, до цього питань небуло, зразу став як потрібно.

Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр

Бо ремінь генератора від 2108 має довжину 710 мм (10х710) і він короткий. Я собі ставив Contitech 10х730

ВКБ

710 мм на генереторах добре сидить з передаткою 2,5:1, ті що з пластиковою кришкою, крильчаткою в на якорі і малими токознімальними кільцями. Саме завдяки знініпепедатки конструктивно такі генератори нормально віддають  струм на ХХ.
У сюстарших вазівських генераторах передатка 2:1.
Якщо ти в авто, то все в тебе добре -  ти жируєш.

Володимир

Цитата: Олександр від 04 Вересня 2020, 10:45:38
Бо ремінь генератора від 2108 має довжину 710 мм (10х710) і він короткий. Я собі ставив Contitech 10х730
Можливо, треба глянути вдома упаковку.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Володимир

Цитата: Олександр від 04 Вересня 2020, 10:45:38
Бо ремінь генератора від 2108 має довжину 710 мм (10х710) і він короткий. Я собі ставив Contitech 10х730
Таки з розміром лоханувся, правильний розмір 10Х725, тому то і новий ремінь наліз без проблем.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Romka

Slavuta BRABUS 1.3L LPG 4

Володимир

57300 км.

Встановив демпфер (амортизатор) на рулюву колонку ціна питання 620 грн плюс 48 грн доставка, більше деталей тут https://slavuta-club.info/forum/index.php?topic=10902.msg546225#msg546225
















Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Ivan1988

Интересная модернизация. Чтобы поставить демпфер обязательно снимать рулевой механизм?

Володимир

Цитата: Ivan1988 від 21 Вересня 2020, 14:01:30
Интересная модернизация. Чтобы поставить демпфер обязательно снимать рулевой механизм?
Знімати не потрібно, але я не впевнений що можна зробити кнонштейн не знімаючи рулюву.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Олександр

Ти, як завжди, зробив все солідно і професійно. Почуваюся кустарщиком. Як враження?

Олександр

Цитата: Олександр від 21 Вересня 2020, 20:47:08Знімати не потрібно, але я не впевнений що можна зробити кнонштейн не знімаючи рулюву.
Можна, якщо є креслення.

Володимир

Цитата: Олександр від 21 Вересня 2020, 20:47:08Як враження?
Наразі тільки позитивні, особливо коли їзджу по бруківці, найблищим часом буду у Львові, то потестую ще на львівській бруківці, там бруківка особлива, на певних швидкостях враження що кузов зараз розлетиться.
Цитата: Олександр від 21 Вересня 2020, 20:49:34
Цитата: Олександр від 21 Вересня 2020, 20:47:08Знімати не потрібно, але я не впевнений що можна зробити кнонштейн не знімаючи рулюву.
Можна, якщо є креслення.
Я креслення не робив, бо прикинув що краще робити на рейці, але змалював розміри самого амортизатора, то якщо комусь буде дуже потрібно то можна і намалювати.
Мої бортжурнали: Славута; Ford Fusion

Sergik32

знімати то краще, бо можна її оглянути посмикати а вдруг там уже втулочки підгулявші, заодно і бочоночки можна поміняти. Одним словом залік. От тільки дивлюсь на оту пофарбовану гайку в кікці, я так зрозумів ти її поставив на кріплення кронштейна з тягами, бо там на фото вище стоїть проста з буд магазина подовжена, а в цій що ти доварив чомусь не повний профіль різьби, що то за гайка така?
Лучше Slavuta может быть Rolls Royce Phantom, всё остальное есть ошибка автопрома.
[img]http://www.calorizator.ru/line/07848Hdf000KPRh9GD0YHRjCDQstC(0LTQuNGC0Ywg0